totana• 15 июня в 20:41

Израиль разбомбил в Иране водопровод и канализацию. Это нормально?

Зачем Израиль начинает войну и против гражданского населения Ирана, уничтожая инфраструктуру гражданскую? И что-то никто не осуждает.
Ясно, что мы тоже против правительства Ирана, так как те поставляли рашке шахеды, но все равно мне странно, что одним странам позволено иметь ядерное оружие, и эти страны как хотят могут, получается, нападать. А другим почему-то отказано в праве его иметь, вот как и нам.
Как-то странно устроено все в мире.

Хорошо, что ослабляют союзников путина, но выглядит это странно, когда Израиль там все бомбит под предлогом "чтобы не делали ядерное оружие" и т.д. Но по факту Иран на них не нападал.
Это мне напоминает причины рашки: чтобы Украина не вступила в НАТО, а то потом НАТО нападет, бей первым и т.д.
Мама Никитки-2• 16 июня в 16:37
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Спитала в АІ - теж стверджує, що близько 100 літаків на добу випускалося в совку за часів 41-45 р.р.

Теоретично може й так, згадуючи експлутацію наслення в 15 республіках, на практиці - впевнена що ці цифри не були нічим підтверджені і швидше за все - вигадані і роздмухані, як і все в совку.

Але навіть якщо половина була б правдою - навіть це вражає.
Хай вам Ші розпише де були ті заводи.
Від дасть тікі 9 шт, куди в 41-42 були евакуйовані решта. Навіть 1 літак в день неможливо зібрати. Контейнер вперше застосували на горьківському заводі в 43 році. Тобто майже всі літаки збирались вручну.
Olvia1987• 16 июня в 16:50
Ответ дляМама Никитки-2
Ну звісно. У всього світу було друга світова тікі у кацапів в вЯлікая отечественная, тікі шось логіки не прослідковується з цією отєчественной, яка не завершилась чомусь в 44 році. Перемогу в якій війні святкують кацапи 9 травня?
Вам уже за пятьдесят?
Не чіпай - вб ю• 16 июня в 18:02
Ответ дляКиев_Елена
А как же слоган «кто не скачет тот москаль»
а що з ним не так?
Шумелкамышь1• 16 июня в 18:11
Ответ дляOlvia1987
Для вас и вам подобным у меня есть заготовленный ответ
вали, кокошница
автор totana • 16 июня в 23:44
Ответ дляLidiyaZi
Вам варто зрозуміти що ’правительство’= народ. Ви хоч уявляєте скільки людей задіяно під час виробництва тих самих шахедів? Чи ви думаєте що ’ правительство’ це особисто робить? Ви пропонуєте жаліти людей, які між опором владі і вбивством невинних людей обрали друге.
По цій логіці треба жаліти умовного Ивана Гибдадулина, бо він, бідося , мав кредитів багато, весілля хотів справити, ось і пішов вбивати українців, ну, а шо? Вибору ж не було, так?
Сьогодні тільки в Ізраїлі від іранських бомб загинуло 5 українців, серед них 3 - діти, а ви тут жаліється що Махмуду, після роботи на зборці шахедів , які полетять вбивати українців, посрати незручно, бо , бачте, ізраїльтяни розбомбили каналізацію! Ай яй яй, це не діло, даєш Махмуду посрати після важкого дня!!! Їдьте вже в Іран, пані, там вам буде більш комфорнто
А последняя фраза к чему? Пытались сойти за умную в своем рассуждении, с которым можно согласиться на 50%, но в конце пукнули в лужу.
В таком случае, идите туда, куда обычно посылают вам подобных с такими высказываниями и рассказами кому и куда ехать, вам там будет удобно.
tarveldy• 17 июня в 07:52
Ответ дляTori1602
Та понятно, про майдан одразу ж написала.
Та і текст цей вже не вперше бачу і чую , Тай таке . Нажаль засилля кацапського лайна зробили цей форум токсичним
tarveldy• 17 июня в 07:57
Ответ дляnatlem
По іншому можна було готуватися до шашликів і зазирати в очі агресору. Але євреї таки вміють вчитися на чужих помилках.
Коли почалась війна Ізраїля?