парИла я парИла• 05 июня в 17:39

Склала НМТ сьогодні

Чесно кажучи, я тіргки розчарована, бо я до англійської готувалася довго і була у всьому впевнена, але не вийшло. Англ 162, укр мова 186, математика 189, історія 177. Як ви думаєте чи можна з таким поступити на бюджет на економіку там в КПІ або в могилянку? Ну я дуже сподіваюся, що якось влізу в могилянку. Порадьте, будь ласка, куди іти краще з такими балами
Гуру троллинга• 05 июня в 17:40
Открывайте калькулятор баллов и выбирайте по специальности, региону
ніколи такого не було• 05 июня в 17:43
день в день уже и результат говорят?
Гуру троллинга• 05 июня в 17:46
Ответ дляніколи такого не було
день в день уже и результат говорят?
Да, сразу после. Но темы с озвучиванием балов и причитаниями «как же всунуться на бюджет» очень веселят
ніколи такого не було• 05 июня в 17:47
Ответ дляГуру троллинга
спасибо... просто не в курсе, а уже пора бы интересоваться
Сусідка знизу• 05 июня в 17:48
Это отличные результаты, поздравляю вас. 162 балла по английскому - в этом году это высокие баллы на самом деле
Гуру троллинга• 05 июня в 17:48
Ответ дляніколи такого не було
Они каждый год что-то выдумывают и меняют. Невозможно угнаться, чтобы вникнуть)
Кашпо• 05 июня в 17:48
Економік кілька, вузів багато. На бюджет в Могилянку ви загнули.
Простецкая• 05 июня в 17:51
Бали чудові.
в КПІ, я думаю, Ви пройдете на бюджет
Девальвация• 05 июня в 17:53
Як до англійської готувались, з репетитором чи школа сильна?
ніколи такого не було• 05 июня в 17:53
это нмт - это тесты? сколько вопросов по каждому предмету?
Перша скрипка• 05 июня в 17:55
Ответ дляПростецкая
Бали чудові.
в КПІ, я думаю, Ви пройдете на бюджет
Ні.
ХикориДикори• 05 июня в 17:55
Ответ дляніколи такого не було
день в день уже и результат говорят?
Так
ХикориДикори• 05 июня в 17:56
Ответ дляГуру троллинга
Нормальні теми, якщо є шанс навчатися за кошти держави то чому ним не скористатися
ХикориДикори• 05 июня в 17:57
Ответ дляніколи такого не було
Загальна кількість завдань національного мультипредметного тесту – 60. Кожен блок містить по 20 завдань. На виконання тесту відведено 120 хвилин.
ніколи такого не було• 05 июня в 17:58
Ответ дляХикориДикори
ага, спасибо большое
теперь поняла
ХикориДикори• 05 июня в 17:59
Ответ дляніколи такого не було
ага, спасибо большое
теперь поняла
В жовтні цього року будуть відомі умови вступу на 2026 рік. Так що можливі зміни
Вумна вутка• 05 июня в 18:00
Ответ дляПростецкая
Бали чудові.
в КПІ, я думаю, Ви пройдете на бюджет
Вряд ли с такими баллами в КПИ получится поступить на бюджет
Кто крайний?• 05 июня в 18:00
В Могилянку очень вряд ли
Грушки-яблочки• 05 июня в 18:02
Ответ дляВумна вутка
почему?
Если региональный 1.07 то 182 расчетный бал
автор парИла я парИла • 05 июня в 18:04
Ответ дляніколи такого не було
день в день уже и результат говорят?
Там після тестування висвічуєьбся тестовий бал
ніколи такого не було• 05 июня в 18:05
Ответ дляпарИла я парИла
на компьютере?
автор парИла я парИла • 05 июня в 18:05
Ответ дляДевальвация
Сама, але я абсолютно все розуміла, що там відбувається, не знаю, як я так написала а
Кто крайний?• 05 июня в 18:05
Ответ дляГрушки-яблочки
почему?
А разве коэффициент не по месту поступления?
автор парИла я парИла • 05 июня в 18:06
Ответ дляніколи такого не було
Математика 22, укр мова та історія 30, англійська там блоками тому 6 написано, але в питанні декілька ще питань, типу ж текст як одне питання, а в ньому треба вставити шість речень
rainbow in the sky• 05 июня в 18:06
Ответ дляСусідка знизу
Англійська в цьому році щось реано важче ніж раніше
Грушки-яблочки• 05 июня в 18:07
Ответ дляКто крайний?
Я так понимаю,что по месту сдачи
автор парИла я парИла • 05 июня в 18:07
Я зайшла в калькулятор балів. Це жах, у мене без кожфіцієнтів середній 178,5, а з ними 173.... Я не знаю, що робити, чому воно блін зменшуються? Хіба це не має бути збільшенням? Що за приколи
Вумна вутка• 05 июня в 18:07
Ответ дляГрушки-яблочки
почему?
Посмотрела прошлый год, без квот самый низкий
автор парИла я парИла • 05 июня в 18:09
Ответ дляВумна вутка
Це куди? Бо я так розумію мені бюджет взагалі не світить ніяк
Вумна вутка• 05 июня в 18:10
Ответ дляпарИла я парИла
КПИ экономика