А что насчет вступить в НАТО по примеру ФРГ или Японии?
Вторгаемся в Венгрию, убиваем Орбана.
НАТО отвечает, начинает нас бомбить, САПОГИ НАТО заходят на нашу территорию - мы капитулируем - через пару лет уже в НАТО.
По-моему надежный план.
Вторгаемся в Венгрию, убиваем Орбана.
По-моему надежный план.
И в НАТО вступили, и шавке путина рот закрыли навсегда.
Супер я считаю.
Ответ дляLilly-2e23
Супер я считаю.
Ми не вступимо в НАТО таким чином. Нам просто надають по зубам. В перші місяці війни ми тут інший план розробляли)) Домовляємось з Польщею, що вона типу нападає на нас, а ми одразу здаємось, стаємо частиною Польщі. І рф вже воює з НАТО. Даємо по зубам рф вже разом з НАТО. Потім Польща каже: Україна - суверенна, незалежна держава і виводить війська.
Але з тих пір Польща втратила довіру.
Ответ дляБасина
Але з тих пір Польща втратила довіру.
Кто следующий?