Жена миллионера• 04 июня 2025
Трилер за мотивами Попелюшки, 2025р
Дівчата, яке ваше враження від напів-скандинавського трилеру Потворна зведена сестра, 2025р. що за мотивами казки Попелюшка?
Результат:
вже голосів:
11 (45.83%)
Свій варіант
7 (29.17%)
Це треш
4 (16.67%)
Дуже правдоподібний
2 (8.33%)
Було смішно
Жена миллионера
• 04 июня 2025
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
Классный
Як на мене, смішний, але й моторошний теж) Ото скаднинави знімають
Бутербродница• 04 июня 2025
Ответ дляЖена миллионера
Дуже сильне кіно, гра акторів, якість зйомки, таке відчуття, що ти безпосередньо є учасником цього фільму. Сподобалось, рекомендую! Але особливо чутливим краще не дивитись, бо дуже відверті, навіть огидні кадри присутні. - это один из отзывов, что там за такие сцены? кровавые?
Жена миллионера
• 04 июня 2025
Ответ дляБутербродница
Ні, крові майже немає, крапелька. Скоріш є там потворні сцени)
Жена миллионера
• 04 июня 2025
Ответ дляTAL_A
мені сподобався фільм
Мені теж, а з конюхом вони смішно придумали)))
Бутербродница• 04 июня 2025
Ответ дляЖена миллионера
Яка найпотворніша? Розкажіть, будь ласка
Жена миллионера
• 04 июня 2025
Ответ дляБутербродница
ну для мене то яйце черв´яка, який з´їла зведена сестра, для схуднення та наслідки цього)
Бутербродница• 04 июня 2025
Ответ дляЖена миллионера
Бєєєєє
Бутербродница• 04 июня 2025
Ответ дляЧаюри
Для мене найгидотніше було сперма конюха (
Ще краще, дяую)
Жена миллионера
• 04 июня 2025
Ответ дляЧаюри
а я так сміялася з цієї сцени)))
Кукусик• 04 июня 2025
Нудний. Сюжет попелюшки вже настільки за*раханий, що будь які варіації на тему не викликають емоцій
Жена миллионера
• 04 июня 2025
Ответ дляКукусик
Цікавий психологічний фільм, як на мене. Друга сестра, НЕ Попелюшка, мабуть самий адекватний персонаж
Жена миллионера
• 04 июня 2025
Ответ дляЧаюри
Оця що стала ніби як мужик найадекватніша з сестер. Яка в кінці рятувала іншу.
Чому як мужик, я маю на увазі молодшу сестру зведеної сестри)
Жена миллионера
• 04 июня 2025
Ответ дляЧаюри
Ну так, там же лінія, що вона відсікла все жіноче, там, якщо не помиляюся, вона до чоловічого більше вийшла.
А я так зрозуміла, що вона просто адекватна
Женщина_в_лосинах• 04 июня 2025
Ответ дляБутербродница
порно сцена есть. и сцены неприятные есть
Наверняка• 04 июня 2025
Ответ дляЖена миллионера
ні, молодша якраз стала (за сучасною термінологією) небінарною персоною
а фільм, як на мене, розкішний, бездоганно естетичний в своєму роді, багато дотепних цитувань культових фільмів
Жена миллионера
• 04 июня 2025
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
ну це гучно сказано, точно не порно)