ЗновЗдоров• 10 июня в 15:58
Як іти в декрет? (Офіційна робота)
Дівчата, який порядок?
Наприклад, я можу(по терміну вагітності) піти з 1.07. Хоча почуваю себе нормально, в теорії могла би і 1.08. Що для цього треба?
Робота офіційна (ну на мінімальну оформлена).
І ще - ми всі працюємо віддалено, колеги не знають, що я йду в декрет (мʼяко кажучи, колектив не дуже хороший, тому й не знають. За останній рік сильно люди змінились ). За скільки маю повідомити? За 2 тижні як і при звільненні.
месяцкие• 10 июня в 15:59
Вам нужно взять больничный в женской консультации, там будет дата с которой идти в декрет. А там уже договаривайтесь с начальством.
Бензопирен• 10 июня в 16:00
Поіідомити мали б раніше на роботі)
Про те, щоб піти пізніше 30го тижня повідомте свого лікаря і напишите заяву в неї про бажаний термін
Борець за гаманець• 10 июня в 16:00
а вы собираетесь вернуться? если да, то нормально уведомите, договоритесь работать дольше, вам будут платить неофициально (я так понимаю, вам и сейчас так платят). Вам выпишут больничный лист, о котором ваша работа узнает 1.07
ЗновЗдоров
• 10 июня в 16:01
Ответ дляБорець за гаманець
Ні, не планую сюди повертатися. Бо це були три важкі роки)) буду після декрету іншу компанію шукати
Незламна• 10 июня в 16:03
А смисл вам працювати довше 30 тижня за мінімалку? Лікарняним вигідніше виходить, бо оплачуються й вихідні
ЗновЗдоров
• 10 июня в 16:04
Ответ дляБяки-козяки
Ну стоило уведомить раньше, вам же должны были найти замену.
Коли люди звільняються, то повідомляють за 2 тижні. У мене вони є))
Якщо сказати раніше, то буду план пʼятирічки за місяць робити. Повірте - берегти ніхто не буде
ЗновЗдоров
• 10 июня в 16:05
Ответ дляНезламна
Дякую за пораду💗
Джага-джага• 10 июня в 16:24
Ответ дляЗновЗдоров
Дякую за пораду💗
Тільки оплата по середній ЗП за рік.
Візьміть свою мінімалку 8000 * 12 місяців = 96 000 і розділіть на 365 = 263 грн - 1 день лікарняного з податками.
Лікарняний 126 днів. Отже, 263 грн * 126 = 33 138 до виплати з податками. 25 516 до виплати без податків в кращому випадку.
Ви виграєте 1000 грн, бо Вашу ЗП я теж порахувала, але писати лінь.
ЗновЗдоров
• 10 июня в 16:32
Ответ дляДжага-джага
Тільки оплата по середній ЗП за рік.
Дякую 🌷
Ви - крута)
Не стесняюсь• 11 июня в 08:42
Не будьте как моя коллега,не предупредив взяла больничный и свалила в декрет,а мне теперь за неё ходить и замены в ближайшее время не будет