Царівна Жабка• 07 июня в 13:33
Якщо з/пл 30 тис., то по картах не можна показувати
Більші суми? Працює лише чоловік. Хто в темі?
БезникаЯ• 07 июня в 13:36
Я не знаю, возможно глюк был, но у меня было 15 операций по карте, из них три рассчёт в магазине за продукты, одна квартплата. То 30 числа при перечислении 2090 гривен мне красным высветило, что нужно либо предоставить справку о доходах, либо подтвердить волонктрскую деятельность. Зарплата на карту приходит 5 тысяч.
КарамбОлька• 07 июня в 13:38
Розраховуйтесь готівкою.
Надходження на карту не від родичів - завжди ризик.
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:38
Ответ дляБезникаЯ
Травня? В мене нічого не було, але карта не зарплатна, а звичайна чорна моно.
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:40
Ответ дляКарамбОлька
Розраховуйтесь готівкою.
Часто треба карта - онлайн покупки, покупки в АТБ з їх картою вигідніше, якісь перекази швидко - репетитори, на збори шкільні.
Країна мрій• 07 июня в 13:41
Ответ дляЦарівна Жабка
Банку, податковій?
ви ведете підприємницьку діяльність? отримуєте регулярні платежі?
Послушная• 07 июня в 13:41
В мене зарплата близько 1800$, а суми ганяю до 130000.Ні в кого ніяких запитань.
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:42
Ответ дляПослушная
Це поки, а як далі буде невідомо. При з/пл 30 тис.ганяти суми 100 тис+/- виникнуть питання і в мене виникли б.
Стетоскопуло• 07 июня в 13:43
Ответ дляЦарівна Жабка
Банку, податковій?
Якщо ви оформлювали 1000 від Зе або карту нац кеш беку, ви самі надали доступ до свого рахунку
( погодились на це )
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:43
Ответ дляКраїна мрій
Не веду, отримую. Обороти по картах родини за місяць 100 тис+/-.
КарамбОлька• 07 июня в 13:44
Ответ дляЦарівна Жабка
Рассмешили.
Сборы в школу можно легко передать родкому налом.
Не знаю как у вас, но у нас никто из родкома уже не хочет получать деньги на свои карты.
Из за 0,5% выгоды в АТБ вы готовы рисковать?
Так о чем тогда тема?
Рискуете.
Так о чем тогда тема?
Рискуете.
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:45
Ответ дляСтетоскопуло
( погодились на це )
Не оформляли, не потребували цих коштів. Ковідні оформляли. Банки і так є податковими агениами, давно вже.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 июня в 13:46
Ответ дляКарамбОлька
Рассмешили.
Так о чем тогда тема?
Рискуете.
Так о чем тогда тема?
Рискуете.
В атб с их картой на большинство товаров цена ниже на 5-10-20 гривен
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:46
Ответ дляКарамбОлька
Рассмешили.
Так о чем тогда тема?
Рискуете.
Так о чем тогда тема?
Рискуете.
На одиниці товару більше 10 грн різниця, кожного разу 30-60 грн економії.
Країна мрій• 07 июня в 13:47
Ответ дляЦарівна Жабка
а родина займається підприємництвом? чи звідки ци ваші ’обороти’
Послушная• 07 июня в 13:47
Ответ дляЦарівна Жабка
В мене завжди суми більші ніж зарплата.Менше 1000$ я не отримувала вже років 20.
І які можуть бути запитання?Банк бачить мою офіційну зарплату,і автоматично збільшує мені кредитні лінії.Наприклад в Ощаді в мене 165000.В інших 100+
Значить вони розуміють,що мінімум вдвічи більше я можу використовувати.Я ж не витрачаю свою зарплату в нуль.
ГороховаЯ• 07 июня в 13:50
Ой, не знаю. Тоже интрересны эти нововведения. Буду эксперементировать. До этого месяца проблем не было, не работаю официально. Работаю за кэш, и в Украине до войны и сейчас за границей, везде плачу картами, либо сама на них закидывая в терминалах в Украине, либо международными переводами сама себе от своего имени. я суммы около пари тыс евро провожу по нескольким картам. Вот не знаю что мне скажут. Боюсь ничего хорошего.
Країна мрій• 07 июня в 13:51
Ответ дляСтетоскопуло
( погодились на це )
а до цього банк не мав інформації по рахунках клієнта?
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:52
Ответ дляПослушная
Я не про кредитні кошти, а про живі.
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:53
Ответ дляГороховаЯ
От і я думаю, де берете готівку для поповнення.
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:53
Ответ дляКраїна мрій
Міг мати за запитом.
КарамбОлька• 07 июня в 13:53
Ответ дляЦарівна Жабка
А, так вы фанат скидок. Все время берете акционные товары?
Ну и сколько вы там в АТБ в месяц экономите? +/-1000 грн.
Это ваш выбор рисковать или нет.
Я плачу картой только тогда, когда нет варианта заплатить наличкой. Не люблю когда у кого то есть возможность просчитать мою жизнь и мои перемещения.
Это ваш выбор рисковать или нет.
БезникаЯ• 07 июня в 13:54
Ответ дляЦарівна Жабка
В мене то було не зарплата карта, звичайна кредитка Привату. А по зврплатній офіційно 5 тисяч.
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:54
Ответ дляКарамбОлька
Рассмешили.
Так о чем тогда тема?
Рискуете.
Так о чем тогда тема?
Рискуете.
Іноді швидко треба родкому гроші, за годину збирали, щоб екскурсію викупити.
Країна мрій• 07 июня в 13:55
Ответ дляЦарівна Жабка
Міг мати за запитом.
за яким запитом?
операціоніст бачить всі ваші рахунки і всі транзакції
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:55
Ответ дляКарамбОлька
Это ваш выбор рисковать или нет.
Звісно фанат, лише по знижках беру. А як інакше, навіщо платити більше.
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:56
Ответ дляБезникаЯ
Ну вони співставили обороти.
Послушная• 07 июня в 13:56
Ответ дляЦарівна Жабка
Я не про кредитні кошти, а про живі.
Так і я про живі. Я свої кошти перераховую, або приймаю готівку від когось.За 100тис стабільно, а зарплата 72
Кредитні то я мала на увазі, що банк розуміє, що витрачати я можу більше ніж зарплата вдвічи.І це нормально.
Царівна Жабка
• 07 июня в 13:57
Ответ дляКраїна мрій
за яким запитом?
Інші банки, податкова, все можна зараз співставити