Все знаю від і до• 16 июня 2025

Написала я сьогодні НМТ :)

І таки непогано!
Математика - мій профіль, з інших предметів не готувалася.
З історії не знала жодної дати, але знала картину Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султану", пару загальновживаних слів типу рашизм, анексія, депортація, евакуація і послідовність історичних подій останніх 20 років. Ще знала, як виглядає пізній ренесанс - отой замок на Львівщині, який знімати в Трьох мушкетерах.
Англійську вчила в школі і в універі як побічний предмет пів життя тому.
Так що хто боявся - не варто.
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляЛісАпетная
Как интересно. Наверное, что-то поменялось. Я поступала в 2020 году на второе высшее (два года обучения). Сдавала только английский.
Умови вступу змінюються щороку.
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляВкаблучках
ні. в різні дні різні завдання
Але в межах одного дня по всій Україні всім дають однакові завдання, і випускникам цього року, і минулих років.
Чаюри• 16 июня 2025
Ответ дляPrervana
Та вы шо, а скриншотиками можно, а не результат от руки? А то я, золотая медалистка в прошлом, вот так их сдала
Я теж пробувала, з історії такий самий результат, як у Вас з мови, мова високий, а от математика страшне, там якби трохи ще помилилася, то було б що взагалі не склала, тобто пощастило.
БлинчикБезСметанки• 16 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
В аудиторії видають спостерігачі
прикольно)
страшно/нестрашно то такое, сильно субъективное... как и ’легко/сложно’. Знаю случаи, когда плохо подготовленные сдавали хорошо, и наоборот.
мегамоСГ• 16 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Це неможливо, це моє сьогоднішнє фото
Вот это я понимаю пруфы))
ЛісАпетная• 16 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
У мене донька випускниця, хотіла сходити і розказати, що до чого. А вийшло, що здавала пізніше за неї.
То ви не для вступу здавали?
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляЛісАпетная
То ви не для вступу здавали?
Ні. Тепер думаю для вступу здавати Єві наступного року, якщо вже так виявилося, що я не безнадійна
Ann_Arbor• 16 июня 2025
Пройшла з англійської заради цікавості, після того, як прочитала пости про носіїв, що завалили, набравши 153 та 157 балів. Я вільно спілкуюсь англійською. Тест пройшла за 20 хв, результат - 30/32, тобто зробила 2 помилки. У балах МНТ це 185 балів. Була трохи здивована таким перерахунком, 1 помилка дуже багато коштує) ОДна моя помилка - по неуважності, її могла б уникнути. Інша помилка - у питанні, яке цілеспрямовано дезорієнтує і має таку мету, щоб там робили помилку.
В цілому тест для учнів школи не дуже адекватний - не відповідає ні рівню освіти, ні шкільній програмі. З приводу результатів носіїв - тут нічого нового. IELTS вони теж здають в середньому на 6 :)
Анонимушка• 16 июня 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Значома сьогодні здавала, і розумничка і готувалась рік, а здала на 150
У мене син, два роки в школу ходив лише з однією ручкою в кишені, математичка говорив, щоб не йшов на НМТ, бо завалить, нікого не послухав і має 150 балів.
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
Ой, ця школа...у моєї дитини з біології в 11 класі в І семестрі 8, в ІІ семестрі 9, а на нмт 196
Швидка Настя• 16 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
як ви зробили 21 завдання з математики?
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляAnn_Arbor
Це 100%, школа абсолютно не дає того рівня. Англійську здають діти з репетиторами і мовними курсами не один рік.
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляШвидка Настя
як ви зробили 21 завдання з математики?
Що саме вас цікавить? Відповідь 500.
Швидка Настя• 16 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Що саме вас цікавить? Відповідь 500.
цікавить як робили
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляШвидка Настя
цікавить як робили
Порахувала середнє арифметичне, порахувала різницю між найбільшим і найменшим значенням, поділила перше на друге, помножила на 100% і відняла 100%
Манкоголік• 16 июня 2025
Ответ дляPrervana
Нічогенько так.
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляМанкоголік
Нічогенько так.
Найгірше, що мої діти так дивувалися, так дивувалися

Хоче це не мені, я вже зрозуміла :)
Брюльтик• 16 июня 2025
Ответ дляЛісАпетная
Это просто у вас первое высшее пересекалось по программе со вторым.
А я хотела совсем в другую сферу.
Брюльтик• 16 июня 2025
Ответ дляВкаблучках
так школоте дают другие задания более сложные чем старперам ,которые только на контракт пойдут их и сдавать по возрасту фильтруют
Все идут в одном потоке. И школьники, и другие желающие. И сидят в одном помещении.
Ann_Arbor• 16 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Це, до речі, не так погано) Значить школа краще дає знання, а не порожні оцінки.
Свого часу здавала зно, то теж результати були 194-198, а ліцейські бали в атестаті були 8-10. Зазвичай по школах бувало навпаки - відмінники та медалісти здавали зно на 150-170
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляAnn_Arbor
Ці знання дала, на жаль, не школа. Дитина займалася на курсах підготовки нмт + 10 років в гуртку юннатів.
Ann_Arbor• 16 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Тоді зрозуміло... Так хочеться вірити в гарні приклади закладів середньої освіти. Ехх(
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляAnn_Arbor
Школа дуже відстає від підготовки до нмт, бо займається всякою маячнею типу свідоцтв досягнень по трьом групам і т.д. Добре здають діти, які або самі займаються (є багато безкоштовних ресурсів) або на курсах/з репетитором.
Швидка Настя• 16 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
сер 24 розмах 4, ділимо, множимо на 100 отримали 600і що далі?
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляШвидка Настя
Я ж там написала, що останньою дією треба відняти 100%, бо питалося ’на скільки відсотків сер.ар. більше за розмах’, а не ’скільки відсотків складає сер.ар. від розмаху’.
burtsevat• 16 июня 2025
Ответ дляКиця-бриця
Какие баллы из этих вы набрали? Что знача баллы слева?
Тоже не понимаю, как они считаются (
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляburtsevat
Тоже не понимаю, как они считаются (
Є спецтаблиці переведення на сайті уцояо з кожного предмета
Ушла и Пришла• 16 июня 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
тоже не поняла, на выставленных фотках ? 1) история 47/176 2) история 46/179
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляУшла и Пришла
https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2023/...
автор Все знаю від і до • 16 июня 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Хтось коряво написав 3 і стало схоже на 9