забиякина• 05 июня в 12:02
Чи варто? У пошуках роботи
Ось така вакансія- секретар у слідчий ізолятор, зарплата нормальна.
Є якісь ризики чи просто паперова робота?
Ви б пішли?
Will_Be...• 05 июня в 12:04
Туберкулез - это первое, что приходит в голову, когда речь идет о работе в СИЗО, дальше - вши, кожные заболевания, мыши\крысы. Но, люди же, как-то работают там, хоть и мечтают сменить место, в большинстве.
Виправлялочка• 05 июня в 12:04
Запитайте у працедавця , що саме входить до посадових обов´язків і будете точно знати йти чи не йти
забиякина
• 05 июня в 12:05
Ответ дляWill_Be...
Нічого собі,я про це і не подумала,навіть.
Думала,як у фільмах - в кабінеті - кава, чистенько
Акукарача• 05 июня в 12:06
Ответ длязабиякина
ну так ясно що в кабінеті, а не в камері з підозрюваними.
забиякина
• 05 июня в 12:07
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Нормально будете писать дела ухилянтов.
Та,ні ,в цьому ізоляторі саме ворюги,хулігани сидять
ЖизньНеимеетСмысла• 05 июня в 12:07
Ответ длязабиякина
Эти тоже преступники нарушили закон про защиту Родины.
Акукарача• 05 июня в 12:08
Ответ длязабиякина
в СІЗО всякі сидять, там навіть камери платні є, чи у вас якесь інше СІЗО?
забиякина
• 05 июня в 12:10
Ответ дляАкукарача
Та я точно і не знаю.
От налякали про туберкульоз,а я була налякана,щоб по башці не дали
Акукарача• 05 июня в 12:11
Ответ длязабиякина
Та я точно і не знаю.
яке відношення секретар має до тих хто там сидить? Ви що думаєте що тут ваш кабінет, а через стінку камера зі злочинцем? Ви з ними контачити і пересікатися ніяк не будете.
маринабаранова• 05 июня в 12:39
А почему - нет? Да,место специфическое, ну и что? Если зарплата устраивает, и опыт - есть. Разные страшилки - не берите в голову!
забиякина
• 05 июня в 14:50
Ответ дляr25-1
терять документы....за деньги....что не понятно то.
Та ну,