Вірю в силу порадниці.
Терміново шукаємо складське приміщення площею 150-200 м.кв. в Києві, територіально цікавлять райони Оболонський, Подільський / Виноградар, Сирець/, має бути якась рампа, під´їзд. Поки самостійні пошуки не дуже результативні, а ситуація "горить", можливо хтось має, знає куди звернутися - буду вдячна за всі поради, контакти.
СкрипяСердцем• 12 июня 2025
Ответ дляIncol
Була ціна 121,00 /м кв. готові розглядати варіанти, стосовно рампи потрібно уточнювати з колегами зі складу, бо коли приїздить велика вантажівка згідроборотом, то рампа дуже спрощує роботу фізичну.
Якщо не секрет під який товар, вам потрібне приміщення?
СкрипяСердцем• 12 июня 2025
Ответ дляIncol
Під зберігання товарів цивільного призначення.
Запитала у знайомого, він здає зараз офісне приміщення в Подільському районі, 150 метрів але під склад більше не хоче, нажаль. За останні пів року люди що знімали офіс, зіпсували гарний ремонт
Ответ дляСкрипяСердцем
Дякую вам за увагу! Склад і офіс все ж різні призначення. Мені шкода наших комірників, бо у них взимку дубак, а влітку пекло, ні опалення, ні кондиціювання, без вікон, умови там були такі собі, але склад, то склад, хоч у нас і дрібний товар, але буває приходить на палетах, а це вже досить вагові речі.
Тут надолго• 12 июня 2025
Подивиться вул.Олексія Терьохіна 5/7. Недалеко від Почайної. Там був магазин Текстиль-Контакт, вони переїхали, велика територія, багато місць для паркування і зараз пустує місце.
Ответ дляТут надолго
Дякую, памʼятаю ту будівлю, але вона для нас дуже велика, то більше як для Розетки чи Нової Пошти, щось вона не знайде постійного орендаря.