Царевна_несушка• 08 июня 2025

Сусіди і басейн, як би ви вчинили?

Приватний будинок, дачі.
3 роки тому сусідка подарувала нам басейн, каркасний, доволі великий, десь 3х4 м. Внуки виросли, не потрібен, у вас діти, може пригодиться. Ми подякували, перший рік набирали, другий ні, бо діти їздили до бабусі, там річка. В цьому році діти просять, хочемо басейн. Вчора чоловік дістав його, розклав. миші прогризли дві дірки, сидів клеїв, вирішили завтра помити і набрати. Тут дзвонить чоловікові зять сусідки і каже, що я хочу забрати басейн. Приходить і на очах дітей тягне з жінкою вже розкладений басейн до себе додому, через дорогу.
Завтра буду везти свекра в місто, йому на роботу. Кожну неділю цей зять просить підвезти його жінку в місто, ми ніколи не відмовляємо, підвозимо, і жінку, і саму сусідку.
Що б ви завтра сказали цьому зятю, коли він попросить підвезти його жінку?
Ми в шоці, діти в шоці.
Аленький носочек• 08 июня 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вы пользовались бассейном год, уже хорошо, правда? За это время можно было бы понять, нравится вам такая вещь или нет. Мужа брат купил бассейн такой и потом был недоволен, сколько гемора с ним. Предлагал нам бесплатно забрать, я не захотела. Это же огромный плюс, что вы не потратив денег смогли затестировать вещь.
Сейчас он погрызенный, не факт что он нормально бы функционировал. Я бы купила своим детям свой, новый бассейн. А с соседями не портила отношения.
Кстати, да. Была возможность оценить размеры, высоту бассейна и понять, такой же хочется, или побольше или поглубже
Мама Никитки-2• 08 июня 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Та він же боїться їхати самі знаєте чого. А мені їх гроші не треба, не хочеться везти, просто неприємно, я підійшла до вікна, а з двору тягнуть басейн, який ми вже розклали.
У вас забору і воріт немає, що по двору хтопопало шастає. Ви впевнені, що тільки басейн забрав? Перевіряли речі
Аленький носочек• 08 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ще раз, не звертайте на нього увагу. Зовсім. Немає там нікого, а здоровкається радіо. Якщо будете підвозити, то завтра воно прийде і ще шось у вас з двору забере, те що сподобалось. Хто везе на тому і їдуть. Ви будете везти і в прямому і в переносному значенні.
Вы прямо из соседа монстра сделали. А он забрал свою вещь, которой не пользуются.
Причем забрал бассейн грязным и с дырками. Вообще не факт что ним можно будет пользоваться уже после мышиных зубов
Мама Никитки-2• 08 июня 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну хамло, це правда, він ще і чоловікові висказав, чого басейн такий грязний, тепер треба відмивати.
Ми не проти віддати, ну передумали, буває. Але ж сусідка питала мене на тій неділі, чи будемо ми набирати басейн, я сказала, як чоловік звільниться, то набере. І ще спитала її, може вам він треба, вона сказала ні. Може вона й не знає, що зять його забрав.
Нє, то вона чекала, щоб ви його помили. А ви не здогадались. Ото вам і висказались.
Автор, ви серйозно? Чесно? Об вас ноги витерли і об ваших онуків чи дітей ( не зрозуміла). А ви катати його жінку збираєтесь. Ото весело по вечорам у них буде, коли вони сусідів-лохів обговорювати будуть.
Аленький носочек• 08 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
У вас максимально странные комментарии. Сосед позвонил мужу автора что придет забрать бассейн. После этого пришел и забрал.
Кстати, он вообще мог не понять что его собираются ставить в этом году. В прошлом году не ставили, а сейчас вытащили его чтобы вернуть хозяину.
Так что ситуация двоякая
Мама Никитки-2• 08 июня 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну ви ж розумієте, що підвозили завжди, а тут відмови. А свекор ще у мене, стара закалка, чоловік сусідки завжди його підвозив, тепер ми їх завжди повинні підвозити. І нічого йому не поясниш, 88 років, образа буде до небес. Ну він мислить такими категоріями.
У вас машину свекор вам подарував? Чи чого він вирішує кого вам возити чи не возити?
А чоловік, як тю я, то нехай мовчить і до вас відсилає за відповіддю. Це звіздець, мати тюхтія чоловіка
Аленький носочек• 08 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Вообще то бассейн должен храниться чистым. Его моют в конце сезона, а не складывают как попало чтобы мыть потом через полгода
Аленький носочек• 08 июня 2025
Сосед ещё обнаружит что бассейн с дырками, будет вторая часть марлезонского балета
Мама Никитки-2• 08 июня 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Це дріб´язковість, яка не до гарної карми. Просто пояснити, що тепер буде інакше, але думаю, що автор буде і далі підвозити, бо в неї синдром вгодити всім, вона у себе на останньому місці
Оно вище цікава тема. Там деякі мами відбирають в дітей подарунки і продають, бо другій дитині не можуть купити рівноцінний. Ото і виростають такі як авторка. Всі навкруги головні, окрім неї і ще дітей, на очах у яких їхній басейн забрав якийсь дядько, а тато з мамою язики в сраку засунули і промовчали.
Мама Никитки-2• 08 июня 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Якщо у них розлад в сімʼї, що свекруха вирішила одне, а зять інше, то виходить повна фігня. ще й мій свекор тут вплутаний, що він вважає, що я не можу відмовити підвозити їх, а це конфлікт зі свекром, якщо я відмовлюсь.
Все та тітка знає. Думаєте вона басейн у себе в дворі не побачила? Чи прийшла до вас перепросити за поведінку зятя? А свекру порадьте займатись своїми справами. Водієм ви ні до кого не наймались, особливо до тих, кому на почуття ваших дітей начхати. І запитайте в старого, хто йому важливіший, сусіди чи онуки?
Мама Никитки-2• 08 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
А кстати, почему бассейн грязный? Вы не помыли его перед хранением?
О, а ось і сусіди намалювалися.
Нічна ненажера• 08 июня 2025
Після драки кулаками не машуть. Треба було не мовчки спостерігати як сусід тягне басейн, а спитати, хіба його не віддали назовсім? Так, неприємна розмова, але якщо вас це турбує, з´ясувати зразу. А що вже- басейн забрано. Далі щодо підвозити: не хочете- не возіть. Робіть як зручно вам. Дуже корисний навик- вміти відмовляти
Мама Никитки-2• 08 июня 2025
Ответ дляБадабум
А дітям спочатку було сказано, що це сусіди були віддали ?? Що сусіди думали про своїх дітей,купили для них спочатку,а потім вже вам дали? і по факту,річ не ваша.

чому сусіди про своїх дітей подумали. а у вас зараз ’неначасі’??
Мабуть тому, що у сусідів діти вже виросли. Чим читають такі розумні порадниці?
Українська зірочка• 08 июня 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Якби не подарували, то купили б. Подарували, то навіщо купувати? Ми не планували когось ображати. Якби сказали, що нам зараз не потрібно, дамо на якийсь час, ок. Але ж розмова була, що віддають зовсім. А тепер претензії, що він грязний.
Неспроста соседка ваша спрашивла, будете ли вы его в этом году ставить. Они имели планы его обратно забрать, просто зятю было не стыдно, а ей стыдно.
За проезд можно сказать что людей подвозите, улицей ниже, они оплачивают все, договорено все, сорри
Купи слона• 08 июня 2025
Дело не в бассейне, не в ценности вещи, а в том, как соседи поступили.
Я обычно вежливая и культурная, но когда хотят вытереть об меня ноги, мне пофиг - иду и ругаюсь. И знаете, начинают уважать. Народ у нас такой-воспитанность считают за слабость.
И причина в Вас, автор. Вы да, хотите для всех быть хорошей. Поругаться с соседями и со свекром. Хотят-пусть дуются, нет-примут Вашу точку зрения,никуда не денутся.
Я бы пошла к соседям, когда они все дома, и сказала бы, что мол ’:Вы там договоритесь между собой как-то-или вы дарите вещь, или не дарите. Но так, как вы поступили, это очень некрасиво.
Мне была неприятна эта ситуация,и на мою помощь и хорошие отношения, в том числе, катания на моей машине, в дальнейшем пусть не рассчитывают.’
И пофиг кто что думает.
Мама Никитки-2• 08 июня 2025
Ответ дляАленький носочек
Аха. Власниця подарувала, а приймак прийшов і забрав. Ще й на очах у дітей. У власниці не тільки діти, а й онуки вже виросли. Тобто 40+річний дядько прийшов і у дітей забрав подарований басейн. Причому не попросив повернути, а сам з чужого двору забрав.
Добродійка• 08 июня 2025
Скільки років і як часто підвозив сусід свекра? Скільки років ви возите сусідку?
Мама Никитки-2• 08 июня 2025
Ответ дляАленький носочек
Так что ситуация двоякая
Яка двояка ситуація? Я заберу подарований басейн, но ви вправно і за розкладом возіть мою дружину?
Шось я ніде у автора не почитала, що басейн в користування дано
Мама Никитки-2• 08 июня 2025
Ответ дляАленький носочек
Мій басейн, коли хочу тоді і мию. А шо там у вас повинно, то ваші проблеми.
Инфотуфелька• 08 июня 2025
Я бы сказала так, машина наша и катаемся на ней только мы!!!!
Доль Чекомбана• 08 июня 2025
Ответ дляБеллаДонна
мені колись в дитинстві сусідка віддала ляльок, її дочка старша за мене. я виросла, вчилась в університеті вже, як підходить до мене якось дочка тієї сусідки, та питає, чи не збереглися в мене її ляльки. ляльки самі звичайні були, звісно, що нічого ми не зберігали.
Може, звісно, їй якась лялька була дуже дорога, але питати таке мінімум 10 років поспіль...
10 років поспіль - это 10 лет подряд.
Ви точно це мали на увазі?
Доль Чекомбана• 08 июня 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
А мне вот интересно, к мужу у вас никаких претензий? Сосед позвонил, ’хочу забрать’, а муж что? ’ Конечно, заберайте’? Или как ? Или он все же спросил по-мужски ’ а схерали?’, а сосед внаглую вломился в закрытые ворота и потащил?
Байрактарна• 08 июня 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Вони знають, що тільки свекра вивожу, з вікон видно, хто сідає в машину.
Нам сегодня в другую сторону, извините.
Сунуся в чужі справи• 08 июня 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Отказать, скажите, что нет места в машине
Не так, хай сідають в басейн і їдуть, гімноїди
Сунуся в чужі справи• 08 июня 2025
Ответ дляВитворунка
Ну, то вже ваша річ була, бо подарована вам. Чого віддали? Сказали б, що ваша мама /теща подарувала. До неї всі питання.
З іншого боку його ж вже миші погризли, то чорт з ним.
Дітей шкода, звичайно. Їм розчарування. Купіть на oлх хоч бу +- такий же.
P.S.: Нікого нікуди не катати.
Сказати ’Чорт з ним’ і віддерти зроблені латки)))
Сунуся в чужі справи• 08 июня 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
От ми з чоловіком десь так і порішили, як завтра не нарватися на скандал, бо цю неділю відмовили підвезти, а далі?
Діти дуже засмутились, звичайно, просили неділю, все не було часу.
На який скандал Ви боїтесь назватися? А ті гімноїди не боялись, коли подароване тягли назад, ще й відремонтоване?
Горня капучіно• 08 июня 2025
Потому не люблю ни у кого ни брать, ни давать. Лучше купить и все.
И вот эти подвозиловки. Ладно, когда тебя самому предложат. А то эти напрашивания. Никогда не понимала.
Сунуся в чужі справи• 08 июня 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Скажите, что сегодня по дороге подбираете знакомых.
Для чого? Бидло вчать тицянеям мордою в бидло же накладену купку. Інакше не доходить, перевірено життям
Сунуся в чужі справи• 08 июня 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Зять агресивний, кажу відразу, це лайка 100%, і він не іде, тільки жінка.
То завтра агресивний потягне з Вашої ділянки мангал або ще щось... ви обоє з чоловіком дивні
Мой_ужин• 08 июня 2025
Ну подведите его ещё раз два. А потом откажитесь. Это будет как бы помягче сказать доя них больнее) так они сразу почувствуют ответочку, а так сейчас булки расслабят и потом бац Получите распишитесь ответочку от Вселенной. Ну и автор клееный бассейн каркасный это жопа, если мыши погрызли то можно выкидывать. Купите детям просто надувной в этом году