Тюрюнь_Тюнь• 04 июня в 11:41
Ноутбук для фотографа
Хочу спробувати себе в фотографії, купила вже камеру та об´єктив.
Але ніяк не можу визначитись з ноутбуком.
Багато хто радить Мак, адже там крута кольоропередача, він не так гріється і "тягне" все, що треба.
Але ціни на нові Мак просто захмарні( розглядаю б/у)
Але в той же час, чула відгуки, що краще купувати Віндовс, адже всі програми на Мак платні, якщо щось висне чи взагалі зламається, дуже важко щось замінювати чи ремонтувати. З Віндовс все набагато простіше ( але звичайно кольоропередача не така)
Фотографи, дуже прошу про пораду, відгук, ваш досвід.
Бо вже місяць не можу визначитись(((
Буду вдячна за кожен коментар!)
Бо вже місяць не можу визначитись(((
Буду вдячна за кожен коментар!)
Мудрецыха мира• 04 июня в 11:43
Не фотограф. Якщо вам потрібна крута кольоропередача, то можливо краще купити простий бюджетний ноут + крутий монітор?
Напланетянка• 04 июня в 11:57
мак в плане производительности та еще какашка. берите современный игровой ноут с хорошей видеокартой, программы в нем можно и взломанные юзать, ну а можно и купить. а если рендеринг не нужен, то хватит и ноута средней ценовой категории, сам фотошоп без наворотов не слишком требователен