Луноликая Вика• 12 июня в 11:20

Аабручальное кольцооооо, непростое украшеееееенье

Гл. Амурная• 12 июня в 11:21
А где настоящее? Такая хозяйка и с таким то кольцом))))
Болтушка Му• 12 июня в 11:22
Очень смешно.
Мовчу, але хочу• 12 июня в 11:22
Корону себе ещё слепите, ну а чё.
КонхфЭдкаТузик• 12 июня в 11:22
Це домашні вареники? Хтось ще таке робить? Дивина!
Тримаю свічку• 12 июня в 11:23
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Мммм, я бы сейчас навернула домашних с картошкой\капустой и со сметаной
Бува і таке• 12 июня в 11:24
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 12 июня в 11:24
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я ніколи не робила вареників, але в чому дивина?
Мали б бути вареники згенеровані ШІ чи в чому?
Бува і таке• 12 июня в 11:24
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
в кого руки не з сраки, то роблять. я роблю і часто. з капустою,скоро з вишнею буде, на вихідних з полуницею робила. за 1,5 години велику миску нароблюю. тонесенькі, смачні, м´якенькі, начинки багато
1122-l• 12 июня в 11:25
Ответ дляБува і таке
Удалено администрацией...
чому ж ви злі такі, люди?
Бува і таке• 12 июня в 11:25
Ответ для1122-l
чому ж ви злі такі, люди?
яке фото, така і відповідь
ЛеньГуглить_правда• 12 июня в 11:27
На кого-то дурка напала))) С чем вареники? Вылетаю к вам!
Золота орда• 12 июня в 11:27
прикольно
Love_Love_Love_• 12 июня в 11:29
Ответ дляБува і таке
яке фото, така і відповідь
Чесно кажучи - ваша відповідь така яке ваше наповнення і не інакше 🤷🏼‍♀️
100%• 12 июня в 11:30
Ответ дляБува і таке
яке фото, така і відповідь
Автор хоч з гумором, а Ви просто життям ображена.
автор Луноликая Вика • 12 июня в 11:31
Ответ дляГл. Амурная
Я его слепила из того что было...
КонхфЭдкаТузик• 12 июня в 11:31
Ответ дляБува і таке
До чого тут руки зі сраки? Це не наука і не талант, це звичайний навик, це вміють абсолютно всі. Інша справа, що я цей час краще витрачу на себе. Вихідні я, наприклад, планую провести, як і минулі, на базі відпочинку за містом. Так і більшість жінок зараз - обирають свій відпочинок, а не працю на кухні.
ЛеньГуглить_правда• 12 июня в 11:31
Ответ дляБува і таке
Та вы шо? И не граблями даже? Хвали меня моя губонько...
ЛеньГуглить_правда• 12 июня в 11:32
Ответ дляЛуноликая Вика
Я его слепила из того что было...
А потом что было то и СЬЕЛА
Бува і таке• 12 июня в 11:34
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
як раз це вміють далеко не всі. моя свекруха не вміє. таке наліпить,що свиням викидай. от просто не вміє. і купа жінок не вміють. несмачні,негарні
А ось і я• 12 июня в 11:35
в который раз убеждаюсь, на что на советчице нужно быть читателем, а не писателем. Даже безобидный пост могут обгадить по полной программе. Стишок такой есть - у меня на сердце радость, я кому-то сделал гадость
Аnnеt• 12 июня в 11:36
а як сонце привітало
мене вранці в чистім полі,
я знайшла шматочок тіста,
недопечений учора,
і зробила з нього перстень.
Love_Love_Love_• 12 июня в 11:36
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ні, це не вміють абсолютно всі, я не виію і більшість моїх подруг не вміє.
Але при чому тут ви і те як ви плануєте провести вихідні? Вам немає перед ким похизуватися базою відпочинку?
Кулінарія і приготування їжі для багатьох людей це як хобі, спосіб проведення часу. Багато людей ліплять вареники, печуть печиво з дітьми як час проведений разом з сімʼєю.
Ви трохи дивна, мʼяко кажучи
автор Луноликая Вика • 12 июня в 11:37
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Да делаю часто, с творогом.
КонхфЭдкаТузик• 12 июня в 11:37
Ответ дляБува і таке
Нє. Вміють всі. Просто те, що ліпить ваша свекруха її абсолютно задовольняє. І, я впевнена, все дитинство задовольняло вашого чоловіка.
Я повторюся - це усього лише навик. Просто кожен робить так, як йому подобається і якщо щось не подобається особисто вам, то це не означає, що це погано.
Кастрюлька• 12 июня в 11:37
Ответ для1122-l
чому ж ви злі такі, люди?
Бо вареників хочуть, а рученьки з сраченьки)
Семенівни сусідка• 12 июня в 11:38
Офигеть, теме больше 15 минут и ещё никто не сказал автору, что харэ бухать с самого утра. Куда катится Советчица?!
КонхфЭдкаТузик• 12 июня в 11:38
Ответ дляЛуноликая Вика
Да делаю часто, с творогом.
Ви розумничка. Мабуть смачно)))
Бува і таке• 12 июня в 11:39
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
ні,вона зліпила 2 рази і викинула, бо тісто жахливе. Не ліпить. а просить аби я ліпила. і чоловік каже,що мама ніколи не ліпила,бо не вміє. а раз зліпила,тоте ніхто не їв
Мовчу, але хочу• 12 июня в 11:39
Ответ дляСеменівни сусідка
Чё сразу бухать, я после лепки вареников тоже б завыла.
Бува і таке• 12 июня в 11:39
Ответ дляКастрюлька
я сама ліплю і дуже часто. у свій час робила на замовлення і дуже гарно заробляла на цьому)))