Пишу, не читаю• 06 июня 2025
Нервная стстема ваша как?
Шото как то моя нервная система, судя по всему, говорит мне пока((.
Не знаю сколько поодержусь еще..
Конца и края этому п..цу не видно..
Не знаю сколько поодержусь еще..
Конца и края этому п..цу не видно..
СирОжино пирОжино• 06 июня 2025
Ответ дляСарафанное радио
У меня стало подниматься давление. Надо искать психотерапевта или психиатра.
Судя по тому что вы во втором часу ночи не спите, то закономерно получить повышенное давление. Постарайтесь ложиться рано спать, пить травки лёгкие по тому мяты, мелиссы, валерианы. Если не поможет тогда уже а врачу.
Ответ дляСама не знаю
Руснява пропаганда- це про шашлики травневі, зупинку ракетних програм та розмінування Чонгару, акваторії Азова на користь ворога.
Я нагадаю: польські сили оборони збирались відступити за Віслу і дати окупувати польшу до Варшави поки чекатимуть основні сили нато при нападі росії.
Ніхто не думав шо росіяни настільки кончені
Сама не знаю• 06 июня 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Сама не знаю• 06 июня 2025
Ответ дляlilul990
Мені судити можна, а ви лежачи на дивані взагалі мовчіть і не розмірковуйте про те чого не знаєте
Удалено администрацией...
Виниловая пластинка• 06 июня 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ничего, что во втором часу ночи у нас бомбежка?
Сама не знаю• 06 июня 2025
Ответ дляlilul990
Це не пропаганда а факти. Шось не подобається - збирайте речі і їдьте в росію, заіпали нити
Удалено администрацией...
Сама не знаю• 06 июня 2025
Ответ дляlilul990
Її захищати треба від таких як ви
Удалено администрацией...
Карапулька• 06 июня 2025
Ответ дляВсюди влазю
Нормально, мені поки світло не вимиквють, то нормально. Аотколи комфорт забирають, то готова і вбити. Але дивлюся в сусідній темі люди не переймаються обстрілами, радіють літакам які ми спалили так багато, але з яких нас сьогодні і обстрілювали. Ну раз більшості ок, то ладно.
Тобто коли за кілька днів до цього обстрілювали наші аеродроми, палили наші літаки, все нормально було, а їхнє нам не можна, так? Про яку оборону можна говорити, якщо такі як ви націлені лише потерпати?
ДолькиКабана• 06 июня 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Я держалась все это время более менее, до последней атаки в 250 шахедов. И сейчас я не знаю.. мысль одна, чего дура не выехала.
А ведь в начале войны я прям била себя в грудь, не не, я не буду выезжать.
Не вините себя, я выехала еще в марте 2022 и с нервами полный капец. Вчера была то ли паническая атака, то ли сердечный приступ, думала, отправлюсь к праотцам.
Всюди влазю• 06 июня 2025
Ответ дляКарапулька
Удалено администрацией...
Карапулька• 06 июня 2025
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...
То їдьте, хто вас тримає? Можна одразу на росію або через неї, куди схочете. А ми в Україні залишаємося, тому чим менше у них літаків, тим нам спокійніше.
Всюди влазю• 06 июня 2025
Ответ дляКарапулька
Удалено администрацией...
Карапулька• 06 июня 2025
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...
Є інші шляхи, я ж вам підказую. Ви ж чоловік так? Бо якщо жінка, то ні, я не чула про закриті кордони для жінок.
Всюди влазю• 06 июня 2025
Ответ дляКарапулька
Удалено администрацией...
Пухнасті штани• 06 июня 2025
Ответ дляПідмітайло
Это одно из проявлений острой реакции на стресс. Я тоже не раз такое испытываю, хотя при детях улыбаюсь слегка, мол, всё впорядке. А у самой сердце стучит - слышно за 2 км. Я стала дышать глубже, выдох прям долгий + считаю 5 предметов. Есть такая техника чтобы взять себя в руки. Там надо посчитать 5 предметов, 4 звука, 3 ощущения, 2 еще чего-то, если интересно, поищите. Помогает во время стресса не поддаться ему, а владеть телом, разумом.
Спасибо большое, попробую❤️
Болтушка Му• 06 июня 2025
Ответ дляПроработник
Шатается, хотя внешне спокойно переношу. Больше беспокоит, что ребёнок очень нервничает, ему 12. Как ваши подростки переносят?
Моїй 17 буде
Вже пів року на антидепресантах через тривожність
Але першопричина тривожності не війна
А от я повний мрак
Зовні спокійна
Але останній місяць з моїм організмом якийсь капець відбувається
Гормони шалять капець
Записалася до гінеколога
І відчуваю, що до психіатра треба шурувати
Але першопричина тривожності не війна
А от я повний мрак
Зовні спокійна
Гормони шалять капець
Записалася до гінеколога
Благоуханочка• 06 июня 2025
тяжко. останні 2 місяці просто невивожу. в мене є проблеми зі щитовидною, вона і так дає своє - тривожність, підвищене серцебиття, збуждуваність. а ще коли обстріли і всі ці новини - то взагалі руки трусяться( шкода нас всіх, що здоров´я гробиться навіть у тих, хто умовно далеко від лінії фронту
Просто болталка• 06 июня 2025
Ответ дляКоржик
Транквилизаторы спасают, иначе бы не вывезла
Какие?
Козачка• 06 июня 2025
Ответ дляПроработник
погано, синові теж 12. Менша ок. І це всі діти, яким було 7-9 років, коли почалася війна - дуже тривожні, бо добре розуміють що це таке.
Мой_ужин• 06 июня 2025
Ответ дляlilul990
Ну да, ну да.
Часть страны уже так и сделала, выехала. Процентов двадцать территории. Отправляйте дальше.
ЯяяКакаджамбо• 06 июня 2025
Ответ дляШмоточницаца
Я надеюсь, вы шутите)
Так как терпеть очень вредно для здоровья.
Ні, не жартую.
Ms. Сама прямота• 06 июня 2025
Ответ дляМой_ужин
Ну да, ну да.
Так и Белгородщина с Курщиной спетляли подальше
Ms. Сама прямота• 06 июня 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Это хорошо лечится.У вас и до войны просто расшатана психика была,может,много пережили в жизни