Вмію заміряти найкраще• 08 июня в 22:29
Матусі на яких ви заспокійливих?
Питання не для осудження, у дитини криза 1,5, я дуже втомлена тому що з дитиною 24/7, тато на роботі, допомогає по можливості. Помічаю що злюсь на свою ж дитину, вона то не винна, вона росте пізнає світ. Я не хочу зриватись на свою малечу, тому хочу пропити курс заспокійливих. Матусі що порадите? Вже не на ГВ, тому можу приймати любий препарат. Дякую всім за поради.
когдадеЦкие• 08 июня в 22:31
Вино час від часу, чоловік, романтика, секс, хобі. Це мій ресурс. В мене їх 2-є таких.
Я не Тролль• 08 июня в 22:32
порадимо звернутися до лікаря
дитину ж свою мабуть не по рекомендаціям з інтернету лікуєте, чим ви гірша?
Можу брикнути• 08 июня в 22:34
Ответ дляЗабула що?
Полноценно выспался и совсем другое дело. Помогает
Ага, во время войны и с 1,5 ребенком
Шумелка Мышь• 08 июня в 22:35
У нас криза 1,5 року плавно перейшла в кризу 4 років. Думала, буде легше, зрозуміла, що легше вже було. Я сиджу на гідазепамі, але і з ним теж зриваюсь.
Вам надо расслабиться и снизить свою планку, тогда Вы сможете увидеть, что проблема не в ребенке и не нужны Вам таблетки.
Если у Вас 1к квартира, купите раскладушку с хорошим матрасом и пусть 2-3 ночи в неделю с ребенком спит муж, а Вы отдельно и спокойно.
Никакой ребенок ещё не умер от полуфабрикатов, от грязного пола и грязной одежды. Создайте дома безопасную среду и расслабьтесь, отдыхайте, лежите, смотрите фильмы итд
Крошка Енот• 08 июня в 22:35
Фенібут чи Мебікар і ви людина))
+ Ще зверху магне В6.
Але не менше місяця.
+ Ще зверху магне В6.
Але не менше місяця.
Шумелка Мышь• 08 июня в 22:35
Ответ длякогдадеЦкие
А де берете час на все це, хто з дітьми, поки ви займаєтесь романтикою і хобі?
когдадеЦкие• 08 июня в 22:37
Ответ дляШумелка Мышь
Є няня для прогулянки на 2,5 години. Але романтика тоді, коли діти сплять. Звісно, не щодня. Хобі теж коли діти сплять на денний сон.
Голова колгоспу• 08 июня в 22:37
А вы высыпаетесь? Я пила магний, раздражительность была. Когда завершила ГВ и начала спать, стала гораздо спокойнее
когдадеЦкие• 08 июня в 22:39
Ответ дляШумелка Мышь
Якби ще спина не боліла, оце біда.
Забула що?• 08 июня в 22:42
Ответ дляКрошка Енот
Фенібут чи Мебікар і ви людина))
+ Ще зверху магне В6.
Але не менше місяця.
+ Ще зверху магне В6.
Але не менше місяця.
А если ГВ разве с ним можно
Кофе в лобби• 08 июня в 22:46
Я тоже была сама с ребёнком, с очень активной и не спокойной девочкой. Я спала с ней днем. А на еду забила вообще. Только ребёнку свежее и хорошее, сама за ребёнком доедала, а муж сам думал что там есть. Проснулись и на улицу, с улицы пообедать и спать.
После обеда проснулись и снова на улицу. Потом ужин мыться спать
Нашла себе на улицу маму с таким же ребёнком и вместе гуляли. И это я ещё подрабатывала по ночам, если бы не это, было б шикарно. Да, квартиру убирала по мере желания. Нет желания значит нет.
Крошка Енот• 08 июня в 22:46
Ответ дляЗабула що?
А если ГВ разве с ним можно
Автор написала, що вже закінчила ГВ
Трактор Віка• 08 июня в 22:48
Ответ дляАпрель Ивановна
О. Это криза каждого года. Да это выматывает.
До 4х криза кожного року
Апрель Ивановна• 08 июня в 22:49
Ответ дляТрактор Віка
До 4х криза кожного року
Я Вам скажу до 18 точно😅
Трактор Віка• 08 июня в 22:50
Ответ длякогдадеЦкие
Задовбалась вдень і замість відпочинку по другому колу)) якщо у вас діти спокійні то не давайте порад
когдадеЦкие• 08 июня в 22:54
Ответ дляТрактор Віка
Не знаю, що значить спокійні? Діти як діти. Нерви тріпають, як у більшості.
Для мене час з чоловіком це ресурс. Обійми, близькість. Мене це наповнює.
Прилипало• 08 июня в 22:55
Ответ дляШумелка Мышь
Ой,дівчата а далі ж веселіше...моїм кризам 13 і 15 років.Виявляється кризи у 1.5 були квіточки
Язикувата Хвеська• 08 июня в 23:01
Ответ дляSo_so
Бывает такая усталость, что нормально заснуть уже не можешь.
А бывает и такое, что ребенок заснул, а мама гладит, заготовки делает, ведь тефтели в банке это яд, а она лучшая мать в мире.
Неизвестно, что там у автора
Це треба маму луснути по лобі. Нащо це все робити, як можна лягти і спати. Але і діти бувають різні. Є такі, що вимотають по саме не балуйся. Особливо як нема бабусь і такого іншого.
Язикувата Хвеська• 08 июня в 23:02
Ответ дляПрилипало
Це вже перебор. Що там в 15 років за кризи? Какають на палас? Кидаються на підлогу в супермаркеті? В 15 років діти в принципі самостійні і їдуть жити до гуртожитків при навчальних закладах (багато з них).
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Меня когда-то гинеколог луснул, с первым ребенком. Я ей всю жизнь благодарна буду.
Язикувата Хвеська• 08 июня в 23:16
Ответ дляSo_so
А мені мама напарювала, що треба чоловічки прасувати з двох боків і купати дитину в кипяченій воді, а також без памперсів, бо є марля) Я навіть спершу повелася, але ненадовго.