Miss Faina• 08 июня в 21:48

Трихолог назначив УЗД яєчників

Всім привіт. Назначили багато різних аналізів в тому числі узд очп, яєчників та щитовидку. Наскільки я знаю матку та яєчники інформативніше робити одразу після місячних. Та як у мене зараз 9 день циклу чи робити чи чекати наступних місячних і одразу піти на УЗД?
Florisia• 08 июня в 21:49
Якщо завтра Ви сможете записались і попасти на узд, то йти.
До 10 дня циклу нормально
Стрекоза любви• 08 июня в 21:50
Краще спитати у трихолога, на який день робити УЗД.
Romashka5577• 08 июня в 22:04
А трихолог- это врач какой специализации? И что это за врач, который не к гинекологу направил, подозревая там проблему, а на УЗИ???? Бегите от такого трихолога
автор Miss Faina • 10 июня в 15:13
Ответ дляRomashka5577
УЗД щоб виключити або підтвердити синдром полікістозних яєчників.. А у гінеколога на огляді є постійно буваю
Romashka5577• 10 июня в 17:09
Ответ дляMiss Faina
Спкяне по УЗИ ставят, а гинеколог после осмотра, сбора анамнеза и тп, поэтому я вам правильно все написала, трихолог ваш не профи
автор Miss Faina • 10 июня в 18:11
Ответ дляRomashka5577
може бути не профі, це мій другий трихолог певно і останній)))