Дикая Роза• 10 июня в 19:16
Звідки стільки хейту психологів?
Читаю на порадинці переважно теми з розділу "Психологія". І через одну - то крик про допомогу, то всі психологи - шарлатани, зажрались, гроші гребуть, не допомагають, плачуть на сесії, не так лікують, не так мотивують, все не так. Всім треба КПТ, але грошей більше за КПТ платити не хочуть.
Звісно є і шарлатани і просто неприємні особистості, як і серед будь-яких інших професій. Але ж не всі психологи загалом.
І ще моє улюблене: "В Україні гарних психологів пару штук")
Зверталась до психологів тричі, всі три були компетентними, і не КПТ до речі, з усіма мала свій результат. Це мені так шалено пощастило?
Тема поговорити, безсонна ніч, працювати не хочу все рівно.
Муркамурковна• 10 июня в 19:19
Через те, що вхід в професію мав багато років низький поріг реально профі дуже мало, гарний психолог має мати великий багаж знань, сама пройти психотерапію, постійно мати супервізію, бути емпатичним і не змішувати психологію з магічними штукенциями
Love_Love_Love_• 10 июня в 19:21
Через те що тут хейтять все на що ненаважились чи не мають грошей, або просто лінь не дозволяє
Мой завтрак• 10 июня в 19:22
Чому, тільки психологів хейтять. Лікарі, парикмахери, вчителі, роботодавці...Зараз нервова сисема не впорядку у більшості, тому й тем про це побільшало..
Дикая Роза
• 10 июня в 19:22
Ответ дляМуркамурковна
ну це ж мабуть можна перевірити самому клієнту? У мене в підписках є психологи, і відповідно інста постійно підкидує якихось нових. От не зустрічала у них в профілі дичини.
В цілому погоджуюсь з вами, але якщо це так, то тоді ж ніби має бути розуміння, чому вони ’гребуть гроші’?
Дикая Роза
• 10 июня в 19:22
Ответ дляLove_Love_Love_
хіба що( не пробував, але засуджую.
Бутербродница• 10 июня в 19:25
Ответ дляДикая Роза
я никогда не говорю ’гребут деньги’, любой труд и качественная услуга должны быть достойно оплачены. Но у меня свое отношение к аля-Я-новый-психолог’. У меня есть подруга, которая сходила... теперь она в 51 год недолюбленный ребенок и т.д., по жизни у человека бизнес, и все норм.
Дикая Роза
• 10 июня в 19:25
Ответ дляМой завтрак
ну так, але ж адекватна людина розмежовує окремих персонажів і професію в цілому.
У сина класна керівник - дуже гарна жінка, не байдужа, чуйна, а на ГПД - просто неадекватна, на неї вже і скарги писали, і просили і сварились...Є і такі вчителі, на жаль. Але ж точно не всі такі профнепригодні.
Соня-сонятко• 10 июня в 19:26
Бо вони реально хапуги. З якого хєра вони луплять такі ціни, ще у війну. Скоти.
Муркамурковна• 10 июня в 19:26
Ответ дляДикая Роза
На зараз вже є закон, де у психолога має бути вище професійне навчання, до цього..ходили на курси і.. потім просто в інсті блаблаблакали ...
От і гроші вам
Кіма кепка• 10 июня в 19:26
Якщо включити мізки, то можна і самому добре розібратися зі своїми проблемами.
Знаю по собі
Пиши-пропало• 10 июня в 19:27
Ответ дляДикая Роза
А как вы представляете дичь в инсте?
Пиши-пропало• 10 июня в 19:27
Ответ дляДикая Роза
хіба що( не пробував, але засуджую.
То есть, один вам не помог?
Дикая Роза
• 10 июня в 19:27
Ответ дляБутербродница
ну а чому ви думаєте, що в цьому винен психолог?
чому ви з дорослої свідомої людини перекладуєте відповідальність на сторонню людину?
Мій чоловік також мав пару сесій з коучем, і ось якось прийшов і заявив мені, що я маю сама справлятись з дитиною в декреті, як і всі інші жінки, а не просити у нього про допомогу))
Ну ми поговорили...))) але ж це не коуч його ’надоумив)
Пиши-пропало• 10 июня в 19:28
Ответ дляДикая Роза
А нафейхоа тогда психолог?
Дикая Роза
• 10 июня в 19:29
Ответ дляСоня-сонятко
ооо...ось ви мені дуже цікава)
якщо б вам запропонували вищу з/п, ви б мабуть відмовились, бо війна?
Соня-сонятко• 10 июня в 19:29
Ответ дляДикая Роза
ооо...ось ви мені дуже цікава)
Так їм ніхто не пропонує)
Дикая Роза
• 10 июня в 19:29
Ответ дляМуркамурковна
От і гроші вам
не вірю в я цей закон, якщо чесно.
Дикая Роза
• 10 июня в 19:30
Ответ дляКіма кепка
Знаю по собі
та все можна самому, і манікюр самим робити і лікуватись. Навіть хліб випікати і не ходити по ресторанам.
Дую на вітер• 10 июня в 19:31
Ответ дляДикая Роза
ооо...ось ви мені дуже цікава)
Чем конкретно вам помогли психологи?
Помидорина• 10 июня в 19:31
Людям страшно что-то менять в жизни, мозг автоматически сопротивляется переменам - ведь это значит потеря энергии, потеря покоя и налаженых привычных схем.
Наше тело настроено на сбережение энергии, и будет выдумывать кучу причин, чтоб не дать вам внести изменения в повседневную рутину - это может быть страх , жаль денег, убеждение что все вокруг шарлатаны, что будет только хуже
Стигла полуниця• 10 июня в 19:31
Да просто у людей предвзятое отношение к этой профессии. Типа если ходишь к психологу, то ты псих, тебя разводят на деньги и это можно решить самому с друзьями или выпив бутылку вина.
Короче, эти же люди не ходят к психологу, они обычно токсичат на других, всем жалуются/критикуют/выливают свою агрессию и ещё думают, что это другие больные.
Из-за них ходить к психологу приходится нормальным.
Дикая Роза
• 10 июня в 19:31
Ответ дляПиши-пропало
А как вы представляете дичь в инсте?
немає якоїсь дичини типу подихайте маткою і гроші самі до вас прийдуть. Типу того.
Летюча помилка• 10 июня в 19:31
Ответ дляСоня-сонятко
Хто вас змушує оплачувати їхні послуги? Я вже мовчу про те, хто вам дав право на такі слова
Пиши-пропало• 10 июня в 19:32
Ответ дляДую на вітер
Чем конкретно вам помогли психологи?
Объяснили что психологи нужны
Три раза
Паспортний стіл• 10 июня в 19:32
Ответ дляДикая Роза
А хто по вашому?
Пиши-пропало• 10 июня в 19:32
Ответ дляДикая Роза
Остальное можно?
Мой завтрак• 10 июня в 19:32
Ответ дляДикая Роза
То, надішліть їй координати вашого психолога, хай, пропрацює.
Пиши-пропало• 10 июня в 19:33
Ответ дляЛетюча помилка
А кто у нее это право забирал, на такие слова?