Добрий вечір. можливо хтось зорієнтує, бо почала нервувати, замовила чемодан для ручної поклажі, на сайті вказані параметри :
Зовнішня висот
54 cm
Зовнішня глибина
20 cm
Зовнішня ширина
40 cm. але вдома зробила заміри, і мені наче висота з ручкою 55.5.
на сайті вони в цій категорії наче всі стандартні. чи не потрібно буде в аеропорту доплачувати?
Зовнішня висот
54 cm
Зовнішня глибина
20 cm
Зовнішня ширина
Ответ дляAllaif
То багаж чи додатковий айтем ручної поклажі?
може не так написала. прайоріті:
2 ручні поклажі: Цей варіант дозволяє перевозити в салоні літака невелику особисту сумку (40 x 20 x 25 см) під кріслом перед Вами та сумку вагою 10 кг (55 x 40 x 20 см) на багажній полиці.
Ответ дляKate AGO
Можна фото вашого чемодану, зараз розглядаю пучіні щоб придбати, ви задоволені?
це дочка собі вибирала, так наче не погана і легенька , але я собі замовила у нас , вона правда дорожча, і з відсіком для ноута, теж по габариту для пріоріті, і що мені більше подобається, що в чемодані не 2 частини, а просто кришка і одне дно. замовляла на валіза юа
Ответ дляНатали м
Сьогодні замовила у них.
Ответ дляНатали м
Цікаву купили, можна теж фото!