Сьогодні звістка про сусіда здивувала 6 дітей мав, двійня хлопчики і дівчата 6 дітей загинув цієї ночі під Харковом, сказали сім´ї тіло чекають, так шкода він сам з двійні, в одному дворі росли.. Мій брат тоже загинув, але шкода стільки дітей без тата, вроді багатодітних не брали? Обіда, смуток, жаль..
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Вы такое мерзкое создание, которое лет через пять будет сидеть и пиздеть: о, идут в ВУЗ бесплатно учиться ,только потому что папа/мама оружие в руках держали... Чем отличается и лучше других? О, получили бесплатное питание в школе, потому что папа/мама погибли на войне. Чем они лучше других.
Не чіпай - вб ю• 07 июня в 02:22
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Ти в неадекваті? ЛЮДИНА загинула, а ти гівном тут захлинаєшся.
Ответ дляvasilisa-l
Тут все просто. Боронь дают на 90 дней. Потом опять нужно делать. Начинать следующую только по факту продления военного положения. Записаться в ТЦК не так просто, можно и 3 недели ждать, все это время ходить без брони. Потом сами документы нужно ждать. Фактически месяца полтора это может тянуться. Видимо он так и попал(
а разве через резерв нельзя?
Елена - 79• 07 июня в 05:59
Ответ дляIrinnkA
А он должен был делать? Они не видят по свидетельствам о рождении? Слепые, твари?
Это не действует. Должна быть отсрочка через тцк. К сожалению. У нас подобная ситуация. Им не нужны просто документы на якобы отсрочку.
Ответ дляLianaa_06
О, в який вуз безкоштовно. Конкретно. А то багато пишуть, а по ділу жодного цивільного. Чи вашій дитині у військовий допомогти? Це можу. Вашій дитині треба безкоштовне харчування? То чому про інші категорії не пишете? Ще є багатодітні, інваліди, мвлозабезпечені. То вони чим ’лучше’.
Ответ дляМандарина
Избили и заставили подписать. Что вы не понимаете? Типа доброволец. Также туда и до 25 лет мужчины попадают
Ви конкретно за людину автора? Звільняються навіть ті, у кого під час війни третя дитина народилась або треба догляд. Чомусь не написали частину , в якій відмовили на це право. А от купа людей документи не оформлювали, то правда.
Ответ дляSvitlo_
Матері-одиночкі справжні в 90% не отримують жодних пільг.
Так само як і діти військових. Громада приймає рішення. Ваша громада не прийняла- піднімайте питання. Список пільговиків великий. А ще оздоровлення, проходження курсів від гром.організацій. і головне - подарунки на новий рік. То треш, але беруть
В якому вузі пільги на вступ?
Ответ дляMillie
В якому вузі пільги на вступ?
Одинока мати має пільги лише якщо вона отримує соц.допомогу одинокої матері. А це можливо лиш в декреті. Бо якщо мама не працює - то не має права на допомогу. І якщо працює хоч на мінімалку - то теж не має права на допомогу.
Will_Be...• 07 июня в 06:56
Ответ дляМандарина
Ага, всех избили... Не думали, что, просто некоторые мужчины, не только наличием писюна могут себя относить к мужчинам, а и поступками?
Will_Be...• 07 июня в 06:57
Ответ дляSvitlo_
Не правда! У нас в городе одинокие мамы, и без получения выплат имеют скидку при оплате за садик, питание в школе, оплату коммунальных кружков.
Ответ дляSvitlo_
Ще раз: має допомогу дитині, якщо вирішить громада. Наша громада надає. Мова не про гроші. Вам же вступ і харчування цікавили? То дітям військових тільки за рішенням громади , мати- одиначки теж. Вступ до ВНЗ на загальних підставах. Як чесно, взагалі прибрати пільги з цивільних внз і питання не буде. А то ніхто не каже де вступ такий
ПадаюВреверансах• 07 июня в 07:15
Ответ дляМалютка-0984
а это точно его дети все?
Іноді краще мовчати