Ума Палата• 08 июня 2025

Люди, чого ви так не любите селян?

Нащо накинулися на авторку?

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3726365
Моторошні троянди• 08 июня 2025
Удалено администрацией...
Бідося• 08 июня 2025
Ми захищаємось від її нападу)
Невісточка ж• 08 июня 2025
Вроде в той теме автор нападки начала...
КоролеВешна• 08 июня 2025
Мне пофиг
Бідося• 08 июня 2025
Ответ дляНевісточка ж
Так это тот же автор)
Не чіпай - вб ю• 08 июня 2025
Навіщо ви цю тему педалюєте? Таке враження що не знаєте вже як ще людей розділяти. То Сіхд/Захід, то мова, то виїхав/залишився, то служить/не служить ... тепер до селян добралися.

Ми ВСІ вихідці з села. Питання лише в тому скільки поколінь тому наші родичі перебралися в міста.
АБВГДэшница• 08 июня 2025
провокатор вы, автор
іронічна антитеза• 08 июня 2025
Мне пофигу на селян. Непонятно, на хрена бить себя пяткой в грудь? Из села -молодец, зачем лезть со своим селом и навыками выживания к городским?
ДеньгиНеСдаю• 08 июня 2025
Я их люблю. Моя бабушка жила в селе.
Злюка бобер• 08 июня 2025
обьективно село не выход без комуникаций и магазинов
Душка-свекрушка)))• 08 июня 2025
Там тема идёт не так активно и вы ещё одну решили выбросить?))
75В• 08 июня 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Скільки пафосу у вас ’городской’, куди там Що ви будете робити без села? В курсі, що Україна ,завжди була цікава своїм аграрним сектором, чорноземом. Хоча, в кого я питаю у ’пофиг, пяткой в грудь’.
Десь так, але...• 08 июня 2025
Скажіть кого на цьому сайті люблять?
Срочнокпсихологу• 08 июня 2025
Це вже здається третя тема, так?
Але тепер ви вирішили від третьої особи 😁
Шифруємось😂?
Пенек Возмездия• 08 июня 2025
Как ровно относилась к ним, честно. Но после этих тем, мнение начинает меняться
іронічна антитеза• 08 июня 2025
Ответ для75В
Пафос? Ок. Пусть будет пафос. Только что-то большинство сельской молодежи мечтает стать пафосными городскими.
Запасная спина• 08 июня 2025
Сьогодні не перша тема вже. Не читала, що там такого. Сама б в селі жити не змогла б і не хотіла. Для мене грядки це вже місце, щоб мене там і поховали після стояння раком. А люди фізично сильніші, цілеспрямовані. Бачать мету і немає для них перешкод, що захоплює в них. Я безхребетна тряпка тому по-доброму заздрю вмінню і бажанню краще прилаштуватись в житті. А не любові, як такої в мене немає.
Ласковая_львица• 08 июня 2025
Что там за тема, не читала, а вообще , это у людей из села, такая заморочка в голове . Я в селе родилась, никогда себя униженной или обиженной по этому поводу не считала
Кітті_• 08 июня 2025
Я не люблю селюків і селючок - хамовитих, скандальних, невихованих і обмежених. А от до порядних селян ставлюся дуже позитивно і поважаю їх працю.
Птица секретарь• 08 июня 2025
Автор, ваши перлы?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3725900
Пекельнi Борошна• 08 июня 2025
Бо тут зараз сидять духовно убогі маргіналки
Птица секретарь• 08 июня 2025
Ответ дляНевісточка ж
Автор утром заступила на смену 🧌