Оці всі новини, всі кличі, які ми круті, як ми перемагаємо тупих ваньок... І що залишилось вже чуть-чуть і перемога... В коментах люди блаженствують і підтанцьовують. А мені думається, чи це я така стала песимістка, чи люди якісь дурнуваті.
Знаю-знаю, шо вийшло (як казала моя вчителька української) - ’на городі бузина, а в києві дядько’, і шо такі спічі караються смертельним ’рашаботом’ і сіюмінутним блокуванням. Бо неначасі ж.
Mrs.Ochmonek• 04 июня в 10:43
Ответ дляEvga32
Ах, да, забула ще про ’троля’, як без нього. Думка ж у всіх має бути тільки одна. Якщо у когось інша - то всьо, троль або рашабот.
Чому ж, я вірю, що ви просто унилий песиміст по життю, який надто піддається чужому впливу. Причому саме негативному.
Така моя думка