Добрий день. Розсудіть хто прав. У мене є колишній чоловік, 13 років були у відносинах, розійшлися бо зробив деякі погані речі. Є спільна дитина. Рік воював оператором дронів, на минулому тижні отримав тяжкі поранення, йому ампутували праву ногу. Зараз лежить в Києві. Хочу з подругою до нього поїхати, провідати, підтримати, але чоловік, з яким ми два роки у відносинах, влаштовую скандал і не відпускає. Колишнього не кохаю, але мені здається по людські з´їздити до нього, я ж не на побачення їду. Щоб зробили ви на моєму місці?
Бюст Березуцкого• 05 июня 2025
Ответ дляRoser
Я думаю і дитину брати, але їй шість років і папа без ноги( боюся що це буде морально важко для неї
Дитину не беріть поки, моя вам порада щира.
Будете в палаті, зробіть відеозв´язок з дитиною
Хочу на Балі• 05 июня 2025
Ответ дляRoser
Ну так а як же якась підтримка, людське ставлення? Це шок для людини залишитися інвалідом і не могти навіть в туалет самому сходити
Алименты платил нормально? Мама есть у него?
Протру пилюку• 05 июня 2025
Ответ дляRoser
Ревнує, він взагалі дуже ревнивий. Колишня зрадила і тепер хвилюється
Пусть к психологу идет и со своими комплексами разбирается, а не на вас их перекладывает
А если бы бывшая все деньги на себя тратила, то он бы вам денег не давал?
Дівчина заглядєніє• 05 июня 2025
Ответ дляRoser
Предупредите, чтобы пока не показывал. Или в госпиталях есть психологи. Пусть спросит как ребенка подготовить.
А нынешнему скажите, что я на край земли ради тебя бы поехала, если бы, не дай Бог, вот и думай.
Классный поц, не воюет, подживает с вами, и не разрешить просто по-человечески поехать к мужчине, что получил инвалидность, защищая и его тоже. От ТЦк прячется, что с вами не поедет?
Вы в семье права голоса не имеете уже сейчас получается.
Дівчина заглядєніє• 05 июня 2025
Ответ дляRoser
Вы 100% знаете, что она изменила, а не он - мудак?!
Наплести он может и на вас
Гомосноб• 05 июня 2025
Ответ дляRoser
Знаю, вона сама йому писала про це і вибачалась
вона писала, а винні - ви?
капець
ЖивунаБагамах• 05 июня 2025
Я б поїхала, в першу чергу повезла б для підтримки дитину, підготувавши її. А нового чоловіка попросила б з´їздити з нами. Не обов´язково йому заходити, почекає вас з дитиною.
Пасти Ла• 05 июня 2025
Не знаю, что делала бы в такой ситуации....
Если бы не было ребёнка не поехала бы точно. Но это уже не колишній. Это отец ребёнка. Выбор за Вами,конечно. Наверное бы вела беседы... предложите поехать вместе может..
Королева Сарказма• 05 июня 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
А как бы вы реагировали, если бы ваш мужчина поехал на встречу к бывшей?.... поддержать
Якби колишня, на секундочку мати спільної дитини, втратила ногу, то я б навіть з ним поїхала і допомогла чим би змогла. Чоловік думає що вони там в лікарні ахатись будуть чи що? Хворі люди блін, нічого людського.
Протру пилюку• 05 июня 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Тем более, отец хороший, алименты платил, ребенку ни в чем не отказывал
Вилами по воде• 05 июня 2025
Ответ дляRoser
Бо ми всі колись гарно дружили. Плюс вона на машині відвезе
ну значит есть кому поддержать....
А Я Самая Самая• 05 июня 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
У меня вопрос - кого-то просили о такой поддержке или автор сама решила поехать?
Может ему это не надо.
ЖивунаБагамах• 05 июня 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Может ему это не надо.
О такой поддержке не просят. Она либо есть, либо нет
Страхованная• 05 июня 2025
Ответ дляRoser
Він мені ще не чоловік. Я намагаюся домовитися, але він і слухати не хоче
То задумайтеся, чи варто його робити своїм чоловіком.
В госпіталь до батька дитини поїхала б, ні у кого б дозволу на це не питала і взагалі не розказувала б.
Та_все_ок_будет• 05 июня 2025
Ответ дляДжага-джага
робила б те,що вважаю за потрібне.....на мій характер я б до колишнього не їхала би...
Это отец ее ребенка,а не просто бывший
А Я Самая Самая• 05 июня 2025
Ответ дляRoser
Він сам питав чи приїду
А, ну тогда, нынешнего поставить перед фактом и все
Пасти Ла• 05 июня 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
В смысле бывшая? Если заводите отношения с мужчиной, у которого есть ребёнок, то это мужчина, который связан уже с бывшей навсегда. Вы же или принимаете это, или нет. Это уже не бывшая, это мама ребёнка. И если случилась беда у мамы ребёнка, то отец-это первый кто должен помочь и наоборот.
Фокус-Покус• 05 июня 2025
Вам би дуже гарно задуматися про адекватність нового чоловіка. Він собі уявляє, що ви заскочите на важко поранену людину без ноги і будете зраджувати?! Він адекватний?
Запитайте,чи він би хотів, щоб до нього по-людськи поставилися, якби він не дай Боже в таку біду потрапив?