Все знаю від і до• 16 июня 2025
Написала я сьогодні НМТ :)
І таки непогано!
Математика - мій профіль, з інших предметів не готувалася.
З історії не знала жодної дати, але знала картину Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султану", пару загальновживаних слів типу рашизм, анексія, депортація, евакуація і послідовність історичних подій останніх 20 років. Ще знала, як виглядає пізній ренесанс - отой замок на Львівщині, який знімати в Трьох мушкетерах.
Англійську вчила в школі і в універі як побічний предмет пів життя тому.
Так що хто боявся - не варто.
Кукусикиииииии• 29 июня 2025
Ответ дляPrervana
Один хер. Это пробная версия этого тестирования. И я сполна оценила бездну ада, которая подготовлена детям, его сдающим
Я хочу сказать, что вы оценили не сполна. Результаты реального всегда хуже, чем пообного, уж не знаю, почему так.
Кукусикиииииии• 29 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Найбільше дітям заважає здавати психологічна напруга. Найбільше допомагає зібраність. Сину успішного навчання!
Саме так. Хлопцю не треба було, він і не нервувався.
Кукусикиииииии• 29 июня 2025
Ответ дляРозумна Губка
Я викладач англійської мови і щороку здаю нмт з англійської.
Здала на 200 балів, але завдання настільки безглузді і навіть не йдеться про розуміння текста, а 8 завдань були просто щоб заплутати. Тобто складно зрозуміти взагалі в чому полягає запитання або коли з чотирьох три відповіді можуть бути вірними.
Тобто про знання мова не йде, а суто знати формат і робити по ньому (((
Так, саме знати формат, а не знати англійську.
Кукусикиииииии• 29 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Ми ж не знаємо результатів один одного, вони на екрані компа. Я сьогодні здавала так само з дорослими - ніхто не плакав. Донька казала, що у неї в аудиторії також, ще й образилася, що я таку маячню питаю.
В аудиторії так, а от пізніше - ви ж не знаєте. Коли вже воно так би мовити ’дойшло’.
Кажу по реальному досвіду знайомих.
І взагалі нмт не тільки про знання, а про знання+міцні нерви, і це не дуже чесно. А іноді і зовсім не про знання, вище вчитель англійської відписалась.
Кажу по реальному досвіду знайомих.
Кукусикиииииии• 29 июня 2025
Ответ дляГуби з філером
дочка перешла в 8 класс, на днях ради интереса сдавала то же нмт 1 сессию 24 года, что и упомянутые носители. Язык знает лучше большинства ровесников, учит сама. 198/200, одна ошибк просто потому, что не знала смысл слова экспо.
Думаю, что как мы готовимся к иелтс или тоефл из-за незнакомого формата, так и те носители не справились именно поэтому. Они просто не привыкли, что всё у нас с подвывертом и не для людей))
Не нужно думать что пробное нмт за прошлые года даст вам реальную картину.
Дочь очень хорошо знает английский, сейчас на нем учится в другой стране, за технический английский в ВУЗе получила максимальный балл.
И тоже пробные сдавала на 200. Но реальный - на 187.
Все знаю від і до
• 29 июня 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Кажу по реальному досвіду знайомих.
Питали про те, чи були в мене ті, хто не здали. Я не знаю, так і написала.
Кукусикиииииии• 29 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
У доньки однокласник неправильно розподілив час між 2ма предметами(
Дуже багато витратив на той, що для нього найприоритетніший.
Ледве в мінімум вскочив.
Все знаю від і до
• 29 июня 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Ледве в мінімум вскочив.
Ну, тому слід правильно розподіляти час.
Взагалі час з´їдає лише математика. Бо над нею треба думати, раптом не одразу прийшло розуміння, яким шляхом шукати відповідь, заплутався в розрахунках і т.д.
А укрмову ти або знаєш, тоді відповідаєш, або не знаєш, тоді думай-не думай, це не допоможе, просто вгадуєш.
Кукусикиииииии• 29 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
В 16-17 років це вам не в 40 та ще й коли від цього дуже багато залежить на відмінувід вас. Виглядаєте наче у білому пальто)
Мова про дуже здібного хлопчика.
Все знаю від і до
• 29 июня 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Мова про дуже здібного хлопчика.
Я не ставла під сумнів його здібності, я говорила про речі, які необхідні для того, щоб успішно здати нмт.