Evga32• Изменено 03 июня 2025

Це я така розчарована і втомлена, чи це люди занадто наївні?

Оці всі новини, всі кличі, які ми круті, як ми перемагаємо тупих ваньок... І що залишилось вже чуть-чуть і перемога... В коментах люди блаженствують і підтанцьовують. А мені думається, чи це я така стала песимістка, чи люди якісь дурнуваті.

Знаю-знаю, шо вийшло (як казала моя вчителька української) - ’на городі бузина, а в києві дядько’, і шо такі спічі караються смертельним ’рашаботом’ і сіюмінутним блокуванням. Бо неначасі ж.
чаревна• 03 июня 2025
Ответ дляEvga32
Тут бачу
Вы видите коменты по теме, не более. А как люди живут за пределами форума вам не известно. Может каждый ночью в подушку плачет.
автор Evga32 • 03 июня 2025
Ответ длячаревна
Але я і на такі коменти не спроможна, тому люди, які їх пишуть, і дивують
mymoly• 03 июня 2025
Ответ дляEvga32
Ні, це не дрібниці. Але мої Суми розтрощують, то що мені з тих 40 літаків чи моста, який десь там трохи тріснув
Ну так в стратегическом плане ничего не изменилось. .
автор Evga32 • 03 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
На этом форуме?Это искусственное показное веселье,не имеющее ничего общего с реальностью
Ну люди їх пишуть, значить хоча б в моменті відчувають те, що пишуть
автор Evga32 • 03 июня 2025
Ответ дляmymoly
Отож. Чому радіти
Olvia1987• 03 июня 2025
Ответ дляEvga32
Які люди?
автор Evga32 • 03 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Які люди?
Порадниці
Volens Nolens• 03 июня 2025
Ответ дляLike-995b
А ваше мнение никому глобально не интересно, когда речь о сохранении страны. Мои родственники уехали из Сум, потому что за вашу жизнь отвечаете только вы
То есть, территории у нас теперь важнее жизни? И все равно ж ничего не удерживаем, только отступаем
Может, пора делать какие-то выводы?
Volens Nolens• 03 июня 2025
Ответ дляLike-995b
А что вы предлагаете? Вернее что бы вы не предложили, вы ничего не решаете. Остановить войну можно тот, кто начал
Не только
Ирина_Б_• 03 июня 2025
не может быть
Lianaa_06• 03 июня 2025
Ой, давайте не будем, про ’вот-вот победим’ нигде, никто не писал. И за чем ваи эта манипуляция - не понятно. А то, что операция получилась крутой - это факт. Плакать что ли? Конечно, это подняло людям настроение. Нравится постоянно чувствовать себя униженной - так это ваши проблемы. Другие люди здесь при чём?
автор Evga32 • 03 июня 2025
Ответ дляLianaa_06
Ну да, ми ж не принижені, чо б і не порадуваться, як є чому
автор Evga32 • 03 июня 2025
Ответ дляLianaa_06
А це до того, що ніхто не писав про ’вот-вот побєдім’
Реверанс• 03 июня 2025
Ответ дляsunholder
Як не з Сум, але сама думка, що буде з містом мене вбиває. Скільки ще міст буде зруйновано, людей вбито...
Що хотіли люди вибравши піл час такої страшної війни блазня-президентом.
Блазня,який ржав виключно з України і українців і лизав путіну.
Всі,що зробили такий вибір в 2019 причетні до того,що відбувається.
Mira29-c3c3• 03 июня 2025
Ответ дляРеверанс
Як «невдобно» вийшло .
Але що тепер говорити 😟.
автор Evga32 • 03 июня 2025
Ответ дляРеверанс
Як в воду дивився
Реверанс• 03 июня 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Як «невдобно» вийшло .
Але що тепер говорити 😟.
Можна поговорити,чому українська контрозвідка завернула весь благодійний вантаж відправлений на Суми в допомогу.Чому в попередника забрано ліцензію на закуп зброї за кордоном.Це допомога Зеленського ЗСУ?Багато зброї?Чи війна скінчилась може?
Coffee is Love• 03 июня 2025
То не можна радіти успіхам ЗСУ, коли вони є, чи що ви намагаєется донести?
Реверанс• 03 июня 2025
Ответ дляCoffee is Love
Радійте.
Ви знаєте скільки км ми втратили за травень 2025?
Coffee is Love• 03 июня 2025
Ответ дляРеверанс
Радійте.
А якби по аеродромам не поцілили, то втрати були б меншими?
gaga-48ba• 03 июня 2025
Ответ дляРеверанс
Радійте.
6000 тіл з курщини поверне нам русня...теж страх
Реверанс• 03 июня 2025
Ответ дляCoffee is Love
У травні ворог окупував 449 кв км української території, що є найгіршим показником у 2025 році. На жаль, у травні динаміка втрат територій перевищила межу до 200 км км за місяць, яка тривала з лютого
— пишуть аналітики.
Найбільші втрати зафіксували на напрямку прориву російських сил уздовж траси Покровськ — Костянтинівка, де окуповано близько 200 кв. км.
Ще однією критичною ділянкою стала Сумська область, де станом на кінець місяця втрачено щонайменше 110 кв. км.
Нащо заблокована закупка зброї і рахунки відомого волонтера?Для чиєї перемои це робиться?
Wendy Rhoades• 03 июня 2025
Ответ дляEvga32
як мінімум вас буде бомбити менша кількість літаків.
І є ймовірність, що міст колись все ж впаде.
Я останні роки щось не бачила блаженства і підтанцьовування і віри в те, що ще 2-3 неділі і все.
А радіти вдалим операціям це ж нормально.
Шматочок хмарки• 03 июня 2025
2 в 1. Операція цікава і можливо буде летіти меньше, що добре, але суттєво це нічого не міняє, що погано. Я не те, щоб в ейфорії, але хоть щось зробили, а не просто гроші крали, як зазвичай і ’’покращення’’ якісь знову не ввели.
автор Evga32 • 03 июня 2025
Ответ дляШматочок хмарки
Думаю, одне іншому не завадило. Встигли і вкрасти
mymoly• 03 июня 2025
Ответ дляWendy Rhoades
По місту вже дістають з артилерії. Останній обстріл з Торнадо
Teonaa• 03 июня 2025
Ответ дляEvga32
Ах, да, забула ще про ’троля’, як без нього. Думка ж у всіх має бути тільки одна. Якщо у когось інша - то всьо, троль або рашабот.
Ви якось в поняттях не розібралися. У людей просто радість, бо реально крута операція. Неочікувана. Стрімка. Красіва.
Чому саме Ви не раді? Боїтеся що отвєтка буде? Ні, русня отвєтками не займається. З їх боку буде та саме, що і без іієї операції.
Teonaa• 03 июня 2025
І в продовження напишу, що думаю це і є наш єдиний шлях: маючи малі ресурси, потроху позбавляти ворога його ресурсу плюс світовий тиск стосовно ціни на нафту(чи що там.я в цьому не тямлю); тоді, коли перед наступами/атаками треба дофіга чого відбудувати-поремонтувати, коли на це не буде коштів, тоді він і зупиниться. Тимчасово певно. Але🤷‍♀️
Побиті літаки єдині в своєму роді, запчастини на них ніхто ніде в світі не робить. Лише з літаків-донорів, тих же Тушок, і можна взяти деталі.
Lianaa_06• 04 июня 2025
Ответ дляEvga32
А это к чему к моему комментарию? Вы одна из тех, кто думает, что целуя русских в жопу, они не будут убивать?
Lianaa_06• 04 июня 2025
Ответ дляEvga32
И? Вы попой читали?