Полтавська галушка• 06 июня 2025

Жизнь дала трещину, мы едем на Троещину...

За что ее так не любят? Рассматриваем, как вариант проживания
lammama• 06 июня 2025
Ответ дляЯк міряти?
Я їздила на роботу в центр. І це триндець просто. Транспорт забитий, ледве влазиш, жара. Бррр. Потім жила на Борщагівці біля швидкісного. То небо і земля, якщо використовувати гром транспорт. Та чи машину, у бувшого була машина, сам родом з Троєщини. Різниця велика.
Ну сравнили,на трамвае скоростном 20 минут и на вокзале.Но это только по транспорту.А сам район Борщаговкаа - деприссивный,я там выросла ,больше не хочу туда.
Неначасі• 06 июня 2025
Ответ дляМаю сечі
Контингент это бывает в тюрьме,на Троещине живут жители этого района,как и в каждом районе разные
Контингент - це загальний термін, що позначає групу осіб, які об´єднані певними ознаками або мають спільну належність. Він може стосуватися різноманітних сфер, таких як навчання, праця, військові формування або навіть товарні потоки.

Загальне значення:
’Контингент’ у перекладі з латинської мови означає ’належний на долю’, тобто те, що є виділеним або належить до певної групи. Це слово використовується для позначення будь-якої групи людей, об´єднаних якоюсь спільною характеристикою.

Приклади використання:
Навчання: ’Контингент студентів’ у навчальному закладі.
Праця: ’Контингент працівників’ підприємства.
Військова служба: ’Контингент військовослужбовців’.
Печенюшка• 06 июня 2025
Ответ дляОхиИВздохи
а если объективно
на троешке можно жить, если вы работаете удаленно, вам не нужно каждый день кататься на правый берег
там отличная инфрастукрура, парки, зелено
а еще, конечно, троешка снова на первом месте по криминалу в рейтинге
и тоже, смотря какая троешка - первая клумба - сразу после поворота на закревского - такое себе, удовольсвтие
вглубь - подальше от цивилизации, в новые застройки - там тише, чище
но еще дальше - край географии, пустырь, монетный завод
Знову на першому місті по криміналу? Це де ви таке взяли? Це неправда
lammama• 06 июня 2025
Ответ дляНеначасі

Загальне значення:

Приклади використання:
Вы хотите сказать,что на Троещине нет богатых людей?Как у людей забиты головы пропагандой и чужим мнением.
Неначасі• 06 июня 2025
Ответ дляlammama
Ви мої відповіді перечитайте) а не «чула дзвін, не знаю, де він»
Маю сечі• 06 июня 2025
Ответ дляlammama
Так нема метро,тому для іногородніх Троещина дешевий район.
Для каких иногородних,и чем он дешёвый ,продукты или....квартиры здесь дорогие и бегом покупают
lammama• 06 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Вот ваши ответы: Батьки - чудові, але люди в їх будинку, та і в сусідніх це дуже дивний сброд.Специфический контингент.
Маю сечі• 06 июня 2025
Ответ дляlammama
Можно подумать вы коренная киевлянка ,десятого поколения
Сижу_и_плачу• 06 июня 2025
Ответ дляОхиИВздохи
а если объективно
Троєщина,то деснянський р-н,а перший по криміналу -дніпровський
lammama• 06 июня 2025
Ответ дляМаю сечі
Даже 20 поколения.На наших землях построили Академгородок
Маю сечі• 06 июня 2025
Ответ дляlammama
На ваших лично?
Як міряти?• 06 июня 2025
Ответ дляlammama
Ну так отож. Обидва райони «дешеві», а різниця колосальна. А мені Борщаговка подобається більше Троєщини набагато, квартиру купила тут. Що таке «депресивний»? Це якесь ваше внутрішнє відчуття, швидше за все зумовлене оточуючими людьми. З недорогих районів, Борщаговка для мене найкращий.
lammama• 06 июня 2025
Ответ дляМаю сечі
А чего вы на меня нападаете?Я наоборот защищаю Троещину.Смотрите кому что я отвечала.
Печенюшка• 06 июня 2025
Ответ дляЩаслива Я
ви хоч одного такого алкаша знаєте, у кого відібрали квартиру і переселили на Троєщину чи окраїну, це просто смішно. І якщо у людини є гроші, але трохи меньше, на меньшу квартиру, то вона вже неблагополучна? класс...
Веселить, коли люди, яким дісталось житло у спадщину в центрових районах, розповідають тим хто сам заробив про їх неблагополуччя. Був в мене такий випадок. Молода пара продали 2 квартири бабусь з обох сторін і купили класну квартиру на Оболоні.При цьому кривять пики на Троещину...
бЭйбА• 06 июня 2025
Ответ дляlammama
А де нема пробок?Можете їхати до метро Чернігівська,а там на 28 трамвай,чи на 27 трамвай,чи на 35,33 трамвай.
Жоден з цих трамваїв не їде до мого дому
бЭйбА• 06 июня 2025
Ответ дляВ гости звали?
Квартири. Якщо алкаш живе в центрі, квартиру можуть забрати і переселити в дешеву десь на окраїні. Також там купують квартири ті, в кого мало грошей, ось так і будується контингент. Це не означає, що там всі погані, просто більше неблагополучних, ніж в центрі міста.
А можна детальніше про переселення алкашів з центру на окраїни?
Щаслива Я• 06 июня 2025
і взагалі, чого тільки до Троєщини придовблюються, є ще Виноградар, Куренівка, Пуща-Водиця, де і близько немає метро
lammama• 06 июня 2025
Ответ длябЭйбА
Так выбирайте свой маршрут ,что к вам идёт.Полно маршруток
Пи Пи Пилюля• 06 июня 2025
Ответ дляlammama
Тер-рия академгородка не была Киевом.
бЭйбА• 06 июня 2025
Ответ дляЩаслива Я
Ніхто не придовбується. Автор питає конкретно про Троєщину - ми відповідаємо виходячи з власного досвіду.

По своєму досвіду життя на Троєщині можу сказати, що реально чудовий район, якщо не потрібно кожного дня кататися на правий берег. Тут гостро стоїть транспортна проблема.
бЭйбА• 06 июня 2025
Ответ дляlammama
Так вони теж стоять в пробках. З таким же успіхом можна з Петрівки на будь-який тролейбус сісти і насолоджуватися ремонтом моста.
Стріляний птах• 06 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
Милослававская - Радунская?
Милославичи
Міряно-переміряно• 06 июня 2025
Ответ дляГолова колгоспу
За отсутствие метро
зачем успешным и богатым метро?
Щаслива Я• 06 июня 2025
Ответ длябЭйбА

та зрозуміло, що в кожному районі є свої плюси і мінуси. але половина коментаторів впевнена, що Троєщина заселена маргінальним контингентом, що там все дешеве, дешеві квартири( хоч би пару об´яв скинули), які скуповують понаєхавші неблагополучні іногородні, а алкашам взагалі так дають
Замурмишка• 06 июня 2025
Ответ дляЩаслива Я
А про контингент и дома виноградаря я вообще молчу.
Щаслива Я• 06 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
нет уж, давайте поговорим :)))
Смурфик• 06 июня 2025
отличнвюый оайон если не нужно ездить на ратоту на правый берег ежедневно
Застряла• 06 июня 2025
10ть років прожила на Троєщині, на Милославській в кінці, де нові забудови. Як по мені, гарний район, повітря на відміну від ПОХ чистіше (зараз тут живу), за домом одразу поле, природа, шашлик башлик. Єдиний мінус це ранок в годину пік, постійні затори, особливо на перехресті з Перова та на міст, навіть при наявності власного авто далеко не проїдеш. Альтернатива- швидкісний трамвай+ електричка, але там свої приколи.Погоджуюсь з тими хто каже, що норм район, якщо не потрібно щоранку їхати на роботу.
Смурфик• 06 июня 2025
Ответ дляОхиИВздохи
а если объективно
она не первая в рейтинге абсолютно
но даже тот что я добавила рейтинг нереперезентативный - нужно учитывать размеры и населенность районов
Смурфик• 06 июня 2025
Ответ для12 галюцинаций
Я пару раз ездила, первый раз по какому-то адресу, там прям назад в прошлое (невысокие дома, старые магазины). Второй раз попала в район тц Район, - современный спальник, все есть, мне даже понравилось (я живу у метро Дарница).
это бред про старые магазины
это самый молодой рацон города