Пушап Мі мі• 10 июня 2025
Київ! Секенд! Дитина хоче у великий секенд!
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, секенд в Києві, дитина хоче футболки з надписами футболістів, і багато чого я навіть не запам´ятала, багато фірм називала, які я вперше чую😵💫...Якийсь бзік на цей секенд!! Живемо не в Києві, але тут у місті всі підлітки штурмуют два секенда😄. Тому їдемо до Києва. Велике місто, великий секенд! Підкажіть, де у вас великий секонд?😄
Пушап Мі мі
• 10 июня 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Своїм коментарем я нічого не показую. Людина запитала адресу так всі , як не до слова причепилися, то ще до чогось. І так, є приказка - сміх без причини, признак дурачини.
Дякую Вам!❤️
Гарні диньки• 10 июня 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Агонь!! 😅 если что знаю что через О пишется))
И все равно неправильно написали.
Правильно-агинь
Пушап Мі мі
• 10 июня 2025
Ответ дляZirochka1983
По справі, їдьте на метро Академмістечко. Там по гугл картам знайдіть Баул і що ще вам тут радили. На цілий день ритись вистачить. Плюс в тому що уе пряма вітка метро з вокзалу, швидко доїдете. Метро Лісова то теж пряма вітка але в іншу сторону. І там теж ритись можна цілий день. Тому в один день все не плануйте. А ще можна конкретні футболки пошукати на олх, у перекупів. Бо шанс купити саме те що треба дуже невисокий.
Дякую Вам за пораду! Ми на один день, бо я не розумію саме що дитина хоче. Сказала в секонд, ну хоче хай побаче великий секонд.
Тётя Хрюша• 10 июня 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
а вы в курсе, как слово секонд пишется в орфографическом словаре украинского языка?
в украинском языке нет такого слова, а есть слово - другий.
Проня_Прокоповна• 10 июня 2025
Дожились… дети хотят не зоопарк, планетарий, театр или цирк, а вонючую палатку секонда... дно пробито.
Печальки.нет• 10 июня 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Та ну, все ж почалося давним-давно з мінеток😁
И эскадрильи ( обувь ) да ,классика )
Мама Никитки-2• 11 июня 2025
Ответ дляПечальки.нет
И эскадрильи ( обувь ) да ,классика )
І мокосины ))
Мама Никитки-2• 11 июня 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Ось бачите, скільки сьогодні полезного ви прочитали!😄 Багато часу на такі читанки є, це ж хорошо))
Перегарєте, і дуже.
Паспортний стіл• 11 июня 2025
Я також говорю секенд, бо володію англійською. Це правильно! Але село каже секонд, тому вимушена так говорити при них, щоб вони не нервувалися. Маде ін Чіна, Франсе, ой...
Паспортний стіл• 11 июня 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Ну вам потрібно піти в день оновлення, постаратися якнайшвидше, якщо цікавлять бренди. Відомі бренди ще зранку розбирають насамперед перекупи. Якщо у вас хлопець, то його точно цікавить бренд Carhartt, думаю. Речі від цього бренду в доброму стані швидко розбирають хлопці або перекупи, хіба лишиться непридатне до носіння...
Гарні диньки• 11 июня 2025
Ответ дляПаспортний стіл
За Чину не знаю, а чем Вам Франсе не угодил?
Паспортний стіл• 11 июня 2025
Ответ дляГарні диньки
France читається як Фр(а)нс
Гарні диньки• 11 июня 2025
Ответ дляПаспортний стіл
France читається як Фр(а)нс
Это я знаю.Я учила французский)
Я поняла.
Типа произносят ФрансЭ.
Ну, это вроде как тоже правильно,такое слово есть, только смысл меняется
Это уже будет не ’Франция’ , а ’французский’ . Я говорю за произношение.
А вот Китай я сама не знаю как правильно. Английского не знаю.
Я говорю ’чайна’)
Я поняла.
Типа произносят ФрансЭ.
Я говорю ’чайна’)
Паспортний стіл• 11 июня 2025
Ответ дляГарні диньки
Это я знаю.Я учила французский)
Я поняла.
Типа произносят ФрансЭ.
Я говорю ’чайна’)
Я поняла.
Типа произносят ФрансЭ.
Я говорю ’чайна’)
Ну читається мовою, якою написано. Мейд ін, значить англійська, знайчить Франс.
Значить, Чайна, якщо також мейд ін.
Це як читати: виготовлено в Україні - виготовлено в Юкрейн. Тобто Юкрейн взагалі не стосується слова виготовлено. Ніби така назва і є, але не в українській мові.
Значить, Чайна, якщо також мейд ін.
Пукимончиг• 12 июня 2025
Ответ дляПаспортний стіл
А чем славится Carhartt? Хорошего качества футболки? *может, и мне надо)
Паспортний стіл• 12 июня 2025
Ответ дляПукимончиг
Мені попадалися в секонді светри з 100% вовни, правда вони були збиті після прання. Ще був один брудний, як після бомжа. Я розумію бренд, натуральний склад, але мені неприємно буде чужі бруди драяти вдома. Смердячі світшоти, зношені джинси бачила, ну що лишилося...Зранку відразу забирають цей бренд хлопці, а я рано ходити битися не хочу за шмати. Йду, коли вже перебрано😄
Нормальну футболку поки знайшла Я її прала при 90°, щоб продезінфікувати і вона успішно випралася, принт не пошкодився, не обліз, в розмірі не зменшилася. Якісна.
І речі, які я бачила, видно що якісні. Ще й їх так заносили, значить подобалися власникам😄Але я рідко бачу в секонді цей бренд, то не так, як H&M, Primark завжди. Якщо прийдуть перекупи на відкриття, то як вони нормальну річ залишать...
Ви собі можете переглянути оф.сайт бренду, щоб знати їхній асортимент)
Пукимончиг• 12 июня 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Я в секонд за футболкой определенной ТМ точно не пойду) Мне проще на шафе или ОЛХ купить, тем более она стоит копейки. Не Гуччи же)
Я фанат других ТМ, но поскольку вы пишите, что их гребут перекупы, значит, нужно взять. Спасибо за наводку на бренд.
Пушап Мі мі
• 12 июня 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Везде уже были)...пусть и эти эмоции будут в её копилке, не вижу в этом ничего плохого), она с мамой.