Пік Антна• Изменено 12 июня в 18:15
Ви ділитесь з чоловіком, якщо він своє зʼїв, а Ви своє лишили на потім ?
Як вважаєте, маєте повне право відмовити і не почуватись винною?
Наприклад, Ви не зіли свою пачку чіпсів чи морозиво/тістечко.
Чоловік чомусь вважає, що має повне право ображатись, якщо я з ним не поділюсь.
Але ж по суті я відмовила собі раніше, щоб лишити своє собі на потім.
Результат:
вже голосів:
39 (37.14%)
Я не ділюсь, їм сама
36 (34.29%)
Інколи ділюсь, інколи ні
15 (14.29%)
Я ділюсь в таких випадках
15 (14.29%)
Результат
Удальонка• 12 июня в 18:31
У нас с мужем в основном разные вкусовые предпочтения, поэтому чем-то делюсь, что то ем только я (чипсы например) он может взять пару штук из пачки и всё, что-то ест только он ( торт, пирожные) я могу у него немного откусить и всё... Чувства вины за то что я ем, а он нет у меня нет.
Алина-1240• 12 июня в 18:31
Ответ дляПік Антна
Та й взагалі, чому один, як віл, напихає у себе, а інший не може припасти до чаю на пізніше один шматок ?
А в чем проблема купить больше? Сейчас не время голодомора
ИграйМойГормон• 12 июня в 18:31
Ответ дляКарма хамелеона
У нас є поділ. Себто купили наприклад кіло полуниць, всі їдять потроху, а не так, що один поїв, інші дивляться на пусту миску.
ну так зазвичай в нормальних сім´ях один не виїдає за всіх.
У нас була полуниця, хто хотів, той їв. Залишилось небагато, я виставила з холодильника, щоб нагрілась, а чоловік її з´їв. Думав, що я вже не хочу.
Що б ви на моєму місті зробили?
Ліплю вареники• 12 июня в 18:32
Ответ дляМульйонерша
Ок, замініть тістечка на червону ікру чи ваші улюблені роли.
Як будете реагувати?
Куплю, что б хватило нормально на всех .у нас нет дележки твое-мое, детский сад какой-то
Тушьмушьнюшь• 12 июня в 18:32
Ответ дляПік Антна
Так привчили ви))
Мульйонерша• 12 июня в 18:32
Ответ дляТушьмушьнюшь
Як бути - вам вирішувати ))
Ви з´їжджаєте з теми.
Я це написала у відповідь на ваші слова ’не уявляю, як це. З´їли, купили ще’.
А ви чомусь з´їжджаєте на мене.
Пушап Мі мі• 12 июня в 18:33
Ответ дляКusalochka
Так а чего не съели со всеми? Меня бесят такие люди
да, если это что-то вкусненькое, то потом тяжело смотреть, как кто-то ест, когда свое съела, а так хочется еще)
А меня такие как вы, сожрали и заглядывают в рот и желудок другому. Хуже собаки.
Мама Чели• 12 июня в 18:33
никогда не парилась, пока пару раз дочка не выела все вкусняшки и мне ничего не оставила. И я стала сильно обращать ее внимание на это. Если в коробке 4 шт мороженого то это 2 мне и 2 ей, а не все 4 ей за несколько дней, а мне пустая коробка. Если чего-то осталось мало, прошу часть оставить мне.
С мужем проблем не было, у нас были разные вкусы.
Тушьмушьнюшь• 12 июня в 18:33
Ответ дляМульйонерша
Ви з´їжджаєте з теми.
А ви чомусь з´їжджаєте на мене.
Я не зʼїжджаю. У нас нема проблеми піти й купити, якщо хтось щось зʼїв. Але й ніхто не зʼїсть сам усе. Якось ми до цього привчилися, то й ви спробуйте
Подтяжка• 12 июня в 18:34
Ответ дляАлина-1240
Ну еще раз закажите побольше🙄
А якщо живеш далеко від міста і доставки до вас немає?
Тушьмушьнюшь• 12 июня в 18:35
Цікаво спостерігати, як ліпляться фіолетові морди на адекватні коментарі, де чоловіки не зжирають все, ще й куплять підуть, якщо раптом не вистачило комусь))
ПампушОК• 12 июня в 18:35
У нас такого нет. Кто хочет тот и берет. Обычно и он и я можем уступить детям. Мы не покупаем, эти чипсы - мне, эти - тебе.
Карма хамелеона• 12 июня в 18:35
Ответ дляИграйМойГормон
Що б ви на моєму місті зробили?
Якщо я не попередила, що хочу цей залишок, то нічого б не зробила, якщо всі вже поїли) Але якщо ніхто з родини не їв ще, крім чоловіка, то я таке не уявляю.
Мона Лиза• 12 июня в 18:36
Частіше ділюсь. Чоловік любить поїсти, я не дуже. Для нього щось смачненьке приємніше, ніж для мене)
Пушап Мі мі• 12 июня в 18:37
А тут всегда один ответ... Ашотакова.. Так их, видимо, воспитали в одно рыло все сожрать и не подумать о других. Или хотя бы спросить.
Подтяжка• 12 июня в 18:38
Ответ дляПік Антна
В мене сестра в дитинстві завжди швидко з´їдала смаколики, а я розтягувала задоволення.
Так вона старалася нишком потім і моє з´їсти, або бігла жалілася мамі, що я не хочу ділитися.
Алина-1240• 12 июня в 18:38
Ответ дляПодтяжка
Сядьте на автобус и закупите наперед.но побольше
Ліплю вареники• 12 июня в 18:38
Ответ дляАлина-1240
А в чем проблема еще выйти докупить?
1. Живёшь за городом.
2. Нет денег
3. Ночное время
4. Погодные условия
Выберите подходящий вариант
2. Нет денег
3. Ночное время
4. Погодные условия
Выберите подходящий вариант
Мульйонерша• 12 июня в 18:38
Ответ дляЛіплю вареники
Ну так ви купили нормально на всіх. Всі наїлися, всім вистачило. Ви в цей час лежали в ванній, заколихували молодшу дитину, або ще чимось були зайняті. Через якийсь час звільнились, прийшли поїсти те, що вам залишили, і тут намалювався чоловік, який знову зголоднів і знову хоче умовних ролів, і хоче, щоб ви йому їх віддали.
Борща і котлет з холодильника не хоче, хоче саме ролів.
А ви їх теж хочете.
І нові замовити не можете, бо вже дрставка не працює і скоро комендантська.
Невже віддасте і не образитесь?
А ви їх теж хочете.
Невже віддасте і не образитесь?
Кusalochka• 12 июня в 18:39
Ответ дляПушап Мі мі
Жиночко, со мной вы 100% не пересекаетесь. Я не заглядываю в пасть чужим собакам, мне все равно, сколько вы жрете. Я писала о СВОЕЙ СЕМЬЕ. Жаль что вы на столько озлобоенны что этого не поняли.
Пушап Мі мі• 12 июня в 18:39
Ответ дляКusalochka
Так это вы жрете, раз вас бесит.
Мульйонерша• 12 июня в 18:40
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви знову переходите на особистості.
Але ок, з вами все ясно.
Відповіді явно не буде.
Але ок, з вами все ясно.
Відповіді явно не буде.
Пускаю бісики• 12 июня в 18:40
Ответ дляПушап Мі мі
Она вам в рот заглядывала? Тут же о внутрисемейных делах
Тушьмушьнюшь• 12 июня в 18:41
Ответ дляМульйонерша
Ви знову переходите на особистості.
Але ок, з вами все ясно.
Відповіді явно не буде.
Але ок, з вами все ясно.
Відповіді явно не буде.
Що ви хочете почути? 😳
Пускаю бісики• 12 июня в 18:41
Ответ дляКusalochka
Алина-1240• 12 июня в 18:41
Ответ дляМульйонерша
А ви їх теж хочете.
Невже віддасте і не образитесь?
А ви їх теж хочете.
Невже віддасте і не образитесь?
Ну вы знаете,что муж больше хавает.закажите 2 сета
Кusalochka• 12 июня в 18:42
Ответ дляПушап Мі мі
Так это вы жрете, раз вас бесит.
Так не то, что жрут чужие)
Жрите спокойно
Ліплю вареники• 12 июня в 18:43
Ответ дляМульйонерша
А ви їх теж хочете.
Невже віддасте і не образитесь?
А ви їх теж хочете.
Невже віддасте і не образитесь?
Роллы? Легко. У нас в семье такое ест только муж.
У нас неплохой доход, разные вкусовые предпочтения, поэтому мне трудно представить эту ситуацию . Муж всегда отдаст мне и ребёнку лучший кусочек . Если ему уж так пришлось что-то по вкусу, то я поделюсь, это просто еда, не почка.