Тут писали, что это выдумки, уже призывают людей думать про эвакуацию, тем временем в Киеве гей парад ( при том, что во время войны сборища запрещены !)
Как это всё назвать ?
❗️Жителям Сум варто замислитися про евакуацію до безпечніших регіонів, — колишній речник Генштабу ЗСУ Селезньов
За його словами, за останній тиждень російські війська активно просуваються на Сумському напрямку, а ситуація в регіоні стає дедалі напруженішою через постійні обстріли.
Как это всё назвать ?
Ответ дляНадя М
не говоріть дурниць, орієнтація не привід для звільнення від обов’язку. У війську багато осіб з нетрадиційною орієнтацією, якби вас цікавило не тільки чпокання геїв, а проблеми з якими стикаються військові чи їх ’половинки’ ви б знали, що і тіло партнеру годі добитись з моргу і рішення ніякі вони не приймають, а про якусь матеріальну компенсацію взагалі мовчу. Проблем багато, а вам одне гачі-мучі в голові.
А як воно все автору в одне сплелося не дивно, ботів тут з кожним днем все більше(
Ботов? Я на форуме больше 12 лет
У вас брат гей? Или к чему этот пафос?
Проблемы геев это проблемы номер 1?
Вы процент от популяции знаете? С каких пор меньшинство важнее большинства?Вам Евросоюз платит за продвижение их ультралевой повестки?
Ничего у вас не выйдет
У вас брат гей? Или к чему этот пафос?
Проблемы геев это проблемы номер 1?
Ничего у вас не выйдет
Tanusha 78• 07 июня в 17:04
Ответ дляPerfect look
Люди хотели разогнать, так менты накинулись на них, геи неприкосновенны
Европейские ценности)
Мені уже насрать
Хай хоч гомосєкі параднічають, хоч оборотні, хоч феї. Я хочу щоб відкрили цю клітку і повипускали всіх бажаючих звірків. Я не на сумщині. Літо і я хочу на море. Верьатися чи ні мені однаково. Можу і вернутися. Задрало вже це все. На пенсіі лять по морях-океанах їздити? Придурошні! Всі до одного.
TATATA1973• 07 июня в 18:19
Не смішіть мене, якщо щось десь робиться, то це комусь потрібно. А тепер дружно подумаємо - кому ці цірки і колотнеча з геями потрібна. щоб роздувати срачі як ось тут на порадниці? Правильно, кацапні. Не звертайте на це увагу і не радуйте ботів і кастрюлеголових.
Ответ дляTATATA1973
Геи украинские или кацапские?