Говорю відверто• 04 июня в 22:00
Поясніть мені за того красеня з Імеджін дрегонс
Він правда за Україну?
Говорю відверто
• 04 июня в 22:03
Ответ дляНовопоштинская
Не, просто любит наш флаг. Это его любимое сочетание цветов
Правда, я гортаю тік ток і він завжди на концертах приділяє увагу нашим які стоять з прапором. У русні в коментах пердаки горять 😄
Шукаю стакан• 04 июня в 22:09
Показуха. Закончится война и все эти западные звездульки поедут в рашку выступать и получать гонорары, как только это будет в порядке вещей
Говорю відверто
• 04 июня в 22:09
Ответ дляШукаю стакан
Це якщо рашка ще тоді буде
Дивне створіння• 04 июня в 22:14
Ответ дляШукаю стакан
им и без рашки есть куда ездить, мир большой, а группа везде востребована
Ищу-брожу• 04 июня в 22:36
Ответ дляНовопоштинская
и состав ткани
Магиня• 04 июня в 22:38
Ответ дляШукаю стакан
В рашку стыдно теперь ездить с концертами
АдеКВАтная• 05 июня в 10:00
Ответ дляГоворю відверто
зайдіть в гугл, почитайте інформацію. так, він за Україну. їх фонд оплатив ще до війни двом діткам з України уколи від СМА, Ден під час війни приїзджав декілька разів в Україну, допомагає відбудовувати село одного хлопчика, зняв кліп