ЧорноброваЯ• 06 июня 2025
Яку крупу їсте найчастіше і чому саме її?
Я не Тролль• 06 июня 2025
Найчастіше гречку і рис, бо вони готуються швидко, а улюблена перловка, але готую її рідко, бо з нею махатися треба довго.
Тримаю свічку• 17 июня 2025
Рис не шліфований, булгур , чечевиця, гречка зелена , гречка ядриця, перловка, макарони ц/з та т/с,
пшоно , вівсянка плющена або та що варити 5-7 хв дуже смачна Добродія, донька любить манку то купую таку, іноді на кашу фото додам
крупа манна т/с
Та прям багіня• 21 июня 2025
Гречка на першому місці
, потім рис, булгур, значно рідше пшенична (Артек), вівсянка