Всех анонимов аноним• 09 июня 2025
У вас новый ремонт?
Вот зашла в тему о пионах, а тут у девочки такой классный ремонт)))
Народ сколько вы зарабатываете / или сколько собирали на такого уровня ремонт?)
И не нужно рассказывать что это можно сделать своими руками))))
Результат:
вже голосів:
181 (34.22%)
Чистенько, но бюджетненько
175 (33.08%)
У меня новый современный ремон
85 (16.07%)
Ремонт совдеп
58 (10.96%)
Снимаем
30 (5.67%)
Рассказываю
Вишиванка• 09 июня 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Я на фото ремонта не увидел. Где он стоит диван стол и цветы где потолок где пол где стены санузел где с ванной?
Так видно може,що це не совдепія,ні????
Однозначная• 09 июня 2025
сейчас в процессе ремонта( сколько же это нервов и денег(
Делали с дизайн-проектом и ремонтной бригадой, думала будет легче...фиг там(
Чупа-чупс• 09 июня 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Придивіться до стельових? У вас також стеля невисока. Зі стельовими буде набагато стильніше та додасться висота)
Стеля 265 у маленькій кімнаті не потребує витягування) то камера 0.5 змінює сприйняття може.
А ’стильно’ - це про стиль. І саме за стилем стельовий сюди не впишеться, бо занадто сучасна штука до моїх трояндочок і вузького дерев´яного вікна. Стельові - то до отих бежевих інтер´єрів з вікнами на всю стіну
Оябунчик• 09 июня 2025
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Мой дядя в 2010 году в кредит делал ремонт 3 комнатной квартиры еле расчитался с долгами открою вам секрет автор у большинства советчиц такой ремонт
Таких ремонтів нема ні у кого з друзів , ні людей постарше (виключення - це моя 88 річна бабуся , у неї схожі меблі , але вікна двері поміняні і телевізор плоский . Свіжа побілка .
Не розумію навіщо це гівно сюди приносити і смакувати .
Чорт і Шо• 09 июня 2025
Ответ дляЧесно брешу
Дорого. Подруга недавно делала комнату - все максимально бюджетное. Не дорогие обои, линолеум (не паркет) и тд.без мебели вышло 60 тысяч. Это материалы и работа мастера. А теперь добавим сюда диван, шкаф, столик / тумбочку и тд. Так это одна только комната ~ 15 кв.м.
не так і дорого, я сама поклала паркетну дошку, поклеїла шпалери під фарбування і сама пофарбувала. Вийшло мені дешевше, ніж у вашої подруги з ламінатом і недорогими шпалерами. 3 дні на це витратила і в задоволення, найлегше було класти паркетну дошку
Чесно брешу• 09 июня 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Это надо уметь и любить) не у всех есть свободное время как минимум.
Чупа-чупс• 09 июня 2025
Ответ дляПеремелица
О, я прямо як ви, місяць тому замінила стельовий, як у пості вище, на металевий дворядний з шишечками
, бо заручилась вішати ті штори і тюль.
Тюль нова одягається на карниз, як спідниця на резинці(не знаю як вірно), а штори замовила на кільцях, також лиш насилити. Краса!
, бо заручилась вішати ті штори і тюль. Тюль нова одягається на карниз, як спідниця на резинці(не знаю як вірно), а штори замовила на кільцях, також лиш насилити. Краса!
А я от якраз думаю, дворядний чи однорядний. У першому домі були лише однорядні і не маю досвіду 🤔 вікна невеличкі у кімнатаз з карнизами
Домовенок Кузя• 09 июня 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Ви знаєте, так! передивилася ще раз ваше фото, у вас така гарна стіна, щоб ії закривати. Звісно вам краще ’бабусин’ карнізік по стилю сюди.
У нас просто різні потреби і різний стиль. Вам треба стіну підкреслити, а мені потрібно було заховати і штори мені потрібні дуже щільні були на всю ширину, тому що дуже спекотно. А блекаут і повне закриття шторами цю проблему з жарою мені вирішило.
Чорт і Шо• 09 июня 2025
Ответ дляЧесно брешу
ну, в ламінаті жити теж треба любити)
мені важливо, щоб вдома затишно було і красиво, просто 60тис витратити це немало коли результат тебе не тішить
Сумчатая кошка• 09 июня 2025
Дома был свежий, но бюджетный ремонт 2021 года, с мебелью и техникой. Потом пришла оккупация, пришлось все бросить.
Теперь мы на съеме, и сделали уже тут бюджетный косметический ремонт
Чупа-чупс• 09 июня 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну я ж кажу, мені теж подобаються стельові, але під інший інтер´єр. А оце - сучасна скандинавія. Є знайомі, які ще більше в бабка-стайл пішли. Ремонт свіжий і класний, але дуже специфічний. Вони з ним навіть в місцеві журнали потрапили
Обращеница• 09 июня 2025
У мене ремонт 2015-2024 року. Давнини останнього десятиліття, так би мовити. Шпалери і підлога з 15 (крім ванни), меблі теж, сантехніка, текстиль — нові
Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 июня 2025
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Потому что в Украине и вообще в постсовеских странах принято что нужно чтобы был ремонт как в дворце иначе ты нищеброд посмотрите как живет простая филлипинская или вьетнамская семья и этот ремонт 90-х вам покажется шикарным у нас просто люди зажрались немного
Вы ошибаетесь в одном, у нас делают классные ремонты, потому что это дешево, если сравнивать с той же Европой. У них такие ремонты позволяют только богатые люди.
Ну а ваши примеры с вьетнамцами вообще нерелевантны.
Як_наготую...• 09 июня 2025
Ремонту 13 лет,делали все капитально.
Но он вместе с квартирой остался в Донецкой области,успели пожить 10 лет.
Теперь живём в селе в хате, ремонту 30 лет,на сьеме,но бесплатно.Ремонт понятно никто тут делать не собирается.
Будем жить пока не выгонят хозяева.
Домовенок Кузя• 09 июня 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Класс!!!! обожнюю такий стиль!!! Ви знаєте, в мене кухня, зроблена у 2018 саме в стилі скандинавія. Розумію, що поєднання двох стилів в квартирі виглядає негарно, але вже не буду перероблювати кухню. Я навіть тут тоді тему з фотками створювала ’моя белая кухня’, так мені хотілося поділитися своїми враженнями)) Але я у всій квартирі поміняла карнізи, а в кухні залишила саме бабусин))) Бо він пасує
Ондатрова шуба• 09 июня 2025
у меня ремонт с2004 года, на тот момент бомба сейчас нет сил что-то делать
Мозговая пилочка• 09 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
У каких всех? Пускай здесь сейчас осталось около 2.000 активных пользователей , и пускай вы увидели 100 фото.
Раньше здесь было намного больше народа, а фото с красивыми, новыми ремонтами, всё равно не больше той цифры, которуя я написала. Я видела много таких тем. А остальным просто показать ничего.
Мне нечего показывать, но я показывала свой ремонт ещё 1980года кухня, туалет и ванную
Мозговая пилочка• 09 июня 2025
Ответ дляMoon shine
У мене старий. І робити нічого не збираюсь і слава БОгу,що нічого не робила. Невідомо, що буде далі. Бережу гроші, щоб , як прийдеться, просто виїхати з країни. Ремонти під час війни- це дурня повна. Одна ракета чи шахед - і нема ні грошей, ні ремонту.
Ракета и шахед и немає людина, а вона все життя прожила в говні, але с грошима .
Так тут как посмотреть
Джага-джага• 09 июня 2025
Ремонту лет 15. Должны были делать новый ремонт летом 22, отложили на него деньги
Но началась война и мы решили не делать до окончания войны
Вишня на торті• 09 июня 2025
Ответ дляТоскующая
Шо там класного? Сіні стіни, сірий диван. Зробіть так само. То не задорого
Да, ремонт - ето кухня и санузел. А такой диван купить не проблема.
Вишня на торті• 09 июня 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Ну і в одній ціновій категорії лінолеум буде набагато кращим за ламінат.
У нас ламінату ніде нема, чоловік будівельник.
Дивіться, залили сусідку, в кімнаті замінила тільки пару ламінатинок розбухших, а коридорі довелось знімати весь лінолеум, бо не сох і прів
Фиона Шрековна• 09 июня 2025
В 14 году оставили свою квартиру на временно оккупированной территории, купили в Киеве новострой с бюджетным ремонтом от строителей. Купили необходимую технику ремонт думали потом. А сейчас понимаю,что ремонта,наверное, и не будет уже... Не те доходы
Мозговая пилочка• 09 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Надо было делать тогда, жили бы в красоте
Фиона Шрековна• 09 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Не,ну частично мысделали- кухня,балкон и детская. Спальня и прихожая-нет...
пу_пугренчик• 09 июня 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Мені також якісний лінолеум краще ніж ламінат. Лінолеум набагато практичніший - тихіший, тепліший та водостійкий. Якщо вода розлилася лінолеуму пофіг, а ось ламінату хана, якщо одразу не витерти.
Вишня на торті• 09 июня 2025
Ответ дляМая твая не панимать
А мой папа имеет мультивизу в сша на 10 лет... но я не уверена, что вы понимаете что это значит.
Все украинцы живут одинаково?
А что ето значит? Моя свекруха давно имеет,ну летала к внукам, пока здоровье бьіло и что?
Мозговая пилочка• 09 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Мне кажется главное это кухня, туалет и ванная, балкон, а комнаты и коридор можно просто покрасить если ровные стены или обои наклееть, уже будет хорошо, можно бюджетно.
Я вот недавно в коридоре лампу новую на потолок повесили , купила в эпицентре за 650грн офигенно светит
Фиона Шрековна• 09 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
А, ванную и туалет тоже сделали, плитка и все такое. Я за них забыла )))
Вишня на торті• 09 июня 2025
Ответ дляСмурфик
не всі. але бідних більша половина. в нас нема середнього класу,ак в Британії.чи багаті,яких 10-15%, чи бідні. люди з зп 30-40 тис на сьогодні це бідні (враховуючи ціни),а взагалі по районних центрах у людей зп 8-15 тис.17-18 тис. це ніщета. а таких більшість. ще в Києві більш-менш...а Вінниця,Житомир..треш з зп. якої вистачає лиш на недорогі харчі
Чого бідні з зп 30-40? Кума з дочкою в Австрії, в куми 900 євро за 4 години в день зп, в дочки 1200 за 6 годин. Ще й доїхати з села більше години. І раді,що й таку знайшли