Нехай щастить• 17 июня 2025
Як ставитесь до Галі Балуваної?
Чула багато різних відгуків про цей магазин. Комусь подобається, хтось взагалі фекає. Я сама там беру тільки сирники, бо в мене вони не виходять ніяк, а в Галі по смаку доволі непогані, іншу продукцію не пробувала і не знаю чи варто.
Що ви думаєте? Чи купуєте щось в Галі Балуваній, що там по якості?
naxodki_youtube• 17 июня 2025
не все перепробували, аге голубці не дуже, надто тверда капуста і багато цибулі. Налисники - нормально, вареники також нормально. Інше не брала
Домашка• 17 июня 2025
Очень зависит от магазина. У меня в пешей доступности три их точки. В одной - вкусно. Но расположение в неприятной части рядом с рынком. В двух других - полная жесть, несъедобно практически все, что пытались брать и мои, и коллеги (по отзывам на работе)
Ошеламиссимо• 17 июня 2025
Купую, бо в нас не франшиза.
Пельмені, вареники, хінкалі, сирники, десерти, морозиво, деколи готові старави, хумус, голубці, піци...
Хитрый Лис• 17 июня 2025
Мне нравится их продукция
Выручает, когда много работы и надо что-то быстро приготовить
Нехай щастить
• 17 июня 2025
Ответ дляArctic777
Купите кусок лосося, дешевле будет
Та візьму, бо давно дивлюсь, чисто цікавість задовольнити. Але ціна там дійсно відвал. Переді мною жінка їх брала, то їй дві упаковки обійшлися в 500+ гривень
Вумна вутка• 17 июня 2025
Там все смачне, особливо коли голодний, а готувати ніколи. Але я готую, коли в мене є час смачніше. Але стіьки часу на готування в мене вже давно нема. За останні 3 роки я ліпила вареноки-пельмені тільки 2 рази. То Галя то смачніше ніж в магазинах. Краще Галі тільки сусідку уговорити щоб вона наліпила.
Вумна вутка• 17 июня 2025
Ответ дляГимли
Не то чтобы невкусное, оно просто обычное. Но при этом стоит больше, чем аналогичный продукт из супермаркета
Від магазинчику залежить. В різних Галях різні вареники.
Крию матом страшно• 17 июня 2025
Я когда жила на оболони брала там часто пельмени вареники, вкусно, но мне и из супермаркета вкусные, т е я не гурман. А потом переехала в новый жк, захожу тут за тем же скмым а тут дороже существенно, я удивилась, что в сети разные цены, и потом как-то взяла хачапури, и помню прозрела что он получился дороже чем в ресторане, при том что еще нужно в духовке его печь, как-то не логично, и после этого перестала туда ходить
Удачная• 17 июня 2025
Разные цеха - разное качество. От самих же сотрудников Гали слышала, что очень хреновая точка на Минской (на Маршала Тимошенко - Левка Лук´яненка). Я там восхитилась огромным ассортиментом, и накупила кучу всего. А потом выкидывала. Стала жаловаться на точке рядом с домом, и тут они мне сами рассказали, что тот магазин обслуживают худшие цеха.
Добротная• 17 июня 2025
Рыбные котлеты беру, пельмени и вареники с вишней. Иногда блинчики, когда лень самой заморачиваться
Тролю як можу• 17 июня 2025
Ответ дляНехай щастить
Ну їжу ж викидати не хочеться, і їсти те що не смачно також. Я поки придивляюсь. Хочу спробувати їхні млинці з лососем, це прямо бестселлер. Може навіть і сьогодні куплю
От прям так і викидати. Повірте, в глобальному розумінні вся продукція з Галі по якості вище за середню серед напівфабрикатів, що продаються в супермаркетах. Тому мало імовірно, що ви щось не зможете зʼїсти та треба буде викидати
Нехай щастить
• 17 июня 2025
Ответ дляТролю як можу
Ну да, не зовсім викидати. Коти є, поможуть 😁
Тролю як можу• 17 июня 2025
Ответ дляНехай щастить
А якщо коти не схочуть, то як запасний варіант чоловікові віддасте?
Вумна, аж страшно• 17 июня 2025
Это франшиза, у каждого магазина свой хозяин. 9000 долларов платишь за франшизу и они тебе дают рецепты и 5 дней обучают. А что там уже на месте получиться, в магазине, это уже совсем другая история.
Добротная• 17 июня 2025
Ответ дляНехай щастить
Ну кстати млинцы з лососем так себе - багато крем сира и трошки лосося
Нехай щастить
• 17 июня 2025
Ответ дляТролю як можу
Може бути. Він з тих людей, які ’шо уплочєно - то проглочєно’)
Парасюха• 17 июня 2025
Это франшиза, они очень разные
Мои друзья такую держат, готовят женщины в полевых условиях ( очень экономят даже воду
Мелочунь• 17 июня 2025
В нашей Гале пельмени и вареники вкусные. Котлеты и чебуреки не понравились, похоже на дешёвые полуфабрикаты
Ваша прЭлесть• 17 июня 2025
Позитивно.
Прострелило спину, місяць лазила як гнилий зомбі.
Приходила додому і лягала. Сил щось готувати взагалі не було. Купляла в Галі багато страв, що потребують мінімального готування або розігріву (наприклад пюре з фрикадельками, сирний суп, грибний суп тощо).
В основному все було смачне.
Виннипуховна• 17 июня 2025
Что-то вкусно, что-то не нравится
Но не настолько вкусно, чтоб платить такую цену
Чемна панночка• 17 июня 2025
Положительно отношусь.
Беру там сырники обычные и с зеленью, блины, бендерыки, рыбные котлеты, сырные палочки, пицца норм.
Выручает когда нет времени на готовку.
Еще мороженное вкусное их
Выручает когда нет времени на готовку.
Еще мороженное вкусное их
Виннипуховна• 17 июня 2025
Кстати, зразы невкусные. Картошка вообще несоленая, никакая. Если сметаны много залить - тогда норм
Самоучка• 17 июня 2025
Норм. Часто беру голубці перці. Іноді заморожений тайський суп, щось типу том ям , з креветками досить смачно. Рідко млинці. А ще крученики з курагою.
Бойцовская• 17 июня 2025
беремо раз в місяць вареники, піци, котлету по-київськи, синабони. щоб мати на випадок, коли треба щось швидке приготувати. іноді дитина собі готує. як разова іжа - ок, але не на щодень
Замороженная селедка• 17 июня 2025
Ніяк. Не смачно, дорого. Якщо прям терміново шось треба, то я кину на сковорідку курячу грудку з соєвим соусом, півгодини і готово, салат теж швидко робиться з овочів. А от якщо мені захочеться вареників чи голубців, то я встала і наліпила кілька партій. Частину зараз, частину в морозилку.
Я_не_аноним_100%• 17 июня 2025
Ответ дляНехай щастить
Автор, в них смачні чебуреки, пельмені і вареники. І нічого при варці не розпадається, не знаю, як так люди варять.
Відморожена• 17 июня 2025
Здесь в днепре есть вкуснейшая галя. Правда, на другом от меня берегу. Приходится иногда ездить, очень выручает. Потому что рядом та что совсем не такая.
Закинул бендерики в аэрогриль и вкуснейший завтрак готов.
Послушная• 17 июня 2025
Чудово, я ледача, мені не в кайф біля плити стирчати 7 днів на тиждень.
ЕлькиПальки• 17 июня 2025
у мене руки з сраки відносно котлет, беру в галі курячо-свині котлети, дуже смачні. смачніше чим готові в супермаркеті, і в 100500 раз смачніше чим мої спроби