Однозначно• 05 июня в 17:03
Хорошо ли оплачиваются специальности
Связанные с химией или биологией заграницей? Например, химик- технолог
Чекаю завтра• 05 июня в 17:05
Будь-яка високоспеціалізована робота високо оплачується. Головне бути профі, а не лише корочку мати.
Однозначно
• 05 июня в 17:07
Ответ дляБяки-козяки
туди ще треба освіту мати відповідну
Звичайно, без освіти ніхто не візьме.
Царівна Жабка• 05 июня в 17:07
Средне, но есть неожиданая проблема с поиском грантов, если вы ориентируетесь на научную деятельность
Дюйм оф о4ка• 05 июня в 17:08
Ответ дляЦарівна Жабка
Странно. Мало кто заинтересован это финансировать? Избыток специалистов?
Однозначно
• 05 июня в 17:09
Ответ дляДюйм оф о4ка
Нет спроса, я думаю
Царівна Жабка• 05 июня в 17:11
Ответ дляДюйм оф о4ка
Есть проблема найти финансирования именно на твою специализацию иногда. У меня знакомая с мужем в разных странах жила почти год, так как он не смог в той стране найти финансирования и нашел в другой.
Но сейчас с этим сложнее
Думаю на производстве все стабильнее
Но сейчас с этим сложнее
Думаю на производстве все стабильнее
Яжбоматусяблін• 05 июня в 17:17
Хімія, біохімія, молекулярна біологія все це досить непогано оплачується в Євросоюзі, а в нас в основному погано, крім фірм типу Укроргсинтез. З грантами дійсно проблема, бо під час ковіду відкрилося купа стартапів, які фінансувалися з інших джерел. З ковідом розібралися, а групи і фірми лишилися, які тепер влилися в грантову європейську систему, тому стало складніше.
Аноним_1859• 05 июня в 19:04
Багато вакансій, добре оплачуються, потрібна хороша англійська ну і можливо місцева. Хороша підготовка, а не лише папірець диплом. А так якщо мізки є і людина навчалась, дуже багато вакансій, це перспективно і досить гнучко (є різні галузі). пс не думайте, що на одній англіській виїдите, якщо це не англомовні країни. Дуже багато наших роблять цю помилку. Стартова можна спробувати, в цих професіях це реально, але потім...