Всім шампаньського• 06 июня в 20:16

Сколько ехать в Болгарию автобусом со Львова или Черновцов?

Понятно что это невозможно посчитать, ну хоть приблизительно.
Не рахую, а вважаю• 06 июня в 20:18
Каторга
автор Всім шампаньського • 06 июня в 20:22
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Каторга
Каторга это каждую ночь под шазедами.. а тут отдых хоть какой
МояХатаЗкраю• 06 июня в 20:24
Я ехала 22 часа или около того, но не меньше. Очень тяжело и туда и обратно очень долго стояли на таможне
Мішечок щастя• 06 июня в 20:24
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Каторга
Ми з Туреччини їдемо. Ось зараз на паром в черзі. Нормально
Vlada-Maria• 06 июня в 20:29
залежно від того, скільки будете на кордоні стояти і яка кінцева точка в Болгарії. Якщо на кордоні все швидко, то нас о 13 забирав автобус в Івано-Франківську, а десь біля 5 ранку за місцевим часом ми були вже в готелі в Албені. А одного разу перед нами були 2 автобуси з дітьми, то на кордоні стояли майже 5 годин
Дай подивлюся• 06 июня в 20:33
24 часа прошлым летом. В этом году,думаю, будет быстрее. Одна граница отпадает.
автор Всім шампаньського • 06 июня в 20:35
Ответ дляДай подивлюся
А як краще їхати? Через Одесу страшно. Шукаю Через Львів і далі
ТебеОноНадось• 06 июня в 20:35
Ответ дляВсім шампаньського
приблизно їхати добу. Не так і страшно, якщо без затримок на кордоні.
ТебеОноНадось• 06 июня в 20:36
Ответ дляВсім шампаньського
через Чернівці.
Vlada-Maria• 06 июня в 20:38
Ответ дляВсім шампаньського
Чернівці і на Порубне
Наполеон Бонапарт• 06 июня в 20:41
Девочки, извините, что не в тему, но спрошу. Будем проездом через Болгарию, нужно будет остановиться на 2-3 дня. С маленьким ребенком (4 года), где будет лучше - в Золотых Песках, Солнечном Береге или Бургасе? Буду очень благодарна за ответ
автор Всім шампаньського • 06 июня в 20:44
Ответ дляVlada-Maria
Чернівці і на Порубне
Завжди відпочивала в Криму, потім у нас на морі, Карпати. Дитина підросла і хочеться на море. Можливо можете порадити якись готельчик спокійний? Без аквапарків і з піском
Душка-свекрушка)))• 06 июня в 20:47
Гугл карта показує від Чернівців до Сонячного Берегу 12 годин на авто. Якщо додати пару годин на кордоні та 3-4 зупинки по півгодини, то виходить 16 годин. Це набагато менше ніж доба.
Заикальница• 06 июня в 20:48
Ответ дляВсім шампаньського
я вас умоляю. я сама с Днепра, я раз в месяц езжу в Болгарию и обратно машиной - все ок. Главное не опоздать на паром, чтобы не ждать.
Заикальница• 06 июня в 20:49
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Несебр, Бургас, Варна. Варна моя любовь, квартиру купила на берегу.
автор Всім шампаньського • 06 июня в 20:49
Ответ дляЗаикальница
Я боюсь балистики. Хотя она конечно может быть везде
Заикальница• 06 июня в 20:51
Ответ дляВсім шампаньського
можно в ложке утонуть. Если вы в Украине, нужно иметь крепкие нервы. Были времена я тоже в машине на паркинге ночевала, но это исключительно из за моего пожилого пса, ему нельзя нервничать, а мы на 19 этаже.
Vlada-Maria• 06 июня в 20:52
Ответ дляВсім шампаньського
ми, коли діти були маленькі, обрали Албену: це курорт закритого типу, в національному парку і орієнтований саме на сімейний відпочинок з дітьми. Море там завжди спокійне, вхід пологий, є взагалі мілкі місця, з малечею там рай. Були там в різних, але найбільше сподобався Орхідея, саме через заточеність на дітей. Ніхто не хапав за руки в ресторані, якщо батьки брали дітям щось в номер чи на пляж, молоко в автоматі, вода, пластівці - цілодобово, морозиво у вільному доступі, поки працює басейн... З малечею там було дуже зручно і комфорно. Ввечері спокій і тиша, білки скакали по балкону
Vlada-Maria• 06 июня в 20:53
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Золоті Піски - це більше тусовочний курорт
Наполеон Бонапарт• 06 июня в 20:54
Ответ дляЗаикальница
Спасибо большое за ответ и за варианты!
Наполеон Бонапарт• 06 июня в 20:55
Ответ дляVlada-Maria
Тогда нам лучше посмотреть что-то поспокойнее. Спасибо за ответ
Щедрик• 06 июня в 21:00
А какая у вас конечная точка ? Может до Кракова ,а потом самолёт?
сказочное_Бали• 06 июня в 21:07
Київ-Чернівці-Сонячний берег 28 годин.
Це якщо стояти мінімум, немає проблем з документами, автобус встиг на свою електронну чергу.
Це було минулого року.
Зараз ніби має бути швидше, бо контролю не повинно бути між Румунією і Болгарією.
автор Всім шампаньського • 06 июня в 21:07
Ответ дляVlada-Maria
Дякую. Супер варіант звісно, мабуть вже весь забронтований, пошукаю.
автор Всім шампаньського • 06 июня в 21:08
Ответ длясказочное_Бали
Київ-Чернівці-Сонячний берег 28 годин.
Це було минулого року.
Я хочу з Чернівців відразу, щоб скоротити. В з Києва до Чернівців ви їхали годин 9?
сказочное_Бали• 06 июня в 21:09
Ответ дляВсім шампаньського
Через Одесу і страшно, і може бути довго.
Ми назад їхали через Одесу і трохи не встигли на паром, буквально хвилин на 15. Його потім довго чекати. То назад вийшло ті самі 28 годин, як і туди через Чернівці.
сказочное_Бали• 06 июня в 21:13
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Море у Бургасі вважається брудним.
У Золотих пісках я не була, Сонячний берег - місто, де багато дітей, таборів, є безкоштовні пляжі широкі, гарний пісок і не дуже високі хвилі.
Там постійний кіпіш.
Поруч є тихий Свєті Влас, він для відпочинку з малими дітьми мені більше подобається. Але у Сонячному березі ми були двічі і теж було добре.
сказочное_Бали• 06 июня в 21:20
Ответ дляВсім шампаньського
Мабуть, десь так, навіть довше. Вже не дуже пам´ятаю.
Виїхали з Києва десь о 10 ранку, були на кордоні біля 8 вечора.
Теж думаю про потяг до Чернівців і звідти автобус.
Бо добу автобусом важко їхати.
Vlada-Maria• 06 июня в 21:22
Ответ дляВсім шампаньського
ну, він дійсно популярний. Почитайте ще відгуки свіжі, ми востаннє там були ще в 2021, зупинялись на кілька днів по дорозі з Греції. Бо всяке може бути, міняються ж власники, персонал, адміністрація...
Vlada-Maria• 06 июня в 21:23
Ответ дляВсім шампаньського
А може Вам краще брати тур з Чернівців, а до Чернівців з Київа поїздом?