60 метрів сметани• 10 июня 2025

Девочки, Киев вы как? Как держитесь? У меня паническая атака кажется

KriskaA• 10 июня 2025
Ответ дляxardin
Где именно у вас квартира в Европе? Сколько налогов за нее платите и каков комунал? Держите ее пустой ?
В Празі - 2. міський податок мікроскопічний - десь до 1000 крон. точно навіть не знаю...Там людина спеціально навчена цим керує :) Комуналка по одій - 2500 крон, по другій - височенька, бо новий крутий ЖК....7500 крон.
Обидві здаю. З тої, що подешевше скоро попрошу виїжджати, бо треба дитину на навчання відправляти. Якось так.
xardin• 10 июня 2025
Ответ дляKriskaA
А почему выбрали Прагу?
KriskaA• 10 июня 2025
По електриці поплатки - авансові і перерахунок по результату року. Теж не дуже в це вдавалася.
KriskaA• 10 июня 2025
Ответ дляxardin
А почему выбрали Прагу?
Прага дуже класна - і гарна і спокійна. Мені вона здається дуже затишною. Більш компактна, ніж Київ. І ціни на нерухомість 8-10 років тому були ще реальні. Це зараз повний п. вже всюди....
xardin• 10 июня 2025
Ответ дляKriskaA
По чем там нынче недвижимость? Рентабельна ли она? Какой срок окупаемости?
KriskaA• 10 июня 2025
Ответ дляxardin
Ну....я не знаю, що Ви маєте на увазі під окупаємістю, але одна квартира з 3 млн корун подорожчала до 5 за 10 років, а друга з 5 до 10 за 7 років. Так що вже можна сказати, що окупилися :)
xardin• 10 июня 2025
Ответ дляKriskaA
А как у Вас с чешским? Кто управляет недвижимостью (комунал, расходы на содержание, вопросы с квартирантами?)
KriskaA• 10 июня 2025
Ответ дляxardin
Чеська примітивна. Ріелтер дуже допомагає - за 100 баксів на місяць все робить і контролює. Навіть має доступ до мого рахунку - там якийсь спеціальний гостьовий доступ - і все бачить і платить, хоча здебільшого там просто налаштовуєш тривалий приказ і воно саме...
KriskaA• 10 июня 2025
Я мала на увазі - моя чеська примітивна :)
xardin• 10 июня 2025
Ответ дляKriskaA
Под окупаемостью объекта недвижимости подразумевается за сколько она при сдаче в аренду окупит свою цену и свои вложения.
Хороший показатель 7-10 лет.
Если дорожает сама недвижимость - то это чаще всего инфляция местных денег...
Strelka_007• 10 июня 2025
Дівчата, всіх обіймаю. Всі втомилися, в мого малого температура, а довелося півночі просидіти в сирому холодному підвалі на додачу.
Сумно читати коментарі в яких люди досі вважають, що щось ’спровокувало’ ескалацію чи ’зірвало’ перемовини. Нам з такими думками ще довго по пустелі ходити.
KriskaA• 10 июня 2025
Ответ дляxardin
Хороший показатель 7-10 лет.
Крона за 10 років укріпилася до євро. Це нерухомість подорожчала. Звісно, що є інфляція. Але ж не вдвічі :) Аренда окупить років за 15-17. З них вже 8 пройшло...Але то таке.
xardin• 10 июня 2025
Ответ дляKriskaA
5000000 чешских крон на сегодня это 230000 долларов.
Не дешево....
Какая сумма с аренды на такую инвестицию?
KriskaA• 10 июня 2025
Ответ дляxardin
Не дешево....
1,5 євро. Але знову ж таки ціни і на аренду вже зросли - поки не піднімаємо, бо арендаторка адекватна, акуратна і платить чітко. Бо був один кончений словак...)))
KriskaA• 10 июня 2025
Ответ дляStrelka_007
Тримайтесь, здоров´я дитинці ! І я пішла - купа справ...
xardin• 10 июня 2025
Ответ дляKriskaA
Не очень ликвидный актив... Низкая окупаемость при больших вложениях.
К сожалению никогда не была в Праге...
Потому никогда и не рассматривала как страну для инвестиций...
Спасибо за ответы!)
xardin• 10 июня 2025
Ответ дляKriskaA
1500 с вложения 230 000 - вообще как -то .... не фонтан....Разве что как пмж для ребенка....
Спасибо !)
sweetkillah• 10 июня 2025
Ответ дляМусик Пусик
Якщо ви в Києві, зараз фонди спонсорують облаштування укриттів, дзвоніть в свій район, адміністрацію і взнавайте. Там потрібна згода більшості сусідів
Можете, будь ласка, більше по цьому питанню написати? Облаштовують саме в підвалах укриття?
Інно4каа• 10 июня 2025
Ответ дляНепереможна
нужно привыкать, 60% готовы идти до конца, а они масштабируют только обстрелы. Ну либо уезжать
до кінця готові йти поліція,тцк, депутати і ті хто наживається на війні
ReintTycha• 10 июня 2025
Ответ дляНепереможна
Хто готовий? Тікають ,як можуть.Або за гроші відсиджуються в тилу. , в військових частинахНа фронт попадають зовсім неплатоспроможня чернь, яку пару днів в підвалах добряче пресувало тцк
ReintTycha• 10 июня 2025
Нічка знов буде неспокійна. Наші винищувачі в повітрі. Це вже перевірено.
Diva123• 10 июня 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
А покупатели из другого города приедут ? Что у них взрывов нет и они спят всю ночь ? Или они такие же люди и в таком же положении как и Вы и тоже не спят под обстрелами ?
Не повірите у нас еще было две проверки сегодня
Тимофейка• 10 июня 2025
Ответ дляРоза в вазі
Терпим дальше этот грьобаный договорняк. Зато у нас есть безвиз и мы нэзламни
Бляха 🤦🏼‍♀️ ну от до чого цей вкид??! 🙄
grema• 13 июня 2025
Ответ дляsweetkillah
Так в підвалах, замінили труби, провели світло, ще роблять туалет і буде вода в умивальнику, зробили стіни, стяжку на підлозі. В сусідніх будинках вже повністю закінчено. В нашому ще в процесі.