Скіфська пектораль• 10 июня 2025
Как вы ухаживаете за шерстью кота?
Вычесывания достаточно?
Цветов Мне срочно• 10 июня 2025
У меня кошка сибирячка, шерсть такая, что можно начесать еще 10 таких котов, а она не уменьшится. Купать бесполезно, она не промокает.
АнтиТроль• 10 июня 2025
Грумінг кота раз на рік от недавно постригли. Хоч і не любе стрижки але так йому значно легше жару переносити. До жовтня заросте знову шерсть буде всюди.
Stepa_nida• 10 июня 2025
Британець
Щітка для підпушка, силіконова масажка для остьової шерсті - все це майже щодня
Знежирююча паста при купанні (обробляю тільки низ спини-хвіст)+шампунь
Все будет, но потом• 10 июня 2025
Хороший корм, пару разів на тиждень трохи гов´ядини, курсами біотин, раз чи два на рік в сезон линьки до грумера покупатися і вичесатися. А так просто гребінцем розчесую як людину вранці і ввечері. Якщо десь сильно забруднився (штани на задніх лапах в основному) - сухий шампунь. Кіт великий і шерсть довга.