Звездолётчица• 13 июня в 00:05

Не можу схуднути(

Пару років тому схудда майже на 20 кг, їла всього двічі на день з підрахунком кбжу, важко було але я змогла, потім тримала пів року вагу, потім нова робота, стреси, знову розтовстіла( спробувала той самий спосіб що і колись, без результату, вага на місці стоїть(
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 июня в 00:41
Ответ дляОсвічую темряву
Як з гормонів злізли? Я на анжелік. Боюсь приливів, як відміню.
анжелік то кок, чому на ньому? я була не естрогенах трансдермальних та прогестероні типу утрика або норколута, припливи невеликі все одно були

злізла бо пройшло майже 5 років як я на них системно, вирішила спробувати й подивитися, що якщо не буде сильно припливів таких, що не зможу терпіти, то так й лишу, якщо буде важко, поверну, з грудня злізла, жити можна

але я на дгеа курсами, бо без нього серце ’втікає’ та й депресняк знову починається й лібідо падає
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 июня в 00:42
Ответ дляReintTycha
Мені комфортно.
Я запікають дві картоплі і шматок мяса. Зжираю то з цибулею чи перчиком чілі.
І я не хочу їси добу.
Набряків нема. Енергія пре.
Какать хожу без проблем.
Мені за 40.
175 см. На сьогодні 58.7.
Бо клубніка, черешня, морозиво
скільки вам років?
ReintTycha• 13 июня в 00:42
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
скільки вам років?
Більше 40, є вище.
Клімаксом і не пахне.
Пару сивих волосин маю- так.
Додам, я страшенно схильна до повноти.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 июня в 00:46
Ответ дляReintTycha
Більше 40, є вище.
Клімаксом і не пахне.
Пару сивих волосин маю- так.
Додам, я страшенно схильна до повноти.
ну коли в мене не пахло клімаксом, я теж могла їсти раз на день, енергії повно, працювати без сну по 2-3 доби та й в 45 ще могла)))

коли буде клімакс, буде інакше все на жаль, з картоплі реально рекомендую потроху злазити, омегу хоча б періодично курсами, я її десь із 42 почала, а далі дивитися за показами, що генетично у ваших рідних те й у вас у зоні ризику, у моїх серце й судини, тому я тут на стрьомі
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 июня в 00:47
Ответ дляReintTycha
Більше 40, є вище.
Клімаксом і не пахне.
Пару сивих волосин маю- так.
Додам, я страшенно схильна до повноти.
я теж схильна))) моя покійна бабуся казала, що я буду товстою, я й була, після третіх пологів та от за війну реально на булках нажерла)
ReintTycha• 13 июня в 00:48
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ

Був час, коли я важила майже 100 кг. І то було, коли я була юна. Дотримувалася порад дієтологів та ін. Були каші, олій, ьез солі, овочі на пару.
Вивалилося насамперед моє волосся
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 июня в 00:50
Ответ дляReintTycha
Вивалилося насамперед моє волосся
багато вводних у людини зазвичай, у мене друг є, його в дитинстві пхали, він був колобок колобком, худнути почав вже сильно дорослим, бо під 40 виліз тиск, й він сказав, що не хоче померти як батько у 53 від інсульту, зараз з норм вагою, здоров´я теж норм
Поросенка• 13 июня в 00:51
Ответ дляReintTycha
У мене на кето- кетогрип.
Пробувала декілька разів.
На жирному карні - нема
Жирный Карни это тоже хорошо
Кето грипп это норма, надо перетерпеть
Или докупить бадов
ReintTycha• 13 июня в 00:52
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Мене ніхто не права. У мене була нормальна вага. На саоі, яйцях, хлібі, картоплі.
Потім- щитовидка.
І мене запхали йодом і гормонами. А того ніззя
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 июня в 00:53
Ответ дляReintTycha
Потім- щитовидка.
йод як раз знижує вагу, якщо звісно, не така болячка, що його взагалі не можна, люблять у нас лікувати(
ReintTycha• 13 июня в 00:53
Ответ дляПоросенка
Жирный Карни это тоже хорошо
Кето грипп это норма, надо перетерпеть
Или докупить бадов
Я беру кров. І тупо смажу її на сковороді. І жру. І мені допомагає .
ReintTycha• 13 июня в 00:54
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Йод ніхзя при аіт
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 июня в 00:54
Ответ дляReintTycha
Йод ніхзя при аіт
знаю, незрозуміло тільки, навіщо його виписали
ReintTycha• 13 июня в 00:55
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так його і досі виписують. І знов мені. Я кажу- мені ніззя.
Як?
Треба.
Брак слів
Лорка-хлорка• 13 июня в 00:59
Да ,с возрастом вот такие сюрпризы ..
ReintTycha• 13 июня в 00:59
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ

А нащо омега?
Я ім скумбрію, оселедець- то краще таблетированої омеги
Сіточка• 13 июня в 01:00
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
на картоплі? я як тренер з ПП у ’захваті’ просто
так картопля гарно насищає та менш калорійна за деякі крупи, що вас дивує?
Сіточка• 13 июня в 01:01
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
ага, вона худла, це я не заперечую, якщо їсти тільки бульбу й не тазами то схуднеш, але! картопля заб´є усі судини, та дасть по підшлунковій добряче з часом

я розумію, що якщо тупо мета стати худою це одне, але мені ще потрібно не померти від стрибків тиску або від інфаркту, люди в моєму віці вже сидять на таблетках від тиску та жити без них не можуть, я так не хочу
чим картопля заб´є судини?
ReintTycha• 13 июня в 01:03
Ответ дляСіточка
чим картопля заб´є судини?
Лушпаями
ReintTycha• 13 июня в 01:11
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А я кажу, що Ви маєте бути стройняшкою.
Я тут троху пововоржила)) на піні з пивка.
Булку жрем. Але одну в день.
Не більше.
І все буде ок
Смайлик• 13 июня в 03:08
Ответ дляReintTycha
У мене на кето- кетогрип.
Пробувала декілька разів.
На жирному карні - нема
Що таке карні?
Ширли-Мырли• 13 июня в 06:02
Ответ дляПоросенка
Я худела 1 раз после родов на 17 кг. Утро Яица и овощи, обед мясо и овощи, ужин рыба и овощи. Иногда ягоды. Держу 13 лет так и питаюсь. Это кето питание. Жиры это авокадо и и животные
Никаких булок, каш и сладкого. Дессерт 100- 200 грам ягод замороженных не каждый день
Диета это образ жизни должна быть
Це РХП.
Ширли-Мырли• 13 июня в 06:04
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А шо не так? Калорійність менша, ніж у гречки, крохмалу менше, ніж у більшості каш.
ИграйМойГормон• 13 июня в 06:37
Ответ дляReintTycha
У мене на кето- кетогрип.
Пробувала декілька разів.
На жирному карні - нема
Кето грип проходить за кілька днів
База_птеродактилей• 13 июня в 06:50
Ответ дляЗвездолётчица
Смачна їжа насичує, майонезні жирні салати, картопля ммм
Сколько калорий в сутки у вас и процентное соотношение БЖУ давайте.
А еще напишите вашу базальную калорийность.. Вес умножить на 24,
База_птеродактилей• 13 июня в 06:56
Ответ дляReintTycha
То - без проблем.

Рахуєте лише калорії, без бжу.
І вбиваєие навіть те, що спробували на сіль.
Чи полуницю на зрілість.
Чи каву з відром вершків.
І худнемо.
Не боїмося оселедців, скумбрії соленої.
Замісь кашів- картопля.
Замість олії- сало.
Молочка- лише домашня і жирна
Гениальный совет. Картошку с кучей крахмала с ГИ 70 вместо булгура и гречки с ГИ 45-55.
И да, чем вам не угодило ведро сливок в кофе? В них почти нет углеводов, одни молочные жиры.
База_птеродактилей• 13 июня в 07:05
Ответ дляПодмигашка
Девочки кто на опыте за 1 месяц ушло 5 кг ,теперь вес стоит 1.5 недели +-500гр ,типа плато как его здвинуть что делать?
Сложно сказать, почему. Нет цифр. Вес, рост, на каком КБЖУ худеете?
Плато будет всегда, если вы на низкокалорином питании, значительно ниже вашего базального уровня.
РокерША• 13 июня в 07:05
а навіщо на ті ж граблі намтупати?
РокерША• 13 июня в 07:07
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
ви безграмотний тренер
РокерША• 13 июня в 07:10
Ответ дляБаза_птеродактилей
надеюсь вы не тренр по пп
в питании впжны только калории