"Для стран Балтии важно принять единый подход и координировать действия в случае угроз, чтобы обеспечить безопасность наших граждан. Особенно если будет необходима эвакуация большого масштаба", - заявил министр внутренних дел Литвы Владислав Кондратович.
Ответ дляlaska_vo
Не важливо. Люди в самі змогли б рішити. А так, через цю мовчанку скільки людей загинуло і дітей. Своїх вони повивозили за місяці, а на чужих насрати.
Влада не має права офіційно заявляти про те, що не підтверджено фактами. А неофіційно інформація про можливе вторгнення кілька місяців обговорювалась. Кожен сам для себе вирішував- вірити чи ні. Хто вірив і мав можливість, той подбав про себе і
родину. А сіяти паніку серед населення, це погіршило би ситуацію. Ще раз кажу, що евакуювати мільйони людей в тих умовах було не можливо. А наші люди головою не думають, а живуть мареннями, як, з їх точки зору повинно було бути. Офіційних заяв про вторгнення не було, тому офіційно оголошувати евакуацію не було можливості.
Svit_from_It• 16 июня 2025
Ответ дляElinaH
Не выдумывайте, мой дед эстонец из Кохла-Ярве, по фамилии Аликас. Мама украинка. Я родилась в Латвии и мы в семье говорили на русском. И все вокруг прекрасно говорили на русском и сейчас говорят.
обрусенный эстонец, как и вся ваша семья