Пекельнi Борошна• 13 июня в 12:28
Какой размер финансовой подушки должен быть минимально у человека?
Понятно что чем больше тем лучше, но всё же? Например у одной женщины
Украиночка• 13 июня в 14:35
Ответ дляКопирайторша
Это не ответ
Ви якась дивна, чесне слово! Як на мене, то людина адекватно все пояснила, і що з чоловіком все було в нормі, і що не бідували, і що діти були очікувані. Так ні, Вам обов´язково людині нерви мотати. Я зовсім не дотична до її ситуації, але бачу які мужики слабаки за натурою, тому в її ситуації нічого дивного немає. Сильна жінка, що тягне троє, на секундочку, дітей, 1 з яких хворіє. Ваші вїдливі коментарі просто неприпустимі
Копирайторша• 13 июня в 15:13
Ответ дляУкраиночка
У меня обычные комментарии, я действительно не понимаю, зачем отдать столько же ей, когда себя нормально не можешь обеспечить