Полтавська галушка• 06 июня 2025

Жизнь дала трещину, мы едем на Троещину...

За что ее так не любят? Рассматриваем, как вариант проживания
Інно4каа• 06 июня 2025
Ответ дляОхиИВздохи
ну, сегодня спросите у левого берега, как им было добираться на правый
такси - 1200 грн
з правого на лівий-не дешевше,якщо що., а ще відкрию таємниц.:по правлму їздити також не дешево
Анонимушка• 06 июня 2025
Ответ длябЭйбА
Не тільки. Навіть із наявністю червоної гілки без тривог добиратися звідти на правий - це окремий квест
ой та прям
Вже 20 років живу на Троєщині і нормально добираюсь на роботу на правий. 30-40 хв на машині до Печерська. І це я в кінці Троєщини живу. Звісно якщо багато аварій по дорозі то це займає більше часу, але ж це не кожен день
Та никада в жизни• 06 июня 2025
Ответ дляОхиИВздохи
такси - 1200 грн
Я вы ехала в 9:30, абсолютно пустые дороги. Хотя ожидала полный коллапс, поэтому выехала позже. Я не очень представляю на какую работу я хватала бы такси за дурные деньги чтоб добраться. Есть объективные обстоятельства и они не каждый день и даже не каждый месяц. Даже операцию можно перенести.
lammama• 06 июня 2025
Послушаю.Сама переехала с Академгородка на Троещину.Район как район.
Анонимушка• 06 июня 2025
Ответ дляМочалкин блюз
З того боку постійно залітають шахеди. А так норм район для життя
вони залітають і пролітають повз далі в центр
жижифреймут• 06 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Батьки - чудові, але люди в їх будинку, та і в сусідніх це дуже дивний сброд.
А що ви так пижитесь? Чи будете доказувати, що там немає алкоголіків, наркоманів і людей, які курять у підʼїзді. Чи тараканів))
По вашому, наркомани і алкаші живуть тільки на Троєщині?😆 Не буду вас розчаровувати
Усміхайлик• 06 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
Бываю там два раза в год. Впечатления неприятные. Некрасивые дома, все хаотичное, неуютное. Очень не нравится. Всегда хочется поскорее оттуда уехать.
а где красиво и не хаотично в Киеве?))
andrey_spec• 06 июня 2025
Колись, в 90-х був дуже кримінальний район. Тому будинок та школу я обирав би з обережністю
жижифреймут• 06 июня 2025
Ответ дляМочалкин блюз
І летять на Солому
lammama• 06 июня 2025
Ответ длябЭйбА
Не врите.Сейчас пустили 110 автобус прямо на Крещатик курсирует.И 114 автобус курсирует через Крещатик до вокзала.Нормально добираться.
Замурмишка• 06 июня 2025
Ответ дляAlex_Kri
У нас еще любят мост ремонтировать
Везде их ремонтируют
Замурмишка• 06 июня 2025
Ответ дляОхиИВздохи
а если объективно
на троешке можно жить, если вы работаете удаленно, вам не нужно каждый день кататься на правый берег
там отличная инфрастукрура, парки, зелено
а еще, конечно, троешка снова на первом месте по криминалу в рейтинге
и тоже, смотря какая троешка - первая клумба - сразу после поворота на закревского - такое себе, удовольсвтие
вглубь - подальше от цивилизации, в новые застройки - там тише, чище
но еще дальше - край географии, пустырь, монетный завод
Днепровский лидер по криминалу, парк дней назад выкладывали рейтинг
lammama• 06 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
А мне так Оболонь.Хочется поскорее от туда ухать.
Замурмишка• 06 июня 2025
Ответ дляСтріляний птах
Я прожила 30лет на Оболони. Потом переехала на Троещину, новый микрорайон, в самом конце. И уже 15 лет живу тут. 5 лет назад была возможность переехать снова на ст.метро Оболонь. Я отказалась и продала там квартиру.
Если вам не надо ездить каждый день на работу - это идеальный вариант. Я с Троещины выезжаю раз в 3 месяца) по делу только
Милослававская - Радунская?
lammama• 06 июня 2025
Ответ для12 галюцинаций
Я пару раз ездила, первый раз по какому-то адресу, там прям назад в прошлое (невысокие дома, старые магазины). Второй раз попала в район тц Район, - современный спальник, все есть, мне даже понравилось (я живу у метро Дарница).
На Троещине как раз дома все высокие- 9,10,16 этажные и выше.
lammama• 06 июня 2025
Ответ дляОхиИВздохи
а если объективно
Ничего страшного ездить,то вы еще не ездили на Виноградарь.
lammama• 06 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Згодна з вами.
Тому на Троєщині обирала б нові ЖК і чудово там жити.
Особенно мне нравится ЖК Жемчужина Троещины на Закревского напротив озера и парка.
Щаслива Я• 06 июня 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Из-за закрытия красной ветки?
ну до красной ветки жителям Троещины ещё добраться нужно. ещё есть ремонты мостов, пробки
бЭйбА• 06 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
ой та прям
Це напевно не в годину пік?
Усміхайлик• 06 июня 2025
Ответ дляlammama
це ж недобудова
бЭйбА• 06 июня 2025
Ответ дляlammama
Тільки в той автобус на райдужному в час пік вже і не зайдеш, бо він як банка зі шпротами.
Анонимушка• 06 июня 2025
Ответ длябЭйбА
Це напевно не в годину пік?
Виїзжаю трохи раніше, це так. Десь у 7:45-7:50 і нормально їду. Якщо пізніше то вже пробка
Налогообложу• 06 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Оце так, ану назвіть мені район де прям немає всього вами описаного , нє, ну звісно французький квартал і їм подібні не беремо, там інша специфіка контингенту. За 25- ть років проживання на Троєщині , але живу в найкращому місці, в перших будинках, я ніколи не боялась йти серед ночі додому , курять у нас на спільних балконах , а місцеві « алкоголіки» ціле літо шпілять у настольний теніс, тарганів , як запаяли сміттєпроводи нема і до того не памʼятаю.
Але Троєщина вона різна. Я коли буваю на Подолі чи їду по Саксаганського розумію, що зовсім би не хотіла там жити , сплошний асфальт, будинок в будинок і взагалі не приваблює.
Міст це дійсно випробовування, бо все життя працюю на правому але коли його не ремонтують, бувають такі світлі періоди , то до центру навіть міським транспортом не так і довго.
бЭйбА• 06 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
Тю
Анонимушка• 06 июня 2025
Ответ длябЭйбА
Тю
??? шо тю?)
lammama• 06 июня 2025
Ответ длябЭйбА
Не знаю за Райдужний,на Троещині можна зайти.
бЭйбА• 06 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
??? шо тю?)
Ви на власному авто і не в годину пік, звісно, що для Вас це не квест
Анонимушка• 06 июня 2025
Ответ длябЭйбА
ну так і ви не їдьте в годину пік. Хтось змушує?
бЭйбА• 06 июня 2025
Ответ дляlammama
Якщо їхати з кінцевої, то півтори години в пробці можна і подрімати
бЭйбА• 06 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
Мої робочі години змушують