Рожева юбка• 13 июня 2025
Имеют ли права не пустить в отпуск, если сотрудница одна взяла отпуск и в декрет
А замены нет.Предварительно руководство знало что я иду в отпуск. А заявление пишут у нас за 2 недели до него
Ангелок з ріжками• 13 июня 2025
Есть понятие «производственная необходимость». Но насколько вы там нужны, мы не знаем.)
Коко Шанель• 13 июня 2025
Ответ дляРожева юбка
Пл закону
За законом у вас має бути затверджений графік відпусток і Ви, як працівник, маєте право на відпочинок незалежно від наявності інших співробітників і наповненості штату
когдадеЦкие• 13 июня 2025
Відпустити не мають права, але у зв´язку з війною можуть сказати про виробничу необхідність.я зараз прийшла на роботу ,а до цього мою співробітницю 8 міс не відпускали,бо нема заміни 9поки я не прийшла).. якби це на мене- я б давно взяла лікарняний і срати я б хотіла. Вони всі на морях,у відпустках з дітьми,а я що-проклята? чи моя дитина не хоче відпочинку. ?яке мені діло,що нема ким замінити?то мені на роботі вмерти?це не мої проблеми.я відпрацювала- маю право на відпустку. не пускаєте? йду на лікарняний. Коли нема кому працювати- то дуже швидко знаходять іншу людину на підмогу, бо як одна тягне і мовчить за лікарняні і відпустки,то ніхто і не чухається.
Марафетчица• 13 июня 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Так, “виробнича необхідність” існує як юридичне поняття. Але перенести відпустку через неї можна лише за згодою працівника. Без згоди автора відмова — незаконна.
Марафетчица• 13 июня 2025
Якщо ваше підприємство не є критичною інфраструктурою — війна не дає керівництву права безпідставно заборонити відпустку.
Якщо ви не залучені до оборонних чи екстрених робіт, ви маєте повне право на щорічну відпустку, як і раніше.
Це по закону.
Але я так розумію, закон їм не писан. Тому я б тупо взяла лікарняний і їхала б відпочивати
Це по закону.
Лама_мама• 13 июня 2025
Как угодно может быть.
Но если вы дорожите работой, то стоило подумать о отпуске до декрета коллеги.
Не пустить не имеют права (по закону).
Ангелок з ріжками• 13 июня 2025
Ответ дляМарафетчица
Но если начальник ее попросит перенести отпуск в такой ситуации, а она откажется, то и отношение будет соответствующее, увольнение по первому поводу,
Рожева юбка
• 13 июня 2025
Ответ дляМарафетчица
Це по закону.
А дадут ли его ?Надо ж наверно соврать что болеешь?
Лама_мама• 13 июня 2025
Ответ дляМарафетчица
Це по закону.
Идея неплохая. Но может оказаться, что после отпуска ее должность сократят.
Фуліганка• 13 июня 2025
Ответ дляКоко Шанель
Законы сейчас никто не соблюдает,сейчас рабство.
Рабы немы
Боневтікла• 13 июня 2025
Ответ дляМарафетчица
Перенести - це якщо є графік затверджений. А автор пише про заяву, то заяву можуть і не підписати. Це все на розсуд керівника.
Марафетчица• 13 июня 2025
Можна так сказати:
«Я розумію, що зараз непроста ситуація і не вистачає людей. Але моя відпустка була погоджена завчасно, і я її вже сплатила.
На жаль, змінити плани вже неможливо — і з організаційної точки зору, і з фінансової. Сподіваюся на ваше розуміння.»