Илона_747• 16 июня 2025

Відповідь на 7 питань

Одразу напишу не реклама, а виконання аскези перед Шані.
Тому не треба замовляти у мене розклади, таро то не правда і вигадка.
І взагалі, магія і ворожіння то гріх, Бог покарає 😁
По суті - можете отримати безкоштовно від мене відповідь на одне просте питання.
Про роботу, гроші, кар´єру, особисте. Про певну людину, чи варто з нею мати справу.
Відповідь отримаєте у коментарях.
Тільки сім питань.
Natalia505• 16 июня 2025
Ответ дляSeehund
Конечно, я жду когда кто-нибудь угадает, теория вероятности должна же сработать.))
Ну ви даєте. хто зна, може спрацює
автор Илона_747 • 16 июня 2025
Ответ дляWill_Be...
Чем закончиться ситуация с человеком?
Дуже добре закінчиться, добре для всіх
lasthome• 16 июня 2025
Ответ дляИлона_747
Так, тільки трохи рухатися, більше спілкуватися і тягнутися до чоловіків, наприклад, якщо стоматолог чи продавець, то тільки чоловік, то просто звикнете до чоловічого населення, бо у вас психологічні переконання про чоловіків погані
100 процентів про мене, так воно і є після розлучення, дякую
автор Илона_747 • 16 июня 2025
Ответ дляlasthome
А башня показала руйнування, ну, все, що нас не вбиває,...
SARA Abramovнa• 16 июня 2025
Ответ дляNatalia505
Ну ви даєте. хто зна, може спрацює
Чим більше вгадає,тим більше буде черга
Natalia505• 16 июня 2025
Ответ дляSARA Abramovнa
Чим більше вгадає,тим більше буде черга
Черга на що? На фантастичні історії ні про що? Я вам без черги розкажу.
Paralelno• 16 июня 2025
Ответ дляИлона_747
Мой вопрос был седьмым по счету , Вы не ответили
SARA Abramovнa• 16 июня 2025
Ответ дляNatalia505
Seehund• 16 июня 2025
Ответ дляSARA Abramovнa
Чим більше вгадає,тим більше буде черга
Повезёт.)
автор Илона_747 • 16 июня 2025
Ответ дляParalelno
Получу ли желаемое?
Так, і карти вам радять не тупити, можливо, переїзд, це треба бачити ситуацію та сильно прям добре на ваше життя то не вплине, так, тільки приємно буде....
Annaeva• 16 июня 2025
23.01.1986 куди мені рухатися, дякую
Natala21• 16 июня 2025
Чи буду з чоловіком? Що нас очікує?
Шпильkа• 16 июня 2025
замовлення, по якому чекаю новин, буде моє чи ні?
Natalia505• 16 июня 2025
Ответ дляParalelno
Получу ли желаемое?
Можна я вам відповім? Цілком можливо що отримаєте, шансів приблизно 50/50. Все залежить від вашого внутрішнього стану і віри. Але це не точно, в світі постійних змін і трансформацій. Може завтра, те що ви так хотіли сьогодні, виявиться вам вже непотрібно. Звірите з авторським прогнозом.
Natalia505• 16 июня 2025
Ответ дляИлона_747
Карти не радять, вони вводять людей в оману і вас також.
автор Илона_747 • 16 июня 2025
Ответ дляParalelno
Получу ли желаемое?
Так, але вам все одно щось не сподобається
Mussja• 16 июня 2025
Чи отримаю ( куплю) земельну ділянку у бажаному місці?
Natalia505• 16 июня 2025
Ответ дляMussja
Ліміт скінчився.
Alcogolic• 16 июня 2025
Я вилікуюсь від хвороби що турбує 4-й рік? ДІагноз вірний поставили мені?
gizzaGinora• 16 июня 2025
Він живий?
iriiiiiiin• 16 июня 2025
Ответ дляSeehund
Когда война закончится?
Никогда ,как бы это не было печально
Lumino4ka• 16 июня 2025
Чи оплатять доньці путівку, что розраховувати тільки на себе?
Paralelno• 16 июня 2025
Ответ дляNatalia505
Я понимаю, о чем Вы))) спасибо, что неравнодушны. Я это восприняла в данном конкретном случае, как развлечение, как угадывать буквы в Поле чудес, как отвлечение от скуки...
Людей, которые искренне спрашивают о порче, колдовстве, ведуньях - мне искренне жаль.
Natalia505• 16 июня 2025
Ответ дляiriiiiiiin
Никогда ,как бы это не было печально
Закінчиться звичайно. Немає нічого вічного.
автор Илона_747 • 16 июня 2025
Ответ дляAlcogolic
Десь за рік стійка ремісія і треба буде постійно дивитися за собою, ви там зорієнтуєтеся. ´
Діагноз не дивилася і це не має значення, бо у вас попереду багато часу уточнювати, навіть якщо діагноз загалом правильний, болячка з вами надовго
автор Илона_747 • 16 июня 2025
Ответ дляgizzaGinora
Він живий?
Так
Карти впевнені
Rosenica• 16 июня 2025
Ответ дляNatalia505
Радикальні в плані чого, постачання, наступу, просування ворога, фінансування? Покращення позицій в чому? Чекати чого саме, до 26 року. Автор, все що написано вода ні про що
Занадто багато чинників, щоб говорити конкретно. Тут я не здивована
iriiiiiiin• 16 июня 2025
Ответ дляNatalia505
Она сколько лет длится?
Seehund• 16 июня 2025
Ответ дляNatalia505
Автора знатно бомбануло, аж целую тему накатала.)) https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3729609
Natalia505• 16 июня 2025
Ответ дляSeehund
Незручні питання, вони такі, бісять.))