Зажуженная Жужжа• 12 июня в 08:57

С такими ужесточениями, как быть с банками для сбора на ЗСУ?

У банка будут вопросы? И я ФОП, но не должна же собрать на ФОП счет, это ж не доход.
Дідова баба• 12 июня в 09:00
Є 5 %податку. Які банки ?
Запасная спина• 12 июня в 09:01
Якщо мова про ліміт на перекази з ваших карт фізика, то якщо ви волонтер, то можна ці документи надати банкові. Але якщо і просто ФОП, то треба надати підтвердження, легальності ваших доходів (декларацію і квитанцію №2, якщо здавали дистанційно) і вам поставить банк ліміт, в розмірі середнього щомісячного доходу.
Карма хамелеона• 12 июня в 09:05
Моно? Банка відкриваєтьчя на збір. Ніяких податків
автор Зажуженная Жужжа • 12 июня в 09:07
Роздавала свої речі з донат на банку для збору на авто для ЗСУ в Моно. Чи будуть до мене питання?