Цветов Мне срочно• 16 июня в 13:11
Підкажіть по розлученню..
Якщо рік тому подавала документи, мав бути суд, але змушена була забрати заяву.
Питання: в суді є мої всі-всі зібрані доки, чи достатньо зараз просто оплатити внесок 1211 грн і доки "підняти" ті, що є у них. Заяву напишу, але там купа ксероксів, багато чого немаю (бо чоловік забрав)..або як варіант, чи можу я попросити їх дати перексерити мені те, чого не вистачає? Робитиму все саме, без адвокатів. Буду вдячна за відповіді по темі. Дякую
Цветов Мне срочно
• 16 июня в 13:28
нарешті додз на гарячу урядову лінію. дякую, хто відповів по ТЕМІ
Замрійлива• 16 июня в 13:34
по темі - до позовної заяви додаються копії свідоцтва про шлюб та народження дітей. і квитанція про сплату судового збору.
які там у вас ’всі’ документи, незрозуміло.