Полтавська галушка• 06 июня в 11:44

Жизнь дала трещину, мы едем на Троещину...

За что ее так не любят? Рассматриваем, как вариант проживания
Copy-Paste• 07 июня в 22:33
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Краще. Дороги теж широкі, навколо ліс. З любої крайньої точки району можна дійти до метро за 30 хвилин. Багато транспорту. Садочки - записатись можна й завтра, дуже теплі. Чисте повітря. 3 ринка: на Лісовій, Юність і на Троєщині. Спортивна школа олімпій. резерву , Торгів-економ. універ., 2 поліклініки. Будинків 7 нових (2002-2012). Єдине чого немає - басейну. Парк з сакурами. І метро дуже близько.
Все це так, а контингент? Наркомани?
Госпожа_тамагочи• 07 июня в 22:59
за 14 років проживання - 1 раз бачила наркомана. Вони є в любому районі - в основному в аптеках і біля них. Бачила на Теремках 2, та на Деміївській. В нашій групі дитсадка- серед батьків було 4 кандидати наук. Люди добріші на Лісовому ніж на Теремках1 та 2. Багато чоловіка викладачів КНУ розмінювали квартири в центрі , купляли 3 квартири за ті гроші для дітей і себе і переселялись на Лісовий. Я знаю трьох - докторів-професорів. Біля мене сусід з телебачення оператор живе. На 2 поверхи вище - артист балету жив з сім’єю.
14 років тому боялись гопніків - які грабували на Трої - нічого не можу сказати - район молодший і молоді більше.