Звездолётчица• 13 июня в 00:05
Не можу схуднути(
Пару років тому схудда майже на 20 кг, їла всього двічі на день з підрахунком кбжу, важко було але я змогла, потім тримала пів року вагу, потім нова робота, стреси, знову розтовстіла( спробувала той самий спосіб що і колись, без результату, вага на місці стоїть(
База_птеродактилей• 13 июня в 07:33
Ответ дляРокерША
надеюсь вы не тренр по пп
в питании впжны только калории
Я понимаю, что у вас беда с образованием. И про ГИ, белки, жиры и углеводы, их роль в метаболизме, вам рассказывать нет смысла. Питайтесь как хотите, но свои гениальные советы лучше держите в себе.
Оце потужно• 13 июня в 07:59
Ответ дляReintTycha
То - без проблем.
Рахуєте лише калорії, без бжу.
І вбиваєие навіть те, що спробували на сіль.
Чи полуницю на зрілість.
Чи каву з відром вершків.
І худнемо.
Не боїмося оселедців, скумбрії соленої.
Замісь кашів- картопля.
Замість олії- сало.
Молочка- лише домашня і жирна
Рахуєте лише калорії, без бжу.
Чи полуницю на зрілість.
Чи каву з відром вершків.
І худнемо.
Не боїмося оселедців, скумбрії соленої.
Замісь кашів- картопля.
Замість олії- сало.
Молочка- лише домашня і жирна
картоплю при схудненні краще не вживати взагалі, а от каші можна - гречана, булгур, пшоно. Мало підраховувати лише калорії, треба вживати менше жирів та вуглеводів і тоді буде результат. Я на 1400 калоріях в день при максимальному виключенні вуглеводів та жирів (вживала переважно корисні жири) схудла на 12 кг за 9 місяців. Без спорту, в 41 рік. Зараз на стрессах трохи розжерлась, за 3 роки повернулось 5 кг. Але я і дозволяю собі багато чого. Ще дуже важливий пункт - виключити алкоголь при схудненні.
Миссис Буркул• 13 июня в 08:51
ну с годами только тяжелее этот процесс
в 20 лет я худела за пару недель и без спорта
сейчас ПП ( не диета ) и херачу в зале так как будто завтра последний день
Силовые кардио
Мост_Устал• 13 июня в 09:44
Ответ дляЗвездолётчица
Смачна їжа насичує, майонезні жирні салати, картопля ммм
.... ви після цього раціону розраховуєте скинути
Як мінімум - заробите ще й проблеми зі здоров´ям.
Якщо стрес заїдати - однозначно розтовстієте.
Якщо не контролювати стан здоров´я - питання Чому не худну? будуть у Вас постійно без відповіді.
Якщо спорт в Вашому житті відсутній, малорухливий спосіб життя, сидяча робота - держати вагу в нормі майже неможливо, у Вашому випадку.
Майте силу волі, контролюйте раціон, не та їжа що насичує, а корисна, перш за все Вас має цікавити.
Поважайте своє тіло - застосовуйте спорт, басейн, піша прогулянка.
І ще, ніхто не в силах Вам допомогти, якщо Ви цього самі всіми силами не схочете.
Успіхів
Пошаманю• 13 июня в 09:54
Ответ дляОце потужно
А от скажіть мені. Чим салат та 150 мл. сухого вина гірше чем один салат? Калорійность це не дуже збільшить
Злюка-закусюка• 13 июня в 09:57
Ответ дляМerida
Вы не смогли. За пол года вернуть обратно - это классика. Вы изначально не правильно худели.
почему? дефицит калоррий - самый естественный способ
Я тут Живу• 13 июня в 09:59
Ответ дляПошаманю
Нічим, я навіть пиво пила і худла, вбивала ті калорії, які випила і все
Прибирала фізичними вправами або менше їла ( частіше менше їла )
Злюка-закусюка• 13 июня в 10:05
Ответ дляБаза_птеродактилей
Сложно сказать, почему. Нет цифр. Вес, рост, на каком КБЖУ худеете?
Плато будет всегда, если вы на низкокалорином питании, значительно ниже вашего базального уровня.
а какой дефицит делать чтоб не затормозить процесс?
Точу ляси• 13 июня в 11:17
Ответ дляБаза_птеродактилей
Гениальный совет. Картошку с кучей крахмала с ГИ 70 вместо булгура и гречки с ГИ 45-55.
И да, чем вам не угодило ведро сливок в кофе? В них почти нет углеводов, одни молочные жиры.
правильно вареный картофель менее калорийный чем гречка таже и индекс насыщения у нее выше. На ютубе эндокринолог Кузнецов наоборот советует картошку, только не жареную вместо каш.
Точу ляси• 13 июня в 11:18
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
на картоплі?
я як тренер з ПП у ’захваті’ просто
а чем вам картошка не угодила? в вареном картофеле мало калорий. Меньше, чем в крупах
Точу ляси• 13 июня в 11:20
Ответ дляБаза_птеродактилей
та вы бред пишите. Если эндокринолог советует есть при похудении вареный картофель, то смешно вас читать)
Точу ляси• 13 июня в 11:21
Ответ дляОце потужно
наоборот полезно есть вареный картофель при похудении -калорий в нем минимум, индекс насыщения -максимум. То есть поел пюрешки с куриным филе и долго сытый
Точу ляси• 13 июня в 11:22
Ответ дляМост_Устал
Успіхів
я ем всё и майонезные салаты и сладкое и алкоголь и все равно худею, уже 15 кг за 8 месяцев. А можно есть ПП еду и поправляться. Главное калорийность
Точу ляси• 13 июня в 11:24
Ответ дляЗлюка-закусюка
лесенкой- в один день меньше калорий, в другой день больше, даже больше нормы.
Точу ляси• 13 июня в 11:27
Ответ дляЗвездолётчица
А метформін навіщо при схудненні?
пробуйте оземпик для похудения
База_птеродактилей• 13 июня в 12:04
Ответ дляЗлюка-закусюка
Посчитайте свой основной обмен веществ, то есть, сколько калорий тратит организм на суточную жизнедеятельность.,
В состоянии покоя организм тратит 1 ккал на килограмм веса за час.
Добавьте туда расход калорий на спорт/физкультуру. И от этой цифры отнимите 10%. На этой калорийности вы будете худеть не быстро, но без полугодовых плато и скачков веса в плюс.
Лучше всего придерживаться баланса 30–20–50.
Белки 30% от ежедневного рациона, жиры — 20%, а углеводы — 50%.
Можно вводить низкоуглеводные дни, когда количество углеводов не превышает 15–20% от общего рациона. Раз в неделю, например.
З вишневого садка• 13 июня в 14:14
автор, я всегда худела на диете весонаблюдателей, а в этом году по пробовала - 0 эффекта. Начала просто есть вместо курицы / другого мяса больше фасоли рыбы и вес пошел вниз
Подмигашка• 13 июня в 18:46
Ответ дляБаза_птеродактилей
Рост 160ивес сейчас 77,питаюсь на 1500мкалорий может меньше
База_птеродактилей• 13 июня в 20:50
Ответ дляПодмигашка
1500 это мало, плато и плюсы будут постоянно
ReintTycha• 14 июня в 18:42
Ответ дляОце потужно
От для чого Ви себе так мучите?
12 кг за 9 місяців можна і добитися на картоплі, хлібі і алкоголі. І підрахунку калорій.
А від кашів- Я жирію. На гречанай дієті( запарена гречка) Я за 10 днів плюсанула 5 кг. Стала похожа на шар
Я вивчила свій організм. І не живу за шаблонами.
І маю гарну фігуру в свої роки. Враховую своїми проблеми зі здровком.
Не голодна.
Нема крайностей
Не голодна.
Нема крайностей
ReintTycha• 14 июня в 18:50
Ответ дляПодмигашка
Девочки кто на опыте за 1 месяц ушло 5 кг ,теперь вес стоит 1.5 недели +-500гр ,типа плато как его здвинуть что делать?
Обєми ідуть.
Це краще, ніж кг
ReintTycha• 14 июня в 18:51
Ответ дляПодмигашка
Чітміл присутній?
ReintTycha• 14 июня в 18:54
Ответ дляПодмигашка
Я роблю ще день молочки. Коли плато.
Але у мене своя система. Тому, не можу радити іншим
Оце потужно• 14 июня в 20:04
Ответ дляReintTycha
От для чого Ви себе так мучите?
Не голодна.
Нема крайностей
Не голодна.
Нема крайностей
та чого ж одразу мучаєте? Мені норм було, один раз на тиждень чітмілл з алко і ’запрещьонкой’. Ну і худла я не зі 100 кг, а з 72 кг при рості 175. Взагалі у мене були на місяць розписані всі прийоми їжі по Ккалл денним і балансу БЖУ. А алкоголь дуже калорійний, то ж якщо хочеться баночку пива або 200 гр вина, то вже треба один прийом їжі викидати з раціону)))
ReintTycha• 16 июня в 17:02
Ответ дляОце потужно
А.
Знімаю шляпу.
Крутий результат
Знімаю шляпу.
Крутий результат