Evga32• Изменено 03 июня в 21:49

Це я така розчарована і втомлена, чи це люди занадто наївні?

Оці всі новини, всі кличі, які ми круті, як ми перемагаємо тупих ваньок... І що залишилось вже чуть-чуть і перемога... В коментах люди блаженствують і підтанцьовують. А мені думається, чи це я така стала песимістка, чи люди якісь дурнуваті.

Знаю-знаю, шо вийшло (як казала моя вчителька української) - ’на городі бузина, а в києві дядько’, і шо такі спічі караються смертельним ’рашаботом’ і сіюмінутним блокуванням. Бо неначасі ж.
Тимофейка• 03 июня в 21:51
Ви така пемтмістка.
Olvia1987• 03 июня в 21:52
Автор,это в интернете веселье и праздник.В реальной жизни совсем другие настроения.
Sk-kik-mango-tesco• 03 июня в 21:54
Удалено администрацией...
Odilie• 03 июня в 21:55
Это как обезболивающий укол для смертельно больного: вылечить - не вылечет, но даст кратковременную эйфорию и успокоение. Хотя все понимают, к чему идёт всё.
lus_so• 03 июня в 21:56
Треба час від часу видихать, бо вже зуби кришаться стискати. Нічого поганого в тому, щоб порадіти ефектній і продуктивній операції.
автор Evga32 • 03 июня в 21:56
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Удалено администрацией...
Ах, да, забула ще про ’троля’, як без нього. Думка ж у всіх має бути тільки одна. Якщо у когось інша - то всьо, троль або рашабот.
SantaMonika• 03 июня в 21:56
З вами все нормально
Люди - дурнуваті. Це ефект стада
чаревна• 03 июня в 21:56
Это ж такие мелочи правда? Готовится год с хвостом, чтоб провести уникальную в своем роле операцию на территрии противника и уничтожить самолёты с которых на нас летят ракеты, по энергосистеме, военным объектам, жилым домам.
И сегодня новая не менее затратная, планирования атака на мост.
Хочется сказать ’ идите спать’
Sk-kik-mango-tesco• 03 июня в 21:57
Ответ дляEvga32
Ок, если не троль, то объясните цель этого поста?
Обобщения, и тд типичные способы влияния и вы их используете
Bilolena• 03 июня в 21:58
Я своїй мамі 70річній кажу ´не читай коменти´. Вона дуже близько до серця то все бере, і вам раджу.
автор Evga32 • 03 июня в 21:59
Ответ длячаревна
Хочется сказать ’ идите спать’
Ні, це не дрібниці. Але мої Суми розтрощують, то що мені з тих 40 літаків чи моста, який десь там трохи тріснув
автор Evga32 • 03 июня в 22:00
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Нехеріща мені на вас впливати, от щоб що???
чаревна• 03 июня в 22:01
Ответ дляEvga32
Вы учтите, что ваша область прифронтовая. Вас понять можно.
Но не стоит обесценивать действия военных, которые стараются защитить всю страну, свой народ
автор Evga32 • 03 июня в 22:04
Ответ длячаревна
Я ж і не кажу, що вони нічого не зробили. Це подвиг, це круто і т.д. Мова не про військових, а про звичайні людські життя, які ніяк не змінюються від цього всього.
Like-995b• 03 июня в 22:04
Ответ дляEvga32
А ваше мнение никому глобально не интересно, когда речь о сохранении страны. Мои родственники уехали из Сум, потому что за вашу жизнь отвечаете только вы
dovolga• 03 июня в 22:05
То ознайомте конкретно зі своїми думками дурнуватих людей, а не висловлюйтесь загадково.
sunholder• 03 июня в 22:05
Ответ дляLike-995b
Так автор теж виїхала, але хіба від цього легще дивитися, як русня наближається до міста і буде знищувати його ще більше
Like-995b• 03 июня в 22:06
Ответ дляsunholder
А что вы предлагаете? Вернее что бы вы не предложили, вы ничего не решаете. Остановить войну можно тот, кто начал
автор Evga32 • 03 июня в 22:06
Ответ дляLike-995b
Так я теж поїхала, але від цього біль не менше, бо повертатися нікуди буде. І я ж не кажу, шо моя думка суспільно-значима. Це просто мої думка, якими я ділюсь. Все
sunholder• 03 июня в 22:07
Як не з Сум, але сама думка, що буде з містом мене вбиває. Скільки ще міст буде зруйновано, людей вбито...
Like-995b• 03 июня в 22:07
Ответ дляEvga32
Таковы реалии
Olvia1987• 03 июня в 22:08
Ответ дляLike-995b
За Сумами есть другие города.
Like-995b• 03 июня в 22:09
Ответ дляOlvia1987
За Сумами есть другие города.
И что? Вы можете что-то поменять?
Olvia1987• 03 июня в 22:10
Ответ дляLike-995b
И что? Вы можете что-то поменять?
Я нет.Те,кто руководят Украиной могут.Но у них другие планы.
автор Evga32 • 03 июня в 22:10
Ответ дляdovolga
Так а що там не ясно. Просто не відчуваю ейфорії, як інші. Тому люди, які відчуавють, здаються дурнуватими. Я їм, напевно, теж.
Like-995b• 03 июня в 22:10
Ответ дляOlvia1987
Да, у них другие планы
Olvia1987• 03 июня в 22:11
Ответ дляEvga32
Вы в жизни видите сейчас людей в эйфории?
автор Evga32 • 03 июня в 22:11
Ответ дляOlvia1987
Тут бачу
Olvia1987• 03 июня в 22:13
Ответ дляEvga32
Тут бачу
На этом форуме?Это искусственное показное веселье,не имеющее ничего общего с реальностью
Like-995b• 03 июня в 22:14
Ответ дляEvga32
Тут бачу
Как вы определили, что это эйфория?