Yulka pulka• 05 июня 2025

Плануємо їхати автомобілем у Грузію

Можливо хто прокладав маршрут в той бік.
Хоча б до Туреччини.
Аурелиа• 05 июня 2025
Гугл карта прокладає через Румунію, Болгарію, Турцію
Малютка-0984• 05 июня 2025
а вы отчаянные) Ну разве что останавливаться в каждой стране по несколько дней, то тогда норм
Моpгана• 05 июня 2025
Просто цікаво, а які ще можливі варіанти, крім запропонованого гуглом?
Морем чи через рашку?
akarra• 05 июня 2025
Ответ дляМоpгана
Морем чи через рашку?
если человек спрашивает - ну хотя бы до турции маршрут подскажите, как вы думаете, через рашку?
talatala1• 05 июня 2025
Паром Чорноморськ-Батумі разом з автомобілем найлегший варіант.
shamarik_turk• 05 июня 2025
Зависит от того, из какой области вы будете ехать. Я из Запорожья в Стамбул автобусом езжу. Через Одесскую область, потом паромом в Румынию, потом Болгария и Турция. А дальше вам на Грузию. По еврозоне там быстро всё. Наши таможенники лютые, так что внимательно изучите что можно провозить. Лишняя пачка сигарет или пакован сала-колбасы может вам стоить седых волос и нескольких часов досмотра)
t@atka• 05 июня 2025
Ответ дляtalatala1
Ви в якій країні живете?
O-Yumi• 05 июня 2025
А шо там його прокладати? По Гуглу їдьте, це буде скоріш за все найоптімальніший маршрут. Прикиньте, скільки зможете за день проїжджати, розбийте маршрут по днях, заплануйте ночівлі
Моpгана• 05 июня 2025
Ответ дляtalatala1
А вони ходять? Пасажирські?
Моpгана• 05 июня 2025
Ответ дляt@atka
Ви в якій країні живете?
В якому часі і вимірі? Може, людина з довоєнного часу...
t@atka• 05 июня 2025
Ответ дляМоpгана
Теж варіант :))
Моpгана• 05 июня 2025
Ответ дляakarra
Людина навіть не зазначила, звідки вона планує вирушати. Який запит - така відповідь)