Колупалочка• 11 июня 2025
Болить яєчник, кажуть овуляція(
Була у лікаря сьогодні, вже дві неділі не так болить як ниюча періодична біль, не сильна. Буває там де яїчник правий буває трішки вище справа блище до таза
Каже що то певно овуляційна біль. Але яка ж овуляційна як болить дві неділі, перший день місячних було 20 Травня закінчились 30го
І ітог такий що мені назначили таблетки для мікрофлори кишечника 🤦
Може щось я не розумію, у вас бувало щоб так довго боліло?
Колупалочка
• 11 июня 2025
Ответ дляБубль Гум)
Вагинальное узи гинеколог надеюсь сделал?
Ні, було узд якому вже чотири місяці то там все норм
Але то був не гінеколог, я була типу як діжурний лікар в екстренній допомозі. Я зараз в Польщі приїхала по справах на два місяці. Хотіла пройти узд але запис аж на Липень
Все що мені вдалось зробити це попасти до діжурного лікаря
Колупалочка
• 11 июня 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вам УЗИ делали ? Или на глаз определили, что овуляция?
На глаз) Але це дійсно максимум, бо я за кордоном на два місяці приїхала. А тут не так легко взагалі попасти до лікаря, ну по крайній мірі в тому містечку де я
Дрібка щастя• 11 июня 2025
1) сходить на вагинальное узи обязательно
2) теоретические это действительно могут быть кишечные колики, у меня один раз было, что дней 5 беспокоило. Но надо всё проверить.
Тётушка Лошадь• 11 июня 2025
Ну це може боліти що завгодно.
Кишківник, кіста яєчника.
На глаз не вгадати. Треба узд
Кишківник, кіста яєчника.
На глаз не вгадати. Треба узд
Шкідлива молекула• 11 июня 2025
Сходіть на узд
У мене так було, виявилось було запалення в яєчнику. Виписали лікування і все стало ок.
Дивно що гінеколог не направив вас на узд з болями 2 тижня
Колупалочка
• 11 июня 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Желчный? Мне отдавал справа вниз. Тоже думала, что яичник
Тобто боліло зверху і віддавло вниз?
У мене періодично болить жовчний, але не віддає в низ просто болить внизу
І біль гуляє по різних містах
Колупалочка
• 11 июня 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Сходіть на узд
Це був не гінеколог а діжурний лікар
Тому так і вийшло, я зараз за кордоном по справах на два місяці
Приватні клініки, запис на Липень, я в шоці
Рубаю олівлє• 12 июня 2025
Ответ дляКолупалочка
Вам нужен хороший гинеколог, 10 дней- это не месячные , это уже нарушение цикла
Диви яка я пава!• 02 июля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У меня так болела фолликулярная киста
Скажіть, будь ласка, у вас потім біль сам пройшов? Що з кістою робити, гінеколог щось сказав? Теж недавно робила УЗД і сказали фолікулярна кіста, немаленька. Приблизно тиждень болить живіт.
Огірок та Помідорчик• 02 июля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Ничего , контроль УЗИ , ушла через пару циклов
Диви яка я пава!• 03 июля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дякую.