Та не реву я• 12 июня в 21:57
Горіла сосна, палала
В дитинстві це була моя улюблена пісня. Коли приїздила до бабусі в село, завжди просила заспівати "як дівка на тин дерлася". А бабуся ламала голову, щоб зрозуміти, про яку пісню йде мова)) Але я мала на увазі саме "Горіла сосна, палала".
Сьогодні надибала таке відео (скрін з компа, а пишу з телефону, тому без прямого посилання). Можливо комусь цікаво буде подивитись. Але можливо Ви знаєте цю пісню? Буду вдячна за варіанти тексту, які Ви пам´ятаєте, бо я взагалі не пам´ятаю текст окрім пари куплетів і то приблизно і не впевнена що так, як у цьому відео.
Завчасно дякую! 🌹
Борисфенка• 12 июня в 22:36
Ответ дляТа не реву я
То дитячі асоціації))
Спомнила баба, як дівкой була.
Отак старість і підкрадається
Соня-сонятко• 12 июня в 22:38
Ответ дляТа не реву я
Ні, ця. Просто її багато текстових варіантів. Музичних, мабуть, також.
Ні, це зовсім різні пісні.
Дуняша• 12 июня в 22:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Підманули Галю, забрали з собою
Ой ти Галю Галю молодая, буде тобі краще як в рідної мами
До речі, було одне відео про горіла сосна палала, проте, його ютюб видалив, а воно було так гарно змонтовано, з гумором..
Дуняша• 12 июня в 22:42
Ответ дляСлобожаночка
А еще:
Била мене мати березовим прутом
Щоб я не стояла за молодим рекрутом...
Моя бабушка все эти песни пела)
Донбасс, если что)
Била мене мати березовим прутом
Щоб я не стояла за молодим рекрутом...
Моя бабушка все эти песни пела)
Донбасс, если что)
Лялькодзьоб• 12 июня в 23:05
Ответ дляReintTycha
Суцільна депресія ті пісні.
Жодної , аби обнадіювала, дарувала щастя.
Депресивний народ українці. Такі і пісні
Як можна писати таку дурню, ви хоч би погуглили. Повно у нас народних веселих жартівливих пісень. Суцільна депресія у вас в голові від незнання.
ReintTycha• 12 июня в 23:07
Ответ дляЛялькодзьоб
То наведіть мені хоч одну пісню. З щасливим закінченням
Лялькодзьоб• 12 июня в 23:14
Ответ дляReintTycha
Гугл вам в поміч. Невже ви навіть підманула підвела ні разу не чули? Погугліть, впевнена вам буде соромно, бо таких пісень багато.
ReintTycha• 12 июня в 23:16
Ответ дляЛялькодзьоб
Підманула?
Ця пісняякраз не про жіноче щастя
КликОЛЬКА• 12 июня в 23:16
Ответ дляReintTycha
А чим вам Горіла сосна не щаслива? Ваші особисті проекції від вашого нещасливого шлюбу залиште при собі
ReintTycha• 12 июня в 23:18
Ответ дляКликОЛЬКА
Ви не маєте конкретної відповіді на моє конкретне питання.
І аби то не визнати- зачепили моє життя особисте, про яке ніфіга не знаєте.
Одиниця Вам
Лялькодзьоб• 12 июня в 23:21
Ответ дляReintTycha
Підманула?
Ця пісняякраз не про жіноче щастя
І що в ній депресивного? Чи якщо не про жіноче жастя, то відразу депресивна? Ой на горі два дубки теж депресивна? А мій милий вареничків хоче, тут де депресія?
ReintTycha• 12 июня в 23:24
Ответ дляЛялькодзьоб
Помирай ,мила, помирай, чорнобривая.
Як гарно.((
Треба онуків так навчити(сарказм)
Як гарно.((
Треба онуків так навчити(сарказм)
Лялькодзьоб• 12 июня в 23:26
Ответ дляReintTycha
Помирай ,мила, помирай, чорнобривая.
Як гарно.((
Треба онуків так навчити(сарказм)
Як гарно.((
Треба онуків так навчити(сарказм)
Боже, я думала це якесь дитя неосвічене, наводжу приклади пісень, а тут бабця. Ви точно українка, а не кацапка? Не пишіть мені більше, гидко з такими спілкуватись.
Нічний дожор• 12 июня в 23:26
Ответ дляReintTycha
Наприклад, «Туман яром». Хоч мотив пісні мінорний, але в самому тексті жодної трагедії чи драми. Таких прикладів багато. Я розумію, що ви просто кривляєтесь і тролите, але насправді виглядаєте в цьому крінжово.
ReintTycha• 12 июня в 23:28
Ответ дляЛялькодзьоб
Блін. Ви реально не бачите зневаження до жінки в цій пісні?
Навари вареників.
Нарубай дров.
І пофіг, щонема сил вже в тієї жінки.
А чого чоловік не наварить тих вареників, такий славний український козак
Навари вареників.
Нарубай дров.
І пофіг, щонема сил вже в тієї жінки.
Лялькодзьоб• 12 июня в 23:32
Ответ дляReintTycha
Навари вареників.
Нарубай дров.
І пофіг, щонема сил вже в тієї жінки.
Навари вареників.
Нарубай дров.
І пофіг, щонема сил вже в тієї жінки.
Дах підлатайте, хоча вам це навряд допоможе.
ReintTycha• 12 июня в 23:33
Ответ дляЛялькодзьоб
Тю. Не хочу. Бо не бачу в тому потреби.
Мені і так комфортно жити.
ReintTycha• 12 июня в 23:42
І мене дратує постійне зневажання жінки в тих піснях.
Як і в українських творах
Та не реву я
• 13 июня в 00:25
Люди, ви нормальні??? В темі не було негативу, просто дитячі асоціації. Так, помилкові тричі, але мені було менше 5 років, коли чула цю пісню. Так, запам´ятала неправильно, а ви добре все пам´ятаєте з цього віку? Тема закрита. Прошу вибачення у адекватних, чиї відповіді не прочитала. Маю прийти в нормальний стан, потім відповім. Всім тихої ночі! ❤️
Та не реву я
• 13 июня в 00:41
Чому я взагалі маю виправдовуватись перед закидами російською? Може я й не знаю український фолк, але хоча б мову вивчити на четвертий рік війни мізків вистачило. Тихої всім ночі!
Галябалована• 13 июня в 01:59
Ответ дляТа не реву я
Мені менше 5 років було, я так запам´ятала, вибачте. Чого злитись?
Та ніхто не злиться. Просто вам пояснили, а ви впираєтесь...