Під завалами будинку, в який ударили російські терористи - його син. Помоліться будь ласка, щоб його знайшли живим🙏🏻
Ответ дляChimbita
Я так думаю, что бьют они по скоплению оружия и техники. А его как раз и хранят в больших городах, где большие железнодорожные узлы.
Особливо велике ’скоплєніє’ зброї і техніки у житлових будинках. Щоб зброя з технікою не розбіглися на роботу, дегенерати кацапські бомбардують будинки вночі.