Натали м• 03 июня в 22:35

чемодан Puccini ручна поклажа 10 кг

Добрий вечір. можливо хтось зорієнтує, бо почала нервувати, замовила чемодан для ручної поклажі, на сайті вказані параметри :
Зовнішня висот
54 cm
Зовнішня глибина
20 cm
Зовнішня ширина
40 cm. але вдома зробила заміри, і мені наче висота з ручкою 55.5.
на сайті вони в цій категорії наче всі стандартні. чи не потрібно буде в аеропорту доплачувати?
Allaif• 03 июня в 22:52
Тільки з прайоріті безоплатно. Якщо без, то будете доплачувати. Безкоштовна ручна поклажа 20х30х40 у візейра і 20х25х40 у райнейра
автор Натали м • 03 июня в 22:54
Ответ дляAllaif
так, в мене квиток з доплатою + багаж 10 кг (55*40*20)
Allaif• 03 июня в 22:56
Ответ дляНатали м
То багаж чи додатковий айтем ручної поклажі?
автор Натали м • 03 июня в 23:33
Ответ дляAllaif
може не так написала. прайоріті:

2 ручні поклажі: Цей варіант дозволяє перевозити в салоні літака невелику особисту сумку (40 x 20 x 25 см) під кріслом перед Вами та сумку вагою 10 кг (55 x 40 x 20 см) на багажній полиці.
Allaif• 04 июня в 00:05
Ответ дляНатали м
може не так написала. прайоріті:

А, ну то все має бути ок
Кроль• 04 июня в 19:50
Можуть переміряти і повороті ваш, якщо на 5см більший, попросять оплатити. А можуть і не переміряти, як пощастить.
Kate AGO• 17 июня в 14:19
Можна фото вашого чемодану, зараз розглядаю пучіні щоб придбати, ви задоволені?
автор Натали м • 18 июня в 11:13
Ответ дляKate AGO
це дочка собі вибирала, так наче не погана і легенька https://puccini.ua/tverda-valiza-shampans-kogo-kol..., але я собі замовила у нас , вона правда дорожча, і з відсіком для ноута, теж по габариту для пріоріті, і що мені більше подобається, що в чемодані не 2 частини, а просто кришка і одне дно. замовляла на валіза юа
Kate AGO• 18 июня в 22:17
Ответ дляНатали м
Сьогодні замовила у них.
Kate AGO• 18 июня в 22:20
Ответ дляНатали м
Цікаву купили, можна теж фото!